Ručica gasa zapinje te se ne vraća

Autor Saxi, Svibanj 22, 2018, 13:01:04

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

nije isto ali meni je na penti slično zapinjalo i bila je osovina na kojoj se vrti sajla. izbacilo je malo korozije(one kao bijele prašine) i točno je ovako zapinjalo.  odvijač sprej je rješija stvar ali nakon dobra 24 sata natapanja
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zander

Au PM....ko transplantacija srca.....ili mozga bogati :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

WD 40 i isprskaj sve, popusi cigaru popij kokakolu i izbusi uvo....i proradice videces!!!!! :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

ja mislim da može izvaditi osovinu i bez skidanja trottlea  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki

Kako će izvaditi osovinu kad je na njoj leptir?

zorro

Citat: bajki  u Svibanj 24, 2018, 12:03:47
Kako će izvaditi osovinu kad je na njoj leptir?
izvadi leptir..isto kak i sekundarni
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki

Samo što su oni u dubini i mora dobro paziti da vijak neupadne. a prije toga mora skinuti sekundarne leptire i njihovu osovinu.

Ja bi svakako prvo pogledao kako je iznutra i ako ima kakve prljavštine, nju očistio i onda vidio kako radi.

VUCIBATINA

čemu kopati i žuriti. idi po dobar odvijač sprej ne wd, odvijač je puno bolji i ući će u pore. špricaj jedan dan i mora tpustiti ako je do toga
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

jeeves

Mislim da ste dovoljno isprepadali Saxija  :smijeh:

Ja bi probao ovo od Vucibatine, a ostatak sa prijateljem ili servis.


zorro

Citat: VUCIBATINA  u Svibanj 24, 2018, 12:11:20
čemu kopati i žuriti. idi po dobar odvijač sprej ne wd, odvijač je puno bolji i ući će u pore. špricaj jedan dan i mora tpustiti ako je do toga
..u pravu si da  :thumbup: ..al ak ne bude to..čist čakulamo da mu damo smjernice  :)

Citat: bajki  u Svibanj 24, 2018, 12:08:04
Samo što su oni u dubini i mora dobro paziti da vijak neupadne. a prije toga mora skinuti sekundarne leptire i njihovu osovinu.

Ja bi svakako prvo pogledao kako je iznutra i ako ima kakve prljavštine, nju očistio i onda vidio kako radi.
Kad sam vadio sekundarne..ispod sam ubacio komad krpe..ak slučajno ispadne da ne ode dolje..isto tak može i pod primarne uglaviti krpu..i obvezno magnetni odvijač/šarafciger
A misliš li da nebi mogao izvaditi donji leptir pokraj gornje osovine ..da je ne mora vaditi  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki

Možda bi i prošlo, ali teško.
A ta gornja osovina mu smeta i za otpustiti vijke i za provući krpu, za provući kliješta za izvući leptir, a usput ti vijci znaju biti dosta teški za otpustiti. Tako da po meni teško bi to išlo bez skidanja osovine sekundarnih leptira.

zorro

..a hebat ga..kako god..posla će imat ak ne uspije s WD-om il odvijač sprejom  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki

Slažem se!

Dodatno, ovo radi na zadnjem cilindru, a tko zna kako je stanje sa prednjim cilindrom? :misli:

zorro

Citat: bajki  u Svibanj 24, 2018, 12:36:34
Slažem se!

Dodatno, ovo radi na zadnjem cilindru, a tko zna kako je stanje sa prednjim cilindrom? :misli:
.. a da je baš tolika pegula i da je ista stvar i na drugom cilindru  :-\ ..onda nek se ubije odmah..peruškom po glavi  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

Ma ljudi sta to tu prolazi kroz to osim vazduha....neka vlaga je prodrla i napravila rdju i te tanke osovinice su zapekle i mestu rotacije....odvijac ili WD to podmazu garantovano....kakvo rasklapanje i ostalo....mozda je filter za vazduh propisao pa je prasina zategla ....na filmicu se vidi koliko tesko se rotira klapna ....nju treba tretirati....tako mi se javlja....nekako....
OPENMINDED PEOPLE WANTED