Ručica gasa zapinje te se ne vraća

Autor Saxi, Svibanj 22, 2018, 13:01:04

« natrag - naprijed »

bajki

Pa to i kažem neka skine kućište filtera zraka i neka pogleda unutra kakvo je stanje.

zorro

Citat: zander  u Svibanj 24, 2018, 12:46:19
Ma ljudi sta to tu prolazi kroz to osim vazduha....neka vlaga je prodrla i napravila rdju i te tanke osovinice su zapekle i mestu rotacije....odvijac ili WD to podmazu garantovano....kakvo rasklapanje i ostalo....mozda je filter za vazduh propisao pa je prasina zategla ....na filmicu se vidi koliko tesko se rotira klapna ....nju treba tretirati....tako mi se javlja....nekako....
po mojoj nekakvoj logici..da je osovina zapekla..onda bi cijelo vrijeme išlo teško..a na videu se vidi da njemu zapne i neće da se uopće pomakne..i kad odapne s tog početka..onda ide lagano.
Ja opet velim..moja pretpostavka je da je u sistemu onih opruga iza vijka ..ili s druge strane ..u senzoru
..no kak bu..što bi rekli sljepci..vidjet ćemo  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

Ja se nesto prisecam .....davno je covek probao forsiranje reke...duboka voda bila...mozda se sa vremenom tu nesto pojebalo u smislu rdje i glavljenja

....A ne javlja se na telefon jer je popizdeo skroz....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Nešto se i ne sjećam da je o ovom problemu bilo pisano ni tamo ni vamo :misli:

bajki

Saxi je obično jako specifičan, probleme koje on ima, teško da netko drugi ima! ;) ;)

jures

Jesi dobro provjerio, da se ovaj dio ne dodira kojeg drugog dijela

jedan takav je ovaj šravf

Bio lud, i prodao Stroma

jures

Jer ne gledaj samo ovaj dio, provjeri i situaciju na drugom cilindru, jer sta vezana palicama, i ako se nešto kači na drugom, cjeli se kači
Bio lud, i prodao Stroma

zander

Citat: bajki  u Svibanj 24, 2018, 13:21:00
Saxi je obično jako specifičan, probleme koje on ima, teško da netko drugi ima! ;) ;)

Potpuno si u pravu za Saxija, ali ovde je ipak kenja glavni glumac.
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Citat: jures  u Svibanj 24, 2018, 13:54:26
Jer ne gledaj samo ovaj dio, provjeri i situaciju na drugom cilindru, jer sta vezana palicama, i ako se nešto kači na drugom, cjeli se kači
mislim da je skinuo palicu (polugicu) koja prenosi na drugi cilindar.
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Za pametnog i iole iskusnog ovde ima pregršt saveta zlata vrednih, ali za tantuza poput mene ovo je sve teška apstrakcija, tako da neću dirati više ništa, posprejacu, sklopicu I pravac na kraj sveta ako treba kod majstora da mi sredi sve kako treba jer kako Bajki kaze kod mene je sve specifično a Đivo lepo veli odvezi ga kod stručnog lica jer ja ne umem skinuti ni kućište ni throttle body iako sam sve raskacio do te mere da pojma nemam gde sta ide [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Saxi

Nastavak u subotu, Bugi stupa na scenu, ima od malog Stroma da napravimo velikog Triumph Tigera znajući njega [emoji2]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


agolac

Ajde ajde...super ti ide. Problem lokaliziran  :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

bajki


Black Betty

Ajme meni,sa ovim uvjek neka avantura  :ebudale: :ebudale: :buahaha:
Prepostavka je majka zajeba

zorro

Citat: Black Betty  u Svibanj 25, 2018, 07:18:34
Ajme meni,sa ovim uvjek neka avantura  :ebudale: :ebudale: :buahaha:
.-.uvik zanimljivo..ko i tvoji putopisi  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: