Plan putovanja na susret preko Meteora u Pamporovo

Autor Tintom, Svibanj 27, 2018, 09:35:22

« natrag - naprijed »

Tintom

Citat: Pipa  u Svibanj 29, 2018, 19:16:42
Skadar-Drač-Vlore-Himara- Serande u Ksamilu prispavaš i gas za Meteore priko Jonije oko 250 km

Hvala na opciji to je dobra ruta !?
Uzet ću u obzir.Znači da nejdem preko Makedonije?

Tintom

Citat: Ponti  u Svibanj 29, 2018, 18:26:03
Ovo je i moja preporuka.... dakle ne na Gjirokaster (sve ravno i dosadno), nego na Vloru i onda do Sarande.

Hvala na preporuci....

Tintom

Gdje jesti,tj. u kojem restoranu u Shenjinu.
Rekao mi je Tyson da ima dobrih i jeftinih ribljih specijaliteta tamo.....pa bih se počastil malo :vino:

Ponti

Citat: tintom  u Svibanj 29, 2018, 20:34:29
Gdje jesti,tj. u kojem restoranu u Shenjinu.
Rekao mi je Tyson da ima dobrih i jeftinih ribljih specijaliteta tamo.....pa bih se počastil malo :vino:

Riba je svježa i dobro pripremljena u restoranu Detari u Šenđinu. Mene su tu uputili ovi naši forumski Crnogorci i bio sam više nego zadovoljan. Tamo sam jeo jedno 3-4 puta i uvijek je bilo odlično.
U Sarandi meni najbolji restorani su Paradise i Demi. U ta dva su porcije prstaca oko 50-60 kn, a naručuješ ih nazivom "dateri di mare".  Kolač obavezno "tri leće". A od mesa najbolja je janjetina, naravno ako volite.

Tintom

Citat: Ponti  u Svibanj 29, 2018, 22:20:22
Riba je svježa i dobro pripremljena u restoranu Detari u Šenđinu. Mene su tu uputili ovi naši forumski Crnogorci i bio sam više nego zadovoljan. Tamo sam jeo jedno 3-4 puta i uvijek je bilo odlično.
U Sarandi meni najbolji restorani su Paradise i Demi. U ta dva su porcije prstaca oko 50-60 kn, a naručuješ ih nazivom "dateri di mare".  Kolač obavezno "tri leće". A od mesa najbolja je janjetina, naravno ako volite.


:thumbup: Hvala !

Tintom

Promjena plana radi poslovnih obaveza.
Krećemo 20-og iz Zagreba ranom zorom do Sarajeva .Tamo noćimo pa do Šćepan polja razgledat kanjon rijeke Tare,a onda do Niša gdje spavamo.Ujutro za Pamporovo .

Vidimo se..... :moto2:

gogs

To ti je odlična ruta. Kanjon Tare je čisti sex.

Samo imaš ti šta jahat od Sarajeva preko Durmitora do Niša  :misli:

Tintom

Citat: gogs  u Lipanj 05, 2018, 20:54:47
To ti je odlična ruta. Kanjon Tare je čisti sex.

Samo imaš ti šta jahat od Sarajeva preko Durmitora do Niša  :misli:

Niš-Pamporovo 400km po michelinu ruta al polako nema žurbe .Bit će uživanje na najjače jer smo na putovanje uzeli 12 do 14 dana laganice.
Nakon Pamporova idemo do Soluna gdje spavamo,a onda na meteore 2 noćenja .Od meteora do Vodica isto imamo 2 noćenja al tu rutu ću na susretu isplanirat kad čujem još kakve savjete gdje,kada i kako putovat povratni smjer :moto2:

zare

Lijepo, lijepo  bez žurbe :thumbup:
uživancija bez stresa  :moto2:
12 - 14 dana moš u Grčku i preko Istanbula  :)

Tintom

Citat: zare  u Lipanj 05, 2018, 22:00:41
Lijepo, lijepo  bez žurbe :thumbup:
uživancija bez stresa  :moto2:
12 - 14 dana moš u Grčku i preko Istanbula  :)

I s ovim bude bil ironbutt al valda bumo zdržali :butt:

Ponti

Citat: tintom  u Lipanj 05, 2018, 22:44:29
I s ovim bude bil ironbutt al valda bumo zdržali :butt:

Ma, s malim stromom je to pis of kejk .... U Istanbulu sam Vješticu stavio na motor i negdje oko 10 ujutro smo krenuli, a oko 20h smo gledali samostane na Meteorima :) 
...mrzila me je zbog toliko km u danu, ali kupio sam joj dva kolača pa mi je oprostila :smijeh:

Tintom

Citat: Ponti  u Lipanj 05, 2018, 23:04:57
Ma, s malim stromom je to pis of kejk .... U Istanbulu sam Vješticu stavio na motor i negdje oko 10 ujutro smo krenuli, a oko 20h smo gledali samostane na Meteorima :) 
...mrzila me je zbog toliko km u danu, ali kupio sam joj dva kolača pa mi je oprostila :smijeh:

Jedva čekam krenut i ljude upoznat :gimme5:

Ponti


Tintom

Citat: Ponti  u Lipanj 05, 2018, 23:18:06
Mene nećeš tamo upoznat  :buahaha:

Pa bit će prilike..... :beer: sam kad se zvjezde poslože  :smijeh: Žal mi je kaj nisam mogel biti na planinarskom druženju,a Tyson mi je rekel .....nikak dane nisam mogel posložit  :'(

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: