Plan putovanja na susret preko Meteora u Pamporovo

Autor Tintom, Svibanj 27, 2018, 09:35:22

« natrag - naprijed »

Tintom

Pozdrav svima !

Plan je da se iz Vodica kreće 17 ili 18.6(prilagodba je uvijek moguća)moja bolja polovica i ja imamo želju vidjeti Meteore,te na susret iz istih.
E sad ovo bi bila ruta otprilike(moguće su i promjene,naravno!)
U društvu bi bilo još bolje i sigurnije putovat  :moto2:


gogs

Dobra ruta  :thumbup:  Meteori su zaista impresivni, uzmite si vremena za obići samostan.

Vidimo se u Pamprovu, mi napadamo s gornje strane  :beer:

Tintom

Citat: gogs  u Svibanj 27, 2018, 10:40:27
Dobra ruta  :thumbup:  Meteori su zaista impresivni, uzmite si vremena za obići samostan.

Vidimo se u Pamprovu, mi napadamo s gornje strane  :beer:

Vidimo se :beer:

Pipa

ja sam se vratio od doli prije četiri dana, moja preporuka je da pročeš  Albaniju uz more, cesta Vlore-Himara je neopisiva, ako te nešto još zanima tu sam!

Bagy

Ja s kolegom prošle godine zaobišao Tiranu, a na cesti od Kukeša do Peškopija nismo sreli ni jedan motor, a kamoli GS Advenčr!  :ooda: Malo smo se pogubili na toj dionici, a prošli smo je ultra brzo samo da se što prije dočepamo Makedonije!  :shhh:
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Pipa  u Svibanj 29, 2018, 12:46:54
ja sam se vratio od doli prije četiri dana, moja preporuka je da pročeš  Albaniju uz more, cesta Vlore-Himara je neopisiva, ako te nešto još zanima tu sam!

Ovo je i moja preporuka.... dakle ne na Gjirokaster (sve ravno i dosadno), nego na Vloru i onda do Sarande.

Ćoso

Citat: Pipa  u Svibanj 29, 2018, 12:46:54
ja sam se vratio od doli prije četiri dana, moja preporuka je da pročeš  Albaniju uz more, cesta Vlore-Himara je neopisiva, ako te nešto još zanima tu sam!
Daj neku rutu...Tko zna...

Ponti

Citat: Ćoso  u Svibanj 29, 2018, 18:54:33
Daj neku rutu...Tko zna...

Pusti rutu .... traži kolač "tri leće".
To je kolač koji možeš pojesti samo u Albaniji i jedan od meni najdražih kolača općenito :)

Ćoso

Citat: Ponti  u Svibanj 29, 2018, 19:05:26
Pusti rutu .... traži kolač "tri leće".
To je kolač koji možeš pojesti samo u Albaniji i jedan od meni najdražih kolača općenito :)
[emoji1303]...Obećajem

Pipa

Skadar-Drač-Vlore-Himara- Serande u Ksamilu prispavaš i gas za Meteore priko Jonije oko 250 km

Mrki

Citat: Pipa  u Svibanj 29, 2018, 19:16:42
Skadar-Drač-Vlore-Himara- Serande u Ksamilu prispavaš i gas za Meteore priko Jonije oko 250 km
Hvala što savjetuješ forumaše.. ali ajde se predstaviš.. da znamo s kim imamo posla.. ;)

Tu je mjesto za predstavljanje novih članova..

http://vstrom-klv.eu/index.php?board=22.0

Ćoso

Citat: Mrki  u Svibanj 29, 2018, 19:54:05
Hvala što savjetuješ forumaše.. ali ajde se predstaviš.. da znamo s kim imamo posla.. ;)

Tu je mjesto za predstavljanje novih članova..

http://vstrom-klv.eu/index.php?board=22.0
Ma vidi prozivku [emoji23]

Mrki

Citat: Ćoso  u Svibanj 29, 2018, 20:04:42
Ma vidi prozivku [emoji23]
Jbg.. moram plaću zaraditi.. :D

I jesmo divlji zapad ali nismo baš toliki :)

Ponti

Citat: Mrki  u Svibanj 29, 2018, 20:06:03
Jbg.. moram plaću zaraditi.. :D

I jesmo divlji zapad ali nismo baš toliki :)

Kolika ti je plaća .... da se kandidiram, jer priča se će Joze Frankfurt ostati bez posla ovdje :buahaha:

Mrki

Citat: Ponti  u Svibanj 29, 2018, 20:07:23
Kolika ti je plaća .... da se kandidiram, jer priča se će Joze Frankfurt ostati bez posla ovdje :buahaha:
Znaš da se o plaći ne priča.. kažu oni koji imaju velike.. :D