Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

Suki

:moto2:

098 9232180


Špoki

S obzirom na prijašnje uratke, ovo je kamilica :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Osy

Citat: Špoki  u Svibanj 20, 2019, 07:14:21
S obzirom na prijašnje uratke, ovo je kamilica :)
Pa da, a nije nas zvao, razbojnik :) :smijeh:

zorro

Dok je vama ovaj vikend Betica omogućio vrhunsko uživanje, neki su se borili  :-\
Bennduro je ovaj put bio u našoj Slavoniji, al kak smo prošli tjedan malo testirali i vidjeli da to nije đir skitnica, a i sam track je zaista prelagan i meni osobno dosadan..tak da smo ujutro samo posjetili ekipu na Omanovcu..poljudikali sa par frendova..popili  :kava: i krenuli u (ne benduro) nego enduro u svom aranžmanu  :)

Pantelejmon - Srednjovjekovna gotička crkva nedaleko od sela Toranj kod Pakraca
Čaklovac- Templarska srednjovjekovna kula
...i štošta
:blato:























SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Bravo Skitnice i vama bilo lijepo  :thumbup: Nego, jebla vas ona gurtna, gdje ti je konopac što sam ti dao. Šta to nije bolja opcija :misli:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Evo ruta za velike kravice  :) ..za male će bit nešt mal extremnija  :smijeh:

https://www.facebook.com/zorrrrrro/videos/10218464760918691/
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

270km Slavonije i Baranje jednom dopodnevu, fifti-fifti kak bi englezi rekli malo offa i odlične ceste, 2 granice - Srbijom i Mađarskom...Mali žučko se još jedan puta pokazao kao više nego dobar putni motor (sredio sam napokon sjedalo) :)

Danijel 23

 :thumbup: svaka čast, ali po slikama to nije za dual motorcek. :bzvz:...to nije ni za mog Stroma tj. idelno je za kardanase! Daj slike kak si zkrojijo zic.  :) Jesi stavljo gel il memori pjenu?

Patak

Citat: Danijel 23  u Lipanj 23, 2019, 22:29:49
:thumbup: svaka čast, ali po slikama to nije za dual motorcek. :bzvz:...to nije ni za mog Stroma tj. idelno je za kardanase! Daj slike kak si zkrojijo zic.  :) Jesi stavljo gel il memori pjenu?

Slike su fensi šmensi, vozilo seee i guštalo :ooda:

Ma jok, varaš se DRZ se savršeno snašao uz 990 (the beast), kle je bio diskvalificiran u samom startu, v-stoma smo čekali po par km na pauzu.... Na samom nasipu (dravskom) cca 50 km ima milijun voderina i do 30-40 cm dubine, par srna, jelena, desetak divljih zečeva (nikad ih nisam vidio u šumi) - pa sad ti prži... Kopački rit i Baranja :-*



Mrki

Patak odlično [emoji106]
A za motor.. ipak Suzuki je to :)

zorro

Nakon duge i teške bo.. :huh: borbe..jel  :) ..popustih na nagovore kolegstava, prijatelja, frendova i poznanika  :bzvz: ...da otvorimo kanal Yubito (po Kirinu  :smijeh:

Nije mi se dalo baš uploadati 35 videa ..nekakvih 25 GB ..jer na 2 km. zračne linije od centra grada..već godinama imam maximalnu brzinu uploada 0,8 Mbs  :-\  ..tak da bi to učitavanje trajalo danima ..al haj..snašao sam se za brzi internet pa sam danas popodne učitao sve  :-*
Evo ga..pa kom se ne gadi..nek zaprati  :smijeh:

https://www.youtube.com/channel/UCXn-N1ZCHRL9kAOJaj58Jrg/videos
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Lipanj 25, 2019, 00:12:00
Nakon duge i teške bo.. :huh: borbe..jel  :) ..popustih na nagovore kolegstava, prijatelja, frendova i poznanika  :bzvz: ...da otvorimo kanal Yubito (po Kirinu  :smijeh:

Nije mi se dalo baš uploadati 35 videa ..nekakvih 25 GB ..jer na 2 km. zračne linije od centra grada..već godinama imam maximalnu brzinu uploada 0,8 Mbs  :-\  ..tak da bi to učitavanje trajalo danima ..al haj..snašao sam se za brzi internet pa sam danas popodne učitao sve  :-*
Evo ga..pa kom se ne gadi..nek zaprati  :smijeh:

https://www.youtube.com/channel/UCXn-N1ZCHRL9kAOJaj58Jrg/videos
Bravo!!!


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!