Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: JZ  u Srpanj 31, 2017, 15:52:00
Dolazimo...Leko I ja.....mozda cak u 8mj...da vidimo kako GSA ide tuda...ovo izgleda stvarno super I bilo bi steta ne odvoziti tako jednu malo prekrasnu avanturu...

nemoj misliti da trebas sa nama...sve ok...samo nam trebaju kordinate...ali opet...ako budes isao bilo bi super...

Uglavnom dogovorit ce mo se jos za sve kad odlucimo doci... :thumbup:
Samo se javite i sve se dogovorimo  :thumbup: ..Suki je uvijek za  :) ..a sad,,za Dodu i Mrkija ne garantiram baš  :smijeh:
:beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: agolac  u Srpanj 31, 2017, 16:35:23
Idete igrati minesweeper  :buahaha:
:buahaha:

Citat: zorro  u Srpanj 31, 2017, 17:44:55
Samo se javite i sve se dogovorimo  :thumbup: ..Suki je uvijek za  :) ..a sad,,za Dodu i Mrkija ne garantiram baš  :smijeh:
:beer:

:thumbup: :beer: ...metnemo u rotor i onog sa starim GSA :) ;)
:moto2:

098 9232180

Neven


fatboy

Citat: Suki  u Srpanj 31, 2017, 18:14:16
:buahaha:

:thumbup: :beer: ...metnemo u rotor i onog sa starim GSA :) ;)

Samo mu stavite potkapu da se kosa ne uplete u granje...  :tongue:

zorro

Citat: Neven  u Srpanj 31, 2017, 18:49:38
Išao bi i ja na ovaj đir
Tebe se uvijek sjetim..jer si ti (e Edijem)  :thumbup:  prije no ja.. otišao onom cestom od vikse gore..i znam sad di ste izašli..tad nisam znao..a ovaj dio koji mi vozimo..produžuje makadam još 5-6-7 km.. i jako lijep dio ( i na kraju onaj vidikovac di se vidi Papuk-Psunj)
E sad..i tebi velim..kad god budeš htio javi se  :thumbup: ..ili eventualno evo kad budu Jurica i Leko dolazili..znat ćeš  ;)
Rutu ću/ćemo već smisliti  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Neven


JZ

Citat: fatboy  u Srpanj 31, 2017, 18:54:18
Samo mu stavite potkapu da se kosa ne uplete u granje...  :tongue:

:buahaha: :buahaha: :buahaha:

ali on vec to zna..zato je I nosi :)
Kupujem polovnu kacigu

Špoki

Pročitao sam u jednom dahu ovo :thumbup:...neke slike su me malo proganjale, nisam mogao zaspati mirno...al onaj pogled s klupice je kao da u hladno većer pojedem malo slanine i hladnog paradajza i zalijem hladnim pivom,ajnc a :bravo:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zorro

Forsiranje RAMPE   :smijeh:

FOTKE SU NESTALE, PA EVO LINK NA ALBUM

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10212580145006971&type=1&l=c8d9611b03


Kolegstvo Gato napadao nekoliko puta da bi i on sa svojom kravom od TDM-a na jedan lakši off s mene..Suki taman netom prije doćerao mladu vitku kraljicu  ;) , a isto bi rad probao kak ide po makadamu..rekoh hajde  :shhh: ..sjetim se jedne rute kuju sam obišao solo krajem 2. mj. taman kad se snjeg otopio..a u međuvremenu dok smo se dogovarali kad i šta..Bego(većina ga zna) javi da u subotu..istu tu koju smo odlučili..ima rođendan..pozvao je i Gatu..pa kad je već tak..uzmem si za pravo da pozovem i Sukija ..pa da jednim udarcem opizdimo dvi muve. 8)

Dogovoror pada da se najdemo oko podne u Pleternici..u kafiću moje gute frendice  :ooda:

..nitko ne kasni..ozbiljnost na 1. mjestu :thumbup:



već tad dok smo pili cugu..rekoh..strah me jedne rampe iza Vrhovaca  :huh: ..solo sam prošao..al jedva..al ak nebu išlo..idemo ka PŽ asfaltom (jako lijepa cesta za vožnju) ... no..hebeš rampu..ajmo mi odradit foto sesion sa šeficom (inače Valerija je do prije par god. vozila Hondu CBRR 1000  :-*  ) ..pa uzbrdo kud nas točkovi odvedu .....




vrlo brzo s jednog kratkog novo asfaltiranog dijela skrećemo na makadam..penjemo se u Pleterničko vinogorje..a kak smo tek krenuli..bilo mi glupo odmah stajat da bacimo koju fotku..zato ću ubaciti par svojih kad sam bio solo ;)







Put vodi od Pleternice do PŽ  vrhovima Požeške gore..i prolazi se kroz 2 sela..ni na nebu ni na zemlji (Laze..Vasine i Ćosine ;)  )














Na kraju te dionice dolazimo u selo Gradski Vrhovci..na cesti PŽ-NovaKapela...kilometar -2  i skretanje ..nego kud..neg opet u šumu :) ..prema toj famoznoj rampi  ;D

Dolaskom do rampe uočavamo da će biti problema..s jedne strane brdo...a s druge strane rupetina  :huh: ..i to uz sam stup od rampe..vjerojatno se odrunilo od zadnji puta..jer sam je solo prošao..malo na knap..al išlo je.
Pokušavam s druge strane di je stup uz brdo..al vidimo da ne ide i heb ga  :thumbdown: .
Iza nas odbačeno smeće..2 stara kauča..kojekakvi sanitarni materijal...ccc..ljudi su stvarno veće smeće neg to što ga bacaju(el zaista takk..će još da vidimo  :)  )   



Vidimo nekakav probijen put malo iznad..i Gato mi veli da se vratim do sela i da vidim postoji li od gore nekakav put da bi izbili iznad rampe..odlazim..na početku sela ima jedan put..krećem njim..ali ulazim u nečije imanje..pa što dalje..sve više u šikaru..vidim..nije to to..aj nazad zorro.  :zbunj:

Dolazim dolje..velim: nema puta..a ništa..rekoh..hoćemo cestom do PŽ..veli Gato..ma NE ..ajmo razbit ovaj jedan stari kauč..i podnicu iskoristit kao skelu  :gimme5:  ....
e sad..on 70 kila..ja 80  :smijeh: ..lupamo nogama ko sumanuti da odbijemo stranice..al pomak jedva vidljiv..kad uleti momčina odsto kila (Suki)  :buahaha:  ..šus..jednom-dvaput..otpadoše stranice ko kardan na GS-u   :smijeh:
Namjestili je nekak što bliže stupu od rampe..al je nestabilno..a ništa..ima tu kak već napisah sanitarnog otpada..školjka..stup/noga od umivaonika :)) ....i tak..podbočismo na jednom kraju školjku..u sredini stup od umivaonika :))
..i naravno..magarac uvijek prvi  :thumbup: ..dok njih dvojica pritišću podnicu uz stup rampe da ne klizne u rupu..ja prođoh..bez problema  ..nakon i njih dvojica isto tak bez problema..mjenjali smo se i dvojica su uvijek gurala skelu uz stup rampe.  :gimme5:





..i prođosmo svi..vjerujte uz dosta znoja i muke ..Gati..svaka ćast  :bravo:  što se sjetio ideje da iskoristimo odbačeno smeće za skelu..pa si čak nakon svega razmišljam..nije ni loše ponekad bacit smeće u šumu..ko zna oće li katkad nekome koristiti  ;)



Imali smo jedno lagano gubljenje  :zbunj:..polukružno smo se vratili skoro opet do rampe ..a friško probijen i nasut šumarski put..no ok..mali polukrug..i idemo dalje..pri dnu više livada nego šuma i put..i naravno..OPET RAMPA  :-\ ..al ovaj put lagana za obić  :tongue:



ispadamo u Novom Selu..par km. prije Brestovca



U viksi..hladna cuga dan prije ostavljena u potoku..okrijepa  :beer: ..i pičimo dalje uz brdo




Prije izlaska u selo prije Beginog..di u biti i idemo..stajemo u nekakvoj lovačkoj/šumarskoj kući





..i naravno..ja..zorro..nebi bio magarac kao što jesam da ne proba malo istraživat  :hellno: ..i kak me privukla ova cesta iznad Sukijevog motora..idem probat..a ne razmišljam baš da je večer prije bila prav dobra kiša..uspon ide..bez problema..guzica malo šeta...čeparica baca blato  ..sve ok  :thumbup: ..a nazad..hmm. polako..u 1. ..zadnja kočnica..al ne vrijedi ..kaže Suki..oni gledaju ozdol  :want: ..a zadnji točak stiže prednji ..i lagani naslon na desnu stranu..nisam pao..nego se naslonio na brdo..slomljen žmigavac i malo izgrebana desna strana plastike rezervoara..ništ..0 bodova ..idemo dalje kao da nije ništ bilo  :thumbup:



Dolazimo kod Bege ..i ono..klasika..parada pijanstva i kiča   :party:
jedino za vas još zaniljivo..da je mlada lijepa vitka kraljica srela svoju majku..i čist se iznenadila koliko je još "držeća" ..ono..pravo dobra milfača  :thumbup:





..i toj to..nekakvih 60-ak km kroz šumu i pustošije (asfalt ođe ne računamo  :P )
..to be continued..u RIKVERC  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

:moto2:

098 9232180

ivica medjugas

Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Osy

A kakav je ovo resičarski retrovizor u ćošku...koji motor?

Ponti

Citat: Osy  u Kolovoz 04, 2017, 07:12:12
A kakav je ovo resičarski retrovizor u ćošku...koji motor?

Još se pališ na to, a?  :)

zorro

Citat: Osy  u Kolovoz 04, 2017, 07:12:12
A kakav je ovo resičarski retrovizor u ćošku...koji motor?
ma neam pojma..da je bio Harley od 100 iljad ojra nebi ga primjetio  :smijeh: ..ti čoperi su za mene  samo gomila željeza  :prrr:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: Osy  u Kolovoz 04, 2017, 07:12:12
A kakav je ovo resičarski retrovizor u ćošku...koji motor?
...a u pm, od cijele priče i svih dogodovština, ti komentiraš retrovizor resičara :buahaha:...vidi se da si napaljen na ADV :tongue:...
...ajde tamo poliraj Bubicu i maži gume sjajilom :smijeh: :P...
:moto2:

098 9232180