Slavonijo..lijepa li si....

Autor zorro, Srpanj 29, 2017, 21:51:10

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: vazlan  u Kolovoz 23, 2019, 19:53:01
Pozdrav.Voleo bih za vikend napraviti voznju po Baranj i Slavoniji,jer mi to nije tako daleko,pa da cujem vase predloge.Krenuo bih iz Sombora pa preko Knezevih Vinograda i Osijeka pa onda po savetu iskusnijih dalje.Znam da je Papuk divan ali mi je nepoznanica :)
Nemam motor za cestu, mogu te jedino provest po šumi  :shhh:
Ima ovdje ekipa Slavonaca..pa nek se ponude  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Al kako god evo ti moj br. mob. pa ako budeš u Požegi javi se da bar cugu popijemo pa ti mogu eventualno preporučit kakvu lijepu cestu ili destinaciju

0038598557494
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Prođi dionicu Našice - Kutjevo - Orahovica :thumbup: i ako imaš vremena Slatina - Voćin - Kamenska - Požega.
U povratku možeš Požega - Pleternica - Ruševo - Levanjska :thumbup:.

To su ti više-manje sve ceste koje po Slavoniji vrijedi proći. Ostalo je većinom ravnica :huh:.
:moto2:

098 9232180

vazlan

Hvala na brzim odgovorima.Sada sledi planiranje rute.Google mape.Zorro hvala na pozivu.

vazlan

Pogledao sam predložene rute na Google mapama pa mi recite kakva je podloga puta na deonicama koje vode preko Papuka.

Suki

Sve ovo što ti je navedeno je asfalt. Dobar asfalt :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Alo slavonci, gdje se ok jede u Vukovaru?  Može i Osijek ali ne centar. Žurimo se. Jel onaj restoran sjeverno od stadiona još radi?

Mrki

Citat: Danijel 23  u Rujan 04, 2019, 20:35:19
Alo slavonci, gdje se ok jede u Vukovaru?  Može i Osijek ali ne centar. Žurimo se. Jel onaj restoran sjeverno od stadiona još radi?
Restoran Bijelo Plavi blizu stadiona, obilato, ukusno i financijski prihvatljivo..

U tvrđi Merlon, dobra rebarca..

U centru Dolar American Bar, punjeni šiščevap ili šiščevap u tortilji..

U Čepinu Crna Svinja, sve odlično ali malo skuplje, desert hrskava pita od jabuka preodlična..

Ovo je sve u Osijeku, za Vukovar ne znam..

Danijel 23

E da, Bjelo plavo... uvjek sam tamo dobro jeo!  :thumbup: Pa čak jednom i sarmu.  :-\

Gato

Eto vidiš...a ja se često pitam kad sam u OS gdje bih dobro i ne preskupo klopao.
Korisne informacije. :thumbup:

Gato

Citat: Suki  u Kolovoz 23, 2019, 20:17:11
Prođi dionicu Našice - Kutjevo - Orahovica :thumbup: i ako imaš vremena Slatina - Voćin - Kamenska - Požega.
U povratku možeš Požega - Pleternica - Ruševo - Levanjska :thumbup:.

To su ti više-manje sve ceste koje po Slavoniji vrijedi proći. Ostalo je većinom ravnica :huh:.

Previdio si jednu dobru: PŽ-Vrhovci-N.Kapela ili obrnuto, kako je meni zgodnije. ;)

zorro

Ne zaslužuje ova tema da se zapusti al jebga..ne zaslužuju ni kojekakvi ljudi štošta pa eto..žive  :-X
Evo koja za mog moslavačkog druga..mog zemu ..11  :)  :-*
..smrt fašizmu..sloboda Slavoniji  :)

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Martin

Citat: zorro  u Prosinac 26, 2019, 17:58:14
Ne zaslužuje ova tema da se zapusti al jebga..ne zaslužuju ni kojekakvi ljudi štošta pa eto..žive  :-X
Evo koja za mog moslavačkog druga..mog zemu ..11  :)  :-*
..smrt fašizmu..sloboda Slavoniji  :)
:-* :-* :gimme5: :beer:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Stjepko


Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!