[DL650] Potrgan navoj na stražnjoj osovini kotača

Autor Josip-Sepp, Lipanj 04, 2018, 20:22:44

« natrag - naprijed »

Josip-Sepp

malo mi se istegnuo lanac pa reko da ga dotegnem
malo otpustim maticu (jako teško je otpustilla) lagano dotegnem lanac ikad sam htio zategnuti vrag mi nije dao mira
ZAŠTO SE MATICA TAKO TEŠKO OTPUŠTA ??
jbga, iz iskustva znam da kad je jednom otpustiš, bez problema je prstima odvrneš do kraja
ova NE IDE  :huh:
na jedvite jade ju odvrnem i imam kaj vidjet, onaj tko je stavljao zadnju gumu natjeral je maticu u krivo pa je jebeno pretegnuo ili.......
ili je gurajući osovinu kroz kotač i vilicu lagano oštetio navoj a onda je forsiranje matice učinilo svoje





krajnji rezultat.......matica potpuno uništena a navoj na osovini lagano oštećen
ne moram ni govoriti ili ponavljati kreativnost prosječnog hrvata kad su psovke u pitanju  :bzvz:

kaj sad ???
jedini za kojeg znam da je u toj struci je danijel23..........nije mi ostalo drugo nego zagnjaviti čovjeka
........ili mi pomozi ili mi reci kome da se obratim ............

pomogao mi je, uzeo nareznicu s posla, ja svratio do njega doma i za par minuta spašena osovina



danijel stvarno fala  :thumbup: pogotovo zato jer sam bio tak sretan da se osovina spasila da sam zaboravio pitati kaj sam dužan  :smijeh:
nije mala stvar poslije posla se zajebavati s bedastoćma

dakle ljudi, pazite tko vam šarafi po motoru kad mijenjate gume........nova osovina je 100 eura , a ova s ebaya 30-50

zare


Ponti


Suki

:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Lipanj 04, 2018, 21:46:42
...digić je to kume moj :gimme5: :bravo: :thumbup:

Tako je!
Digići su uvijek bili naši prijatelji i saveznici (mislim, nama Švabima) ... doduše jednom su nas iznevjerili kapitulirajući u pol rata, ali to smo im oprostili :buahaha:

iviccaa


tibertov

Citat: Ponti  u Lipanj 04, 2018, 21:50:48
Tako je!
Digići su uvijek bili naši prijatelji i saveznici (mislim, nama Švabima) ... doduše jednom su nas iznevjerili kapitulirajući u pol rata, ali to smo im oprostili :buahaha:
Tako je, bili smo toliki prijatelji da smo im Rimskim ugovorom darovali skoro cijelu dalmaciju :smijeh:

tibertov


Ponti

Citat: tibertov  u Lipanj 04, 2018, 22:01:14
Tako je, bili smo toliki prijatelji da smo im Rimskim ugovorom darovali skoro cijelu dalmaciju :smijeh:

Mi Švabi smo negdje u jesen 1943. prihvatili poništenje rimskih ugovora između Hrvata i Talijana, te dali te teritorije na upravljanje ndh.
Neš ti ugovora koji su trajali 2 godine ... jedan podstanarski ugovor traje duže :smijeh:

Osy


zorro

Citat: Josip-Sepp  u Lipanj 04, 2018, 20:22:44


dakle ljudi, pazite tko vam šarafi po motoru kad mijenjate gume........nova osovina je 100 eura , a ova s ebaya 30-50
..100 evra  :thumbdown: ..suncet ..pa toliko ne dođe kod pontija takva osovina od zlata  :-\
Kod tokara osovina sa maticom max 100-150 kn  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Na muci se poznaju junaci bravo Danijele [emoji106]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Danijel 23

Josipe, kak vele stari zagorci:  Dont vori i same GaSsss!  :)
:blato: