Vaditi ga van ili ne?

Autor Mrki, Lipanj 08, 2018, 09:51:58

« natrag - naprijed »

Mrki

Citat: Saxi  u Lipanj 09, 2018, 22:52:40
Srećan rodjendan 🤣🤣🤣
Sad kad si ga izvadio I zakrpio, namučio si se više nego pri porođaju kad si se rodio [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Nisam se ja rodio.. mene su isto izvadili :D

Saxi

Citat: Mrki  u Lipanj 10, 2018, 09:26:25
Nisam se ja rodio.. mene su isto izvadili :D
Teško si ga tvojoj majci ako je ona imala 100 babica kao ti za vađenje ovog eksera ili sta god bio [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


keko

Citat: Saxi  u Lipanj 10, 2018, 13:16:03
Teško si ga tvojoj majci ako je ona imala 100 babica kao ti za vađenje ovog eksera ili sta god bio [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
:buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Citat: Saxi  u Lipanj 10, 2018, 13:16:03
Teško si ga tvojoj majci ako je ona imala 100 babica kao ti za vađenje ovog eksera ili sta god bio [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Javio se ;) Šta nije bilo babica sad nedavno kad nisi mogao odvrtati gas :ebudale:

Saxi

Jeste javili se drugari, ja razvrcao motor da ne kazem razgolitio ga kao od majke rodjen, i da nije došao Bugi u koferima bih ga  nosio dalje na sklapanje [emoji23]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Mrki

I tak..



Ovog sam morao izvaditi, pušta guma..



Jbna nova guma..

zubakis

Opala, ovakvu jos nisi ima u gumi [emoji16]

agolac

Uh, baš te hoće. Ja u 100.000 km nikad nisam imao probušenu gumu. Pa kako takva vijčina uopće uđe u gumu...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jeeves

Isto se i meni dogodilo pred par godina, ali guma nije puštala, pa nakon par dana pošao do vulkanizera i sredio za 50kn.
Poslije toga vozio još par tkm.

Vjerujem da si riješio sa crvom i držati će vjerojatno bez problema, ali ja bi svejedno pošao u vulkanizera s obzirom da je nova guma.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Danijel 23

Jo pa ti natakav putsa kramponkama...ŠTETA! Inače kolko si prošo, kak ti se čine....u zavoju?

Ponti

Mrki, ne brini. Samo dobro crva stavi i neće biti problema.  :thumbup:
Meni se slično dogodilo na novoj gumi na kenji i odvozio sam s njom do kraja, još nekih 12 tkm.

Mrki

Prvi rezultati nisu dobri, stavio crva i tri ampule da dođem do benze, napumpao na pumpi na 2.8 i pola sata poslje provjerio, izgleda da pušta, šaraf nije bio okomito na gumu zabijen, već vodoravno..
A možda i nije mogao stegnuti jer je na gaznoj površini..
Vidjeti ću ujutro kad ljepilo odradi preko noći jel pušta..

Mrki

Citat: Danijel 23  u Lipanj 02, 2019, 17:53:58
Jo pa ti natakav putsa kramponkama...ŠTETA! Inače kolko si prošo, kak ti se čine....u zavoju?
Super, drže odlično.. jedino dosta zuji prednja na 110..
Po kiši dobre za sada..
Mislio sam ih i na makadamu istestirati ali zbog Ducatia u grupi sam taj izlet morao izbaciti iz plana..