Vaditi ga van ili ne?

Autor Mrki, Lipanj 08, 2018, 09:51:58

« natrag - naprijed »

Suki

... :bzvz: nevjerni Toma :P...

Citat: tintom  u Lipanj 08, 2018, 12:21:23
Baš sam neki dan u Novemi kupil set za krpljenje guma .
Zlu netrebalo al......znači vredi tih 305 kunića !?
...štas dobio s njim i rezervnu gumu?! :misli:
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Lipanj 08, 2018, 12:56:04
... :bzvz: nevjerni Toma :P...
...štas dobio s njim i rezervnu gumu?! :misli:
..mislio sam i ja komentirati cijenu..al rekoh haj..ima pametnijih  :-\ ..već će nekog ubost u oko  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Citat: Peco  u Lipanj 08, 2018, 12:53:40
Ne vadi nego idi do vulkanizera.
Izdrzat ce i neces se zahebavat.
Vozi polaganije do vulkanizera. [emoji965][emoji106]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da sam kod kuće to bi i napravio.. ali u Njemačkoj sam sada, i kontam da je teže naći tu nekoga tko bi krpao.. predpostavljam da bi nudili odmah novu da motiraju.. što čak i nije problem jer gume sam planirao mijenjati nakon puta ali mi se neplaća 100e tu za montažu..

SirOliver

Već san se ponada da je napokon neka prava UMH tema.
Ništa.....odjavljujem se

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

Grba

Izvadi ga van i zabodi odma u rupu ispod...
Posle ga s WD-40 našpricaj  :ooda:
098 737 604

Osy


damjandugi

Ja mislim da je najbolji postupak ovakvi.
skineš točak
skineš gumu sa felge
staviš čep sa unutrašnje strane u obliki gljive
staviš nazad gumu na felgu i točak na motor.
I miran si skroz.

Ja sam stavljao crve sa vanjske strane(kad se mi to dogodilo bio sam u Čabru),pa je držalo vrlo kratko vrijeme. Onda je počelo sa strane da izpušta zrak.Onda na preporuku vulkanizera napravio po onoj prvoj varianti i dandanas još uvijek drži pritisak brez problema.

Osy

Davne 2009, na našem prvom V Strom susretu na Čiovu kada još nismo nikog znali, krećemo u nedjelju kući, stavljamo kofere, ubacujem u prvu, ali motor nešto teško kreće...pogledavam i vidim prazna zadnja guma...totalno...a jbte, šta sad...nemam ništa kod sebe za krpanje, ni set, ni sprej, i vidim jednu grupu kako izlazi iz kampa...počnem mahati da stanu i dolazi Sarinjo, neki ga poznaju, vadi set i nešto kao vadičep. Pronalazi rupu u gumi i gura vadičep unutra nemilice ga vrteći...ja to prvi puta vidim i mislim si u sebi, koji qrtz još više je širi :-\ Uzima ljepljivu traku, gura i ostavlja komadić van gume. Kaže, sad još samo napumpati i vozi...ne znam da li je sve skupa trajalo 5 minuta...S takvom zakrpanom gumom sam vozio još 3 godine bez problema...Naravno da je bila nova kada se probušila... :samaranje:

Ponti

Ne budite ludi .... crv drži bez problema. Kakvi vulkanizeri, kakvi bakarači ... to je par minuta posla, a drži i duže nego li će guma trajati.

vego

Citat: Osy  u Lipanj 08, 2018, 15:40:02
Davne 2009, na našem prvom V Strom susretu na Čiovu kada još nismo nikog znali, krećemo u nedjelju kući, stavljamo kofere, ubacujem u prvu, ali motor nešto teško kreće...pogledavam i vidim prazna zadnja guma...totalno...a jbte, šta sad...nemam ništa kod sebe za krpanje, ni set, ni sprej, i vidim jednu grupu kako izlazi iz kampa...počnem mahati da stanu i dolazi Sarinjo, neki ga poznaju, vadi set i nešto kao vadičep. Pronalazi rupu u gumi i gura vadičep unutra nemilice ga vrteći...ja to prvi puta vidim i mislim si u sebi, koji qrtz još više je širi :-\ Uzima ljepljivu traku, gura i ostavlja komadić van gume. Kaže, sad još samo napumpati i vozi...ne znam da li je sve skupa trajalo 5 minuta...S takvom zakrpanom gumom sam vozio još 3 godine bez problema...Naravno da je bila nova kada se probušila... :samaranje:

jbt TRI godine si vozio s istom gumom???  :-\  Meni guma traje max jednu sezonu
Prvo hopni, pa reci skoč...

vego

Citat: Mrki  u Lipanj 08, 2018, 13:05:03
Da sam kod kuće to bi i napravio.. ali u Njemačkoj sam sada, i kontam da je teže naći tu nekoga tko bi krpao.. predpostavljam da bi nudili odmah novu da motiraju.. što čak i nije problem jer gume sam planirao mijenjati nakon puta ali mi se neplaća 100e tu za montažu..
men' se čini da tu ima mesa za barem još 5 iljada
Prvo hopni, pa reci skoč...

Osy

Citat: vego  u Lipanj 08, 2018, 15:56:10
jbt TRI godine si vozio s istom gumom???  :-\  Meni guma traje max jednu sezonu
Meni je plafon godišnje 6, 7 tisuća jbga...Pa neću svake godine zbog toga mjenjati gume

vego

vidi moje prednje nakon 1 sezone
Prvo hopni, pa reci skoč...

zorro

Citat: Ponti  u Lipanj 08, 2018, 15:50:11
Ne budite ludi .... crv drži bez problema. Kakvi vulkanizeri, kakvi bakarači ... to je par minuta posla, a drži i duže nego li će guma trajati.
..korespondiram  :gimme5:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Citat: vego  u Lipanj 08, 2018, 15:58:51
men' se čini da tu ima mesa za barem još 5 iljada
I meni.. ali sad su na 18000 a dok se vratim biti će preko 20t..
Pa sam ih kontao prije sljedećeg većeg puta mijenjati..