Vaditi ga van ili ne?

Autor Mrki, Lipanj 08, 2018, 09:51:58

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: Mrki  u Lipanj 08, 2018, 16:31:46
I meni.. ali sad su na 18000 a dok se vratim biti će preko 20t..
Pa sam ih kontao prije sljedećeg većeg puta mijenjati..
Mislim da te Vego zeza...ti i ja imamo iste gume, Anakee 2 i kontam da su dobre nekih max 10, 12000 km, ali se jako sporo troše što se vidi po šarama i pomalo gube na kvaliteti...

iviccaa

Citat: Osy  u Lipanj 08, 2018, 16:37:43
Mislim da te Vego zeza...ti i ja imamo iste gume, Anakee 2 i kontam da su dobre nekih max 10, 12000 km, ali se jako sporo troše što se vidi po šarama i pomalo gube na kvaliteti...

...nije do guma..

:P

Osy

Citat: iviccaa  u Lipanj 08, 2018, 16:40:11
...nije do guma..

:P
Je, je...proguglaj malo...općepoznato da se sporo troše :P

Mrki

Ja znam zašto svi ne vole te gume.. moje imaju 18000 i neki dan sam vozio po kiši sat dva bez problema, na zavojitim cestama u Austriji, brzina je bila od 70 do 100 km/h.. bez problema..
Niti mi bježi na onim bitumeskim zmijama..

Biti će da stvarno vozim ko baba :)

zorro

Na suhom je DOBRA ..nije super..al npr. 7/10 ..al na mokrom..katastrofa 3/10  :-\ 
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Izvadio ga van..



Ali moj set je neko talijansko govno sa nekim čepičima promjera 6-7 mm.. nema šanse da ih nabijem u tako malo rupu...

Sva sreća ima Louis par km od mene pa se idem prošetati i uzeti onaj komplet sa crvićima..

Suki

...pa rupu moraš proširit i ujedno oblikovat onim svrdlom u setu. Tada s drugim svrdlom staviš ljepljivi crv u tu razrađenu rupu. Pričekaš da ljepilo uhvati i napumpaš.
:moto2:

098 9232180

Peco

Tak je


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ponti

Citat: Mrki  u Lipanj 08, 2018, 18:32:16
Izvadio ga van..

Ali moj set je neko talijansko govno sa nekim čepičima promjera 6-7 mm.. nema šanse da ih nabijem u tako malo rupu...

Sva sreća ima Louis par km od mene pa se idem prošetati i uzeti onaj komplet sa crvićima..

Pa ne guraš ga rukom imaš onaj mali alatić na kojega tog crva staviš i muški zabodeš u rupu i onda super brzo izvučeš, samo trzajem. Crv ostane unutra.

Suki

...dobar ekser. Jel čelični? :)
:moto2:

098 9232180

Peco

Evo video.
Isto je i za motor.

http://youtu.be/6T-rmhXUR8o


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ponti

Citat: Suki  u Lipanj 08, 2018, 18:36:39
...pa rupu moraš proširit i ujedno oblikovat onim svrdlom u setu. Tada s drugim svrdlom staviš ljepljivi crv u tu razrađenu rupu. Pričekaš da ljepilo uhvati i napumpaš.

Ne treba ništa čekati, unutar gume se nalazi kao dupli crv jer si ga prelomio. Sam pritisak iznutra formira te dvije trake crva i to bude kao kugla s unutrašnje strane, zabrtvi i ne može ljepilo iscuriti.

zare

Crv drži i bez ljepila  :)
Jesenas sam probušio gumu u šumi između Lokvi i N Vinodolskog, naravno ljepilo u kompletu se sasušilo i nisam ga moga koristiti, metnuo sam samo crva i sve je bilo OK
Gumu sam možda 2-3 puta dopumpao, al nešto skroz malo

Mrki

Citat: Ponti  u Lipanj 08, 2018, 18:38:44
Pa ne guraš ga rukom imaš onaj mali alatić na kojega tog crva staviš i muški zabodeš u rupu i onda super brzo izvučeš, samo trzajem. Crv ostane unutra.
Ne čitaš.. nemam crviće već neke čepove.. isto se kao nabije ali rupa mora biti bar 4-5mm da bi se to dalo ugurati..
Uslikam ih kada se vratim do motora..

Danijel 23

Citat: Mrki  u Lipanj 08, 2018, 18:53:41
Ne čitaš.. nemam crviće već neke čepove.. isto se kao nabije ali rupa mora biti bar 4-5mm da bi se to dalo ugurati..
Uslikam ih kada se vratim do motora..
Ja bi ti objasnio kako se radi sa tim gumenim čepičima, ali pošto je talijansko govno  :-X idi si kupi u Louisa.de kinesko smeće!  :samaranje: