Najveća dopuštena brzina na AC u Srbiji

Autor Dinko, Lipanj 08, 2018, 12:43:27

« natrag - naprijed »

Dinko


Pitanje za ekipu iz Srbije - negdje sam načuo da je u fazi donošenja izmjena zakona kojim će de dozvoliti 130km/h na autocestama u Srbiji. Koje su zadnje informacije o tome? Saxi,... ekipa?

zander

Od 01.06 dozvoljeno je 130knh...ostaje na snazi merenje izmedju naplatnih rampi ali ne znamo kako ce to sada ici....i domaci a i strani putnici imaju razlicit tretman....mi domaci preko sudije za prekrsaje na kucnu adresu, a stranci na licu mesta ili kod lokalnog sudije...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Neven

Prošli tjedan, po Srbiji, 140 km/h na tempomatu i nitko nije stvarao nikakve probleme.

zander

Ovih dana policija najavljuje pojacanu kontrolu na putevima narocito na  autoputevima jer sezona godisnjih krece....treba biti oprezan jer ima i presretaca i na motorima i u civilnim autima...radari na stativima takodje pojacavaju.....siguran sam da 140 ne bi trebalo da bude problem, mada licno zalim za vremenima kad sam terao 180 190 po autoputu....
...
Ja za Bugarsku idem strogo lokalnim putevima ali spavam u Sofiji pa u Pamporovo...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Dinko

Citat: zander  u Lipanj 08, 2018, 13:29:08
Ovih dana policija najavljuje pojacanu kontrolu na putevima narocito na  autoputevima jer sezona godisnjih krece....treba biti oprezan jer ima i presretaca i na motorima i u civilnim autima...radari na stativima takodje pojacavaju.....siguran sam da 140 ne bi trebalo da bude problem, mada licno zalim za vremenima kad sam terao 180 190 po autoputu....
...
Ja za Bugarsku idem strogo lokalnim putevima ali spavam u Sofiji pa u Pamporovo...

Svaka čast - upravo takve informacije su korisne - meni je 140 na AC kada si natovaren i na dugačkom putovanju korektna brzina. Hvala!

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

19.06. vozim starce na aerodrom u Beograd, ulazim na Bajakovu, kaže Dija budeš li vozio preko 120, jaja ću ti odrezati :) :smijeh: A dosada u mome policijskom dosjeu, samo kazne za brzinu... :ooda:

zander

Cuvaj jaja , vozi 130, pa svrati na kafu i osvezenje... :beer:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Citat: zander  u Lipanj 08, 2018, 14:14:57
Cuvaj jaja , vozi 130, pa svrati na kafu i osvezenje... :beer:
Pozivam se na tebe i kažem murijaku da ćeš mi srediti kaznu...ako počne nešto kenjat, reći ću  da ćeš mu vaditi zub na živo.. :smijeh:

Ponti

Citat: Osy  u Lipanj 08, 2018, 15:30:34
Pozivam se na tebe i kažem murijaku da ćeš mi srediti kaznu...ako počne nešto kenjat, reći ću  da ćeš mu vaditi zub na živo.. :smijeh:

Tako sam i ja preko Zandera sredio u CG kaznu od 500 eura na 36 eura :smijeh:  Rekao doktor sa VMA, ima ovdje kuću, jel ga znaš ... trebati će ti kad tad .... i tako mi Zander sredio popust :buahaha:

Osy

Citat: Ponti  u Lipanj 08, 2018, 15:53:04
Tako sam i ja preko Zandera sredio u CG kaznu od 500 eura na 36 eura :smijeh:  Rekao doktor sa VMA, ima ovdje kuću, jel ga znaš ... trebati će ti kad tad .... i tako mi Zander sredio popust :buahaha:
:smijeh: :smijeh: :smijeh:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Saxi

120km/h je I dalje max dozvoljena brzina, to što su usvojili 130 nije postalo pravosnažno i neće skoro jer treba silne znakove zameniti, uređaje narihtati... pošto ovde sve rade uglavnom diletanti, neko ima sreće da prodje nekažnjeno, za određena prekoracenja domaćinima šalju cestitku na kućnu adresu, a za malo više od toga dobijaju i policiju gratis a za preko više od toga pravac u zatvor, što se skoro dogodilo sa nekim levatom koji je terao auto preko 200 na sat, ne zajebavajte se bez razloga. Drugar je vozio skoro 160 i dobio je cestitku odmah na naplatnoj rampi [emoji17]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Saxi

Ono na šta više treba obraćati pažnju, pogotovo ako idete kolima su lažni presretaci u civilnim kolima, koji imaju blinkere, rotaciju sirene, značke a nisu policajci, bem li im sve po spisku, malo ko je muke narodu nego još i dodatno da se pljačka.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Suki

Citat: Saxi  u Lipanj 09, 2018, 00:17:58
120km/h je I dalje max dozvoljena brzina, to što su usvojili 130 nije postalo pravosnažno i neće skoro jer treba silne znakove zameniti, uređaje narihtati... pošto ovde sve rade uglavnom diletanti, neko ima sreće da prodje nekažnjeno, za određena prekoracenja domaćinima šalju cestitku na kućnu adresu, a za malo više od toga dobijaju i policiju gratis a za preko više od toga pravac u zatvor, što se skoro dogodilo sa nekim levatom koji je terao auto preko 200 na sat, ne zajebavajte se bez razloga. Drugar je vozio skoro 160 i dobio je cestitku odmah na naplatnoj rampi [emoji17]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

...pa što nereče da zna Zandera?!!
:moto2:

098 9232180