Najveća dopuštena brzina na AC u Srbiji

Autor Dinko, Lipanj 08, 2018, 12:43:27

« natrag - naprijed »

zander

Sve sto je Saxi naveo vise NE VAZI!!! :ooda:

LAZNI POLICAJAC (jedini) JE UHAPSEN pre neki dan,

ZNAKOVE CE ZAMENITI DO KRAJA AVGUSTA , A DOZVOLJENA BRZINA BRZINA JE 130KMH!!!!!!!!! :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso


Saxi

Citat: zander  u Lipanj 09, 2018, 14:30:41
Sve sto je Saxi naveo vise NE VAZI!!! :ooda:

LAZNI POLICAJAC (jedini) JE UHAPSEN pre neki dan,

ZNAKOVE CE ZAMENITI DO KRAJA AVGUSTA , A DOZVOLJENA BRZINA BRZINA JE 130KMH!!!!!!!!! [emoji106]
Mator čovek a vičeš kao malo dete [emoji17]
Deda je u pravu, 31 maja objavom u službenom glasniku stupila je formalno na snagu uredba kojom je max brzina na autoputu 130km/h uz obećanje putara i ostalih službi do kraja avgusta zamene stare znakove novim i softverski podignu vreme prolaska na naplatnoj rampi. U praksi na žalost to baš i ne funkcioniše jerbo stižu greskom kazne a neke će tek da iznenade svoje vlasnike, ana te kazne  treba da se uloži žalba koja će biti verovatno prihvaćena, stoga ako ste stranac a većina na forumu jeste, onda vam je isplativije da vozite po starom dok ne legne sve kao dupe na nošu.
Tako da moj dragi prijatelj Zander je u jednu ruku u pravu, a u drugu mu se serem [emoji23][emoji23][emoji23]

PS Apropo lažnih policajaca, ima ih još, biće o tome u vestima još dogodovstina

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

gogs

A koliko ima naplatnih kućica od ulaza u Srbiju do Niša?

Ionako moramo stati tankat...popit pivu, to će izpeglati prosjek  :)

zander

Ima jedna pre beograda gde placas....onda se besplatno vozis do iza Beograda gde uzimas karticu i do izlaza oko Nisa si libero....Znaci 2 (DVE)

Ali pitaj i Saxyja on ima informacije iz tuzilastva , ministarstava i ostale meni nedostupnih institucija  :buahaha: :buahaha: :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

gogs


zorro

Citat: Saxi  u Lipanj 09, 2018, 19:01:24

Tako da moj dragi prijatelj Zander je u jednu ruku u pravu, a u drugu mu se serem [emoji23][emoji23][emoji23]


:buahaha:  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED


Ćoso

Citat: zander  u Lipanj 11, 2018, 13:58:00
Iz danasnjih novina

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3066161/nove-table-osvanule-na-auto-putevima-sirom-srbije-ako-prekoracite-brzinu-od-130-na-sat-drakonske-kazne-vam-stizu-na-kucnu-adresu-foto

Vidim i vaši novinari su super...Pričamo o dopuštenoj brzini do 130

Podsetimo, ukoliko dođe do prekoračenja brzine od 120 do 140 km/h, kazna je 3.000 dinara, od 151 do 160 km/h kazna iznosti 10.000 dinara, kazna za prekoračenje od 201 do 220 km/h 100.000 dinara, 15 do 60 dana zatvora, 15 kaznenih poena i devet do 12 meseci bez dozvole.

Saxi

Kurir nisu novine, oni 1 običnu vest ne umeju da prenesu bez senzacionalizma, tako da ih ne treba uzimati ozbiljno u razmatranje glede bilo čega.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Osy

A ja mislio Zander ozbiljan čovjek, a on čita Kurir :) ;) :smijeh:

Saxi

Citat: gogs  u Lipanj 11, 2018, 11:34:37
A koliko ima naplatnih kućica od ulaza u Srbiju do Niša?

Ionako moramo stati tankat...popit pivu, to će izpeglati prosjek  :)
Imaš 3, pored ove 2 što je Boban pomenuo,  još jednu između Beograda i Niša sad su se skoro tu tukli navijači, odlična reklama za Srbiju, kod motela Nais, odmah posle Aleksinca.
A ako nekog uhvati policija da munta i zavrce muda i usi , pošaljite ih u 3 lepe i kažite da je Zander rekao da tako može [emoji23]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Saxi

Kakav ozbiljan, mislim jeste ozbiljan čovek sa ozbiljnom dijagnozom 🤣[emoji23]🤣 pa gde si video nekog normalnog da se druži sa mnom [emoji23]
Citat: Osy  u Lipanj 11, 2018, 16:40:37
A ja mislio Zander ozbiljan čovjek, a on čita Kurir :) ;) :smijeh:

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka