Divljač na putu

Autor Saxi, Lipanj 10, 2018, 22:42:33

« natrag - naprijed »

tibertov

Jedini slučaj kad neces dobit odštetu je ako si vozio iznad ograničenja...to je jedini slučaj.

sasaa

Ali ti i to trebaju dokazat... a i malo savjeta dobrog policajca koji dodje na izvid, nije na odmet.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

tibertov

Vještak prometne struke to dokazuje, a ne polismen  :smijeh:

zorro

Citat: tibertov  u Lipanj 11, 2018, 08:50:48
Jedini slučaj kad neces dobit odštetu je ako si vozio iznad ograničenja...to je jedini slučaj.
..a ako lovačko društvo nije osigurano ?
..i dali je njima uopće obvezno osiguravati svoju udrugu (kao nama vozila) ..ili što to već je  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

sasaa

Citat: tibertov  u Lipanj 11, 2018, 08:56:40
Vještak prometne struke to dokazuje, a ne polismen  :smijeh:

A da tko drugi...  :P
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

tibertov

Citat: zorro  u Lipanj 11, 2018, 08:58:44
..a ako lovačko društvo nije osigurano ?
..i dali je njima uopće obvezno osiguravati svoju udrugu (kao nama vozila) ..ili što to već je  :huh:

Sada na razini države pregovaraju da se skupno sva lovačka društva osiguraju od naleti divljači. Za sada se nisu osiguravali jer su ih osiguravajuće kuće odbijale.

Imaju oni novca od članstva.

zorro

Citat: tibertov  u Lipanj 11, 2018, 09:01:20
Za sada se nisu osiguravali jer su ih osiguravajuće kuće odbijale.

Imaju oni novca od članstva.
:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: ..mamu im jebem lopovsku..što nas ne odbijaju..tj. što nama ne daju izbor el želimo osigurati ili ne ..pa ko neće nek bude spreman iz svog džepa platiti u slučaju sranja.

A ta njihova članarina može pokriti eventualno jednu štetu tipa moje ..oko 20 000 kn. ..sumnjam ja da oni imaju nekakve velike love od članarine  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Pokriju 2-3 štete od članstva godišnje, zavisi koliko imaju članova.

sasaa

Citat: zorro  u Lipanj 11, 2018, 09:05:52
:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: ..mamu im jebem lopovsku..što nas ne odbijaju..tj. što nama ne daju izbor el želimo osigurati ili ne ..pa ko neće nek bude spreman iz svog džepa platiti u slučaju sranja.

A ta njihova članarina može pokriti eventualno jednu štetu tipa moje ..oko 20 000 kn. ..sumnjam ja da oni imaju nekakve velike love od članarine  :huh:

odbijaju...
odi probaj dogovorit kasko za neki malo bolji auto... pa ces vidjet kako znaju odbit.. ili ti svota bude takva da smisla nema.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

tibertov

Jedan iz Oga tip imao ferrari...i otišo pitat za kasko...100 tis kn  :smijeh:

zorro

Da je država i ostale institucije u službi građana..kako se često znaju kurčiti i bacati parole..onda bi se to sve zakonski dalo urediti.
Odrediti nekakav postotak tržišne cijene vozila (a cijene imaju u svojim tablicama koje koriste za naplatu poreza, uvoz itd.) i obvezati osiguravajuća društva da moraju osigurati što god klijent želi..
Međutim..kako znamo da je država i institucije korumpirani..podvornici i dupelisci svima osim narodu..tak nešto očekivati da se ozakoni je dobitak na lotu  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Zorro ajd poslikaj tu spravicu što imaš na motoru, državu teško da mozemo promeniti na bolje, i tamo i ovamo ali daj da pojurim te neke spravice, bolje preventiva nego kurativa.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zander

Nema ludje zemlje od Norveska sto se divljaci tice....oni raindeer setaju po putu ko sumanuti  :misli: i to idu pravo i na bus i na auto a bogme i na motor :huh:.....U slucaju nesrece sa jelenom, vozac je oslobodjen KRIVICE, jer su shvatili da su to lude zivotinje....o odsteti naravno nema ni govora , mislim na strance naravno....

Jednom sam cekao u koloni 20 min jer je krdo zaprecilo put, a vozac autobusa prvi u koloni nije hteo da ih malo razgrne i poveze bus....uredno svi stoje i cekaju da se jeleni sklone.....
Zakljucke donosite sami
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Citat: Saxi  u Lipanj 11, 2018, 10:03:28
Zorro ajd poslikaj tu spravicu što imaš na motoru, državu teško da mozemo promeniti na bolje, i tamo i ovamo ali daj da pojurim te neke spravice, bolje preventiva nego kurativa.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Sta ce tebi taj uredjaj,  :ooda: , nece moci da bude divljac na motoru ....uzas :buahaha: :buahaha: :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Citat: Saxi  u Lipanj 11, 2018, 10:03:28
Zorro ajd poslikaj tu spravicu što imaš na motoru, državu teško da mozemo promeniti na bolje, i tamo i ovamo ali daj da pojurim te neke spravice, bolje preventiva nego kurativa.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Ostala na KLV-u ..zaljepljena na prednjem blatobranu
Negdje sam fotke imao ali ne mogu naći..na yebayu tažim..što god upišem ne izbacuje mi tu zviždalicu
Možda će Ponti moći bolje pomoći  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: