Divljač na putu

Autor Saxi, Lipanj 10, 2018, 22:42:33

« natrag - naprijed »

Grba

Citat: Suki  u Lipanj 13, 2018, 11:05:40
...ja sam lovac ;), hunter :), milf hunter :smijeh:...
A s čim loviš? Malokalibarka?  :smijeh:
098 737 604

zorro

Citat: Grba  u Lipanj 13, 2018, 13:42:02
A s čim loviš? Malokalibarka?  :smijeh:
..jaaooo..nemoj ga samo za to šporkat..će da ti se osveti malokalibrom  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: Grba  u Lipanj 13, 2018, 13:42:02
A s čim loviš? Malokalibarka?  :smijeh:

...milf se uzjebe, zblesira i legne  :)....oružje je tajno (UMH) :)

:smijeh:
:moto2:

098 9232180

zander

Ma snasao se on :thumbup:....maznuo neke cipele sa stiklom i tera  :shhh:...BMW cizme samo za forum :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Saxi

http://s.aliexpress.com/riQzuiUF?fromSns=Gmail
Baveći se ovom temom i razmišljajući o preventivi nasao sam i kod braće Kineza, cena džaba pa makar i ne radilo a uvek sam za naručiti te Američke iz Slovenije ako se odlučite za grupnu nabavku. Inače pre 10ak godina identični nastavak je bio na Afrikama na prednjem braniku, dal je radilo ili ne, pojma nemam, potraga za idealnim se nastavlja [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka



Danijel 23

Da li ima neko stručno objašnjenje kako to radi...zviždi. Vjerovatno na nekoj frekvenciji koju mi ne čujemo, a životinje da, tj njima smeta. Nešto kao ona zviždaljka za pse. Hoću reći taj otjerivač divljači trebao bi funkcionirat i kad se prođe kraj stada ovaca il goveda, a to se bar lako može istestirat i bez posljedica.  :misli:

Suki

...stado vidiš na cesti i voziš polako, nekad s nogama na podu. Tada ne zviždi sigurno.
:moto2:

098 9232180

Stjepko

Staviš Anake3 i one rastjeraju divljač. Može i 2

Danijel 23

OK, ali želim reći kao isprobati fučkaljku......nekad je stoka uz cestu u ograđenom prostoru, a ti se vozi kolko želiš 90-120 km/h i fućkaljka  ziher fućka, te bi tada stoka  trebala  bar dignut glavu jer nisu naučena na taj zvuk. Ako stoka ne trza onda ziher nebu ni divljač.

Danijel 23

Citat: Stjepko  u Lipanj 13, 2018, 20:51:14
Staviš Anake3 i one rastjeraju divljač. Može i 2
Preporučam TKC 80  :buahaha:

Suki

Citat: Danijel 23  u Lipanj 13, 2018, 20:54:59
OK, ali želim reći kao isprobati fučkaljku......nekad je stoka uz cestu u ograđenom prostoru, a ti se vozi kolko želiš 90-120 km/h i fućkaljka  ziher fućka, te bi tada stoka  trebala  bar dignut glavu jer nisu naučena na taj zvuk. Ako stoka ne trza onda ziher nebu ni divljač.
:thumbup:

Kraljica ima tu đinđu :) :ooda:.
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Danijel 23  u Lipanj 13, 2018, 20:39:25
Da li ima neko stručno objašnjenje kako to radi...zviždi. Vjerovatno na nekoj frekvenciji koju mi ne čujemo, a životinje da, tj njima smeta.
..o sunce ti jebem  :buahaha: ..pa ja 7 X napisao da probija uši koliko zviždi, a on piše da vjerojatno mi ne čujemo  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Lipanj 13, 2018, 21:01:57
..o sunce ti jebem  :buahaha: ..pa ja 7 X napisao da probija uši koliko zviždi, a on piše da vjerojatno mi ne čujemo  :bzvz:
nečujem dobro...štas reko?

Danijel 23

Citat: gianni  u Lipanj 13, 2018, 21:09:25
ako zivotinja koja ima istancani sluh kao ne cuje zvuk motora, sigurno ce cuti tu fucku  :bzvz:
Ljudi vise se vozite, manje filozofirajte  ;)
OK, po danu se vozimo, al sad je mrak te možemo filozofirat!  :belj: