Divljač na putu

Autor Saxi, Lipanj 10, 2018, 22:42:33

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: keko  u Lipanj 20, 2018, 17:54:05
To i tebi prijeti  :buahaha:
Moj crveni jaaaaaaao [emoji23]

keko

Citat: Ćoso  u Lipanj 20, 2018, 17:54:46
Moj crveni jaaaaaaao [emoji23]
..Ćoso najebo si svaķak  :misli: ak ti je već bik gluh, nije ćorav :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Saxi

Citat: keko  u Lipanj 20, 2018, 18:00:58
..Ćoso najebo si svaķak  :misli: ak ti je već bik gluh, nije ćorav :smijeh:
Upravo tako, bićeš jeban spreda radi reda, otpozadi reda radi 🤣

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Osy

Citat: Saxi  u Lipanj 20, 2018, 21:38:33
Upravo tako, bićeš jeban spreda radi reda, otpozadi reda radi 🤣

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
:buahaha:

Ćoso

E budale [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

A "tatane"

Saxi

Citat: keko  u Lipanj 20, 2018, 17:50:43
upravo ga namontirao  :)  sutra se ide po staroj cesti do Istre i onda đir od 5 dana po Istri i sj. Italiji  :ooda: budemo vidjeli i mene zanima kad ću prolaziti kraj stoke ima li kakve reakcije  :misli: nadam se da će bježati od mene, a ne k meni  :buahaha:
Keko, kakvi su utisci, cekam i tebe i Cosu da vidim jer rasterujete ili prizivate divljač [emoji12]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


keko

Citat: Saxi  u Srpanj 19, 2018, 20:28:50
Keko, kakvi su utisci, cekam i tebe i Cosu da vidim jer rasterujete ili prizivate divljač [emoji12]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Ja zabotavio na to čudo  :buahaha: ha gle, za sada nisam pogodio nikakvu živinu, ćini mi se da domaće životinje ne reagiraju na to i da, nemam nikakav iritantan zvuk iz tog čuda. Za sada ostaje na motoru, ne šteti, a daje neku laźnu sigurnost  ;)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ćoso


Danijel 23

Ja imam problem sa letečom nemani. Sa Stromom nikad niš,  a sa GSom malo malo neka 'tica se zaletava il pokuša trkat. Veli kolega da je to radi žbičanih felgu!  :misli:

Ćoso

Evo zalijepio ispred hladnjaka

Nema divljači

agolac

Citat: Ćoso  u Srpanj 21, 2018, 14:25:17
Evo zalijepio ispred hladnjaka


Zakrčio si protok zraka.  :smijeh: Spalit ćeš si noge na auspuh, sad se agregat više ne hladi. Nemaš više granciju :ebudale: :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain


tibertov

Kad novinarcic daje pravne savjete i poziva se na zakone onda znas da gubis [emoji28]

zorro

Citat: tibertov  u Srpanj 26, 2018, 11:40:52
Kad novinarcic daje pravne savjete i poziva se na zakone onda znas da gubis [emoji28]
"..Ako farove svojeg automobila spustite, odnosno uperite više prema tlu, povećava se mogućnost da ćete lakše primijetiti odsjaj svjetala u očima divljači, što će naravno omogućiti bolju reakciju vozača..."
..o sunce ti jebem  :smijeh: ..znači sa kratkim svjetlima ćeš uočiti odbljesak očiju životinje pa ćeš bolje reagirati nego kad je sa dugačkim svjetlima vidiš cijelu na 200 m.
:ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Srpanj 26, 2018, 11:44:17
"..Ako farove svojeg automobila spustite, odnosno uperite više prema tlu, povećava se mogućnost da ćete lakše primijetiti odsjaj svjetala u očima divljači, što će naravno omogućiti bolju reakciju vozača..."
..o sunce ti jebem  :smijeh: ..znači sa kratkim svjetlima ćeš uočiti odbljesak očiju životinje pa ćeš bolje reagirati nego kad je sa dugačkim svjetlima vidiš cijelu na 200 m.
:ebudale:

Nisi skužio .... s dugima prvo vidiš jelena na 200m, onda spustiš na kratka i onda ga vidiš na 10m i napraviš zig zag kao Rossi. Mislim... kako napraviti zig zag kada je jelenko na 200m?

:buahaha: