Divljač na putu

Autor Saxi, Lipanj 10, 2018, 22:42:33

« natrag - naprijed »

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

..zviždi u vožnji za popizdit..pogotovo od 90-170  :-\
..na 180-200 se izgubi totalno..prevelik pritisak zraka mu valjda pa se poštopa  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

Citat: zorro  u Lipanj 11, 2018, 10:47:53
..zviždi u vožnji za popizdit..pogotovo od 90-170  :-\
..na 180-200 se izgubi totalno..prevelik pritisak zraka mu valjda pa se poštopa  :smijeh:

Zar nije necujno za coveka? Ljudsko uho ima mali opseg frekvencije......ako ga cujem, ja ga ne bi ni montirao nikad....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

fatboy

Citat: zander  u Lipanj 11, 2018, 13:04:10
Zar nije necujno za coveka? Ljudsko uho ima mali opseg frekvencije......ako ga cujem, ja ga ne bi ni montirao nikad....

:misli:  :smijeh: :smijeh: :smijeh:

zorro

Citat: zander  u Lipanj 11, 2018, 13:04:10
Zar nije necujno za coveka? Ljudsko uho ima mali opseg frekvencije......ako ga cujem, ja ga ne bi ni montirao nikad....
..stari moj..ne da se čuje..neg probi uši  :-\ ..nisam se naviknuo na taj zvuk ni 2 god. kak je bio na motoru..al sam si nekak utuvio u glavu da ću radije to slušat ako će me spasit od kojekakvih đukela i divljači
Dali je zaista efikasno..ne mogu sa sigurnošću tvrditi  :huh:  ..mada sam imao nekad osjećaj da psi uz cestu bježe..a u biti možda su bježali od zvuka double wingsa :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

Necu to montirati sigurno.

Brine me ako Saxy to montira, sta ce da radi kada to cudo pocne da zvizdi, a on onda skoci sa motora i pobegne zajedno sa kucicima
OPENMINDED PEOPLE WANTED

sasaa

Citat: tibertov  u Lipanj 11, 2018, 09:13:58
Jedan iz Oga tip imao ferrari...i otišo pitat za kasko...100 tis kn  :smijeh:

meni za bubu prva ponuda na Croatiji 80k kn...
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

cisco

Citat: zorro  u Lipanj 11, 2018, 10:44:53
..bravo drug..to je to  :bravo:  :thumbup:   :beer:


ima toga i kod nas...ako je zainteresiranih može se u grupnu kupnju...


http://www.parkka.com/piscal_divjad.htm
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Mrki

Jbl vas tema.. danas se vozim i svaki puta kada vidim znak puštam gas.. cura stalno pita šta je bilo? :D


A ta pištaljka, jel to stvarno radi?

Ćoso

Citat: Mrki  u Lipanj 13, 2018, 00:14:23
Jbl vas tema.. danas se vozim i svaki puta kada vidim znak puštam gas.. cura stalno pita šta je bilo? :D


A ta pištaljka, jel to stvarno radi?
Živite u području gdje vam uvijek može naletiti divljač. Kažu da funkcionira, a nije skupo (za 75 kuna s eBaya....ne znam koliko je u Sloveniji)

Ja naručio (to bih mogao prodavati kao nastavak za Highway Pegs [emoji23])

Osy

Citat: Mrki  u Lipanj 13, 2018, 00:14:23
Jbl vas tema.. danas se vozim i svaki puta kada vidim znak puštam gas.. cura stalno pita šta je bilo? :D


A ta pištaljka, jel to stvarno radi?
I da ne radi, nekako bi se osjećao sigurnije...kada se vratiš, napravit ćemo neku grupnu kupovinu :thumbup:

Danijel 23

Uređaj..



Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Osy

Šta je to...hand made...prerezana luster klema :misli:
Tako mi izgleda... :huh:

Danijel 23

Citat: Osy  u Lipanj 13, 2018, 07:02:22
I da ne radi, nekako bi se osjećao sigurnije...kada se vratiš, napravit ćemo neku grupnu kupovinu :thumbup:
A onda na noćnu vožnju po Kopačevu.