Aparat za varenje?

Autor Patak, Lipanj 22, 2018, 20:42:04

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

preko facebooka prodaju. servis vjerovatno ne postoji koliko sam se informira. uglavnom su stvari pre jeftine da bi garancija bila od koristi.  maska za varenje fotosenzibilna me je došla 140kn
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Danijel 23

Citat: VUCIBATINA  u Lipanj 26, 2018, 09:50:01
preko facebooka prodaju. servis vjerovatno ne postoji koliko sam se informira. uglavnom su stvari pre jeftine da bi garancija bila od koristi.  maska za varenje fotosenzibilna me je došla 140kn
140 kn zaštitna maska...ne hvala!

VUCIBATINA

Smjesna cjena. Radija san s njom dosta i ima ocekivanja da ce mi oci nakon pola sata biti ka u varenoga zeca al sve ok. Proba san i od frenda takvu sto dodje 800kn i nema neke razlike osim sto je moja tamnija od njegove
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zorro

Citat: VUCIBATINA  u Lipanj 26, 2018, 15:28:13
Smjesna cjena. Radija san s njom dosta i ima ocekivanja da ce mi oci nakon pola sata biti ka u varenoga zeca al sve ok. Proba san i od frenda takvu sto dodje 800kn i nema neke razlike osim sto je moja tamnija od njegove
uzeo i ja..probao..i nisam zadovoljan  :huh:
eno je stoji u garaži bez veze..daću je za 100 kn ak nekom treba  :beer:
..ja sam od starog kova..i fala bogu još imam brzinu u lijevoj ruci da prije namaknem masku no što me zabljesne  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

VUCIBATINA

I zaboravija san reci da mi je ujac uzeja njihovu motornu pilu za 400kn. Kopija moje partnerice i radi ko satic vec godinu dana dok meni na partnerici ode membrana bar 3 puta godisnje a kosta preko 100kn tako da dok rikne iduci put kupujem boxerovu
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

VUCIBATINA

Citat: zorro  u Lipanj 26, 2018, 15:31:37
uzeo i ja..probao..i nisam zadovoljan  :huh:
eno je stoji u garaži bez veze..daću je za 100 kn ak nekom treba  :beer:
..ja sam od starog kova..i fala bogu još imam brzinu u lijevoj ruci da prije namaknem masku no što me zabljesne  :)

Iman i ja staru i nije to neka sad ogromna razlika, jedino sto imas obe ruke slobodne pa je s ovo  lakse raditi kad sam radis nesto
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zorro

Citat: VUCIBATINA  u Lipanj 26, 2018, 15:32:10
I zaboravija san reci da mi je ujac uzeja njihovu motornu pilu za 400kn. Kopija moje partnerice i radi ko satic vec godinu dana dok meni na partnerici ode membrana bar 3 puta godisnje a kosta preko 100kn tako da dok rikne iduci put kupujem boxerovu
Od tih s fejsa sam uzeo motorku..ono..za hobi kolko mi treba ..katkad koju paletu izrazat..neku gredu i slično..super je za te pare ..jedino mi se sjebao čep za rezervoar benzina..a kako sam ga improvizirao..r to trebate vidjet  :ooda:
Isto tak sam uzeo Trimer za nekakvih 500 kn. e to je roba..vrijedi svake kune ..samo oprema i rezervni dijelovi koje dobiješ uz njega vrijede prek 300 kn ..tak da  :thumbup: :thumbup: :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Muha

ja kupio agregad od njih i kolko meni treba eno ga jos radi.

Danijel 23

Lidl

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


bajki


keko

Citat: bajki  u Srpanj 10, 2018, 14:36:04
Jel to štogod vrijedi? :misli:
Potpisujem pitanje  :) ajmo znalci
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Koko para tolko muzike!  :vino:

Osy


keko

Citat: Danijel 23  u Srpanj 10, 2018, 19:04:19
Koko para tolko muzike!  :vino:
Pa koji ga kuki onda reklamiraš   :P
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Patak

Švercam se još i dalje :smijeh: Digić, ekipa dobio sam preporuku za ovaj aparat "Stahlwerk"

https://www.stahlwerk-schweissgeraete.de/Welder-MIG-200-ST-IGBT

2 u 1 ima elektrodu, žicu i dobro vari...