Hard case

Autor Danijel 23, Lipanj 23, 2018, 20:31:34

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Taman za wikend ADV vožnje
:blato:






RoadRunner

Nabavi original kofer od pegasa Tibet... to je tak neki neseser slicnog oblika, a izraden od Al.


Danijel 23

Citat: RoadRunner  u Travanj 30, 2019, 18:38:11
Nabavi original kofer od pegasa Tibet... to je tak neki neseser slicnog oblika, a izraden od Al.
:misli:



:beer: Hvala na savijetu ali je taj prevelik, baš sam takvog malog tražio (doslovno: rukavice, novčnik i cvike i boca....) i dobio!  ;)

Stjepko

Tog od Pegasa Tibeta imam. Nema bravice koje sam skinuo. Ako koga interesira ,prodaje se.

Suki

Citat: Danijel 23  u Travanj 30, 2019, 18:55:09
:misli:



:beer: Hvala na savijetu ali je taj prevelik, baš sam takvog malog tražio (doslovno: rukavice, novčnik i cvike i boca....) i dobio!  ;)
...i kak si zadovoljan?!...Doda forsa drč Osječki, a Zorro i ja isto pijemo PAN :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

zorro

PAN je zakon  :thumbup:  :beer:  ..a tebi u nazivu piva koje dODA preferira  :puke:  fali N   :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Nikada nisam pio PAN, predaleko smo za distribuciju.... kakvo je u usporedbi sa žujom i karlovačkim?

Patak

Citat: Ponti  u Travanj 30, 2019, 22:12:02
Nikada nisam pio PAN, predaleko smo za distribuciju.... kakvo je u usporedbi sa žujom i karlovačkim?

Pokvario se od kako im je glavna tehnologinja otišla na porodiljni, opet bolji neg žuja i karl...PS. Laško je slično, možda i bolje :misli:

zorro

Citat: Ponti  u Travanj 30, 2019, 22:12:02
Nikada nisam pio PAN, predaleko smo za distribuciju.... kakvo je u usporedbi sa žujom i karlovačkim?
Mekano i nije gorko  :thumbup:
..žuja i karlovačko su piva za klijantelu ispred trgovine  :smijeh:
..al su i ona još super naspram onog iz tvoje bivše domovine ..tkzv. osječko.. il kak se još popularno zove i  drnč..a kak si bio primjeren omladinac i odan vojnik titove jugoslavije zasigurno znaš što je drnč  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Travanj 30, 2019, 22:26:32
Mekano i nije gorko  :thumbup:
..žuja i karlovačko su piva za klijantelu ispred trgovine  :smijeh:
..al su i ona još super naspram onog iz tvoje bivše domovine ..tkzv. osječko.. il kak se još popularno zove i  drnč..a kak si bio primjeren omladinac i odan vojnik titove jugoslavije zasigurno znaš što je drnč  :)

u omladince nisam primljen jer sam pričao po školi kako idu dva crva s dedinja i pjevaju mi smo titovi, tito je naš, kao pojeli ga  :smijeh:
a vojnik sam bio onako ne baš primjeran, samo sam spavao da vrijeme brže prođe, ali sam naučio što je drnč :)

Kierran

Dobar je Peli, ali ... skup.  :novac: