BUGARSKA jun 2018.

Autor zander, Lipanj 27, 2018, 11:35:43

« natrag - naprijed »

zander

Citat: Black Betty  u Lipanj 27, 2018, 16:20:23
Fino,fino,jel se zna kolko je bilo posjetitelja,naših,njihovih,kolko je bilo starijih Stromova,novih,kolko je bilo bijelih.....

Daj malo detalja

Bilo je 220 ljudi u hotelu. Motora nemam pojma jer su se mnogo parkirali u garazu zbog kise, a mnogi nisu isli na voznju...zaista mi je zao sto se podatak nezna, iako sam pitao onu visoku i veliku bugarku sa kikom....nije znala....

Bugara je bilo jako malo, po dva turcina i grka ali na GSA....stromova i gsa polapola po mojoj proceni
Bila hajabusa turbo recimo, paneuropian honda , 2 3 gt 1600...to e ono sto ja znam
OPENMINDED PEOPLE WANTED

glažar

Citat: Black Betty  u Lipanj 27, 2018, 16:20:23
Fino,fino,jel se zna kolko je bilo posjetitelja,naših,njihovih,kolko je bilo starijih Stromova,novih,kolko je bilo bijelih.....

Daj malo detalja

Najviše je bilo BMW-ja  :ooda: :buahaha:

Što se tiče motora i ljudi  me ne pitaj  ,ako očeš koko piča je proteklo  :ooda: mnogo 

ovo se radilo u 2h ujotro  :ooda: :buahaha:

glažar


damjandugi


zander

Elem, posle sveg tog suncanja kupanja i dodatne vecernje setnje, vratismo se u hotel da pravimo plan za sutrasnji povratak kuci. Ja sam imao ideju i rezervaciju za Transfagarasan i transalpinu. Prognoza vremena je bila katastrofalna i resio sam da odustanem.
Preko bookinga sam krenuo da otkazujem ali dobih mail da mozda napisem neko pismo u smestaju. To sam i uradio i nije proslo par minuta kad stize mail da je BESPLATNO otkazan smestaj.!!!!! Neverovatno ali istinito. Istina 22E i nije neka para. Ponudio sam da im ostanu pare kao avans jer cu otici tamo ove godine sigurno. Ovako je mozda i bolje svakom svoje.

Kako god, Danijel je imao plan se lagano vozi nazad do Nisa ili Pirota , tamo odmori i sutradan dalje do Zagreba. Ja, posto sam odustao od Rumunije, pun gas za kuci, jer mi je javio drugar da radi som na Savi ko lud.....i tako je i bilo...za 8,5 sati sam presao tih 820tak km, i sve ko bog....Rucak u |S|rbiji pre ili posle Sicevacke klisure u restoranu Ivan  vrhunska jagnjetina i corba.

Imam jos samo ove slike iz navigacije i malo statistike sa te poslednje voznje

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Sve u svemu da to jos dodam Danijel i Lili su otisli direkt do Zagreba u komadu znaci 1200km i malo jace do njihove kuce....Svaka im cast....iron butt (s)... :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

NAJVAZNIJA VEST je da je GSA radio ko sat, da nije stucnuo nigde da je trosio 5.3 po magistralama a 6,3 po autoputu...kad sam usao u srbiju bilo mnogo delova preko 180 i tako dalje.....kardan jos ceo , samo je motor jaaaaaako prljav od blata sa puteva ...eto i da se desilo cudo da je izdrzalo bavarsko govece...nemam pojma koliko km je bila tura ukupno...nesto preko 2000km....
Hvala na paznji. Nadam se da sam uspeo docarati Bugarsku kao destinaciju.
THE END  :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

beli

 :ooda: .... 'teško' je komentirati ....  :thumbup: ja bi eventualno kako se reportaža bliži kraju ubacio malo mesa sa početka priče, ali o ukusima se ne raspravlja ....  :)

malo kasnije:  :smijeh: a vidim da ima i kandidata za pilota   O:-) .... Mašanoviću 👑😋  :thumbup:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Citat: zander  u Lipanj 27, 2018, 16:46:23
NAJVAZNIJA VEST je da je GSA radio ko sat, da nije stucnuo nigde da je trosio 5.3 po magistralama a 6,3 po autoputu...kad sam usao u srbiju bilo mnogo delova preko 180 i tako dalje.....kardan jos ceo , samo je motor jaaaaaako prljav od blata sa puteva ...eto i da se desilo cudo da je izdrzalo bavarsko govece...nemam pojma koliko km je bila tura ukupno...nesto preko 2000km....
Hvala na paznji. Nadam se da sam uspeo docarati Bugarsku kao destinaciju.
THE END  :thumbup:

Naravno da je radio. Bude i Osy jednom skupio 2000 km na svom, pa će potvrditi isto

Citat: zander  u Lipanj 27, 2018, 16:40:28
Sve u svemu da to jos dodam Danijel i Lili su otisli direkt do Zagreba u komadu znaci 1200km i malo jace do njihove kuce....Svaka im cast....iron butt (s)... :ooda:

Ma baš sam ga danas "špotao"  :samaranje:

Osy

Citat: Ćoso  u Lipanj 27, 2018, 19:48:03
Naravno da je radio. Bude i Osy jednom skupio 2000 km na svom, pa će potvrditi isto

Ma baš sam ga danas "špotao"  :samaranje:
9500 km iza mene za malo više od godinu dana...kardan se veselo vrti :gimme5: :ooda:

Ćoso

Citat: Osy  u Lipanj 27, 2018, 20:28:21
9500 km iza mene za malo više od godinu dana...kardan se veselo vrti :gimme5: :ooda:
Bravo...[emoji1303]

Ponti

Citat: Osy  u Lipanj 27, 2018, 20:28:21
9500 km iza mene za malo više od godinu dana...kardan se veselo vrti :gimme5: :ooda:

10 mu je plafon  :buahaha: :buahaha:

Osy


Bobi

Ovo je super napisano, i poslikano. Ali me strah da je jedini izvjestaj sa susreta? Zander, pozz