Cuka i gasi

Autor Vujce, Lipanj 19, 2023, 09:35:06

« natrag - naprijed »

Vujce

Kad ga upalim ide ispod 900 obrtaja,blagom dodam gas ide na 1100 obrtaja.Tokom voznje zna da zacuka.Kad stanem zna da iu na 1500 obrtaji ili da padnu i ugasi.Neradi u lery ramnomerno,cuka.???

zorro

Citat: Vujce  u Lipanj 19, 2023, 09:35:06Kad ga upalim ide ispod 900 obrtaja,blagom dodam gas ide na 1100 obrtaja.Tokom voznje zna da zacuka.Kad stanem zna da iu na 1500 obrtaji ili da padnu i ugasi.Neradi u lery ramnomerno,cuka.???
TPS  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vujce

Zorro promenjen je tps zaboravio sam da pisem!

zorro

Citat: Vujce  u Lipanj 19, 2023, 10:29:53Zorro promenjen je tps zaboravio sam da pisem!
Zna se on opet raštelati nakon nekog vremena.
Po tim simptomima 99% da je TPS.

Čak se znalo dešavati da ljudi stave novi TPS, i ostane ona podloška, gumica ili što već od starog, a to bude i na novom TPS-u i onda se nikak ne može naštelati.
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Ovo sto kaze Zorro..Ti tpsovi odlaze svako malo. Najsigurniji si ako probas tps s nekog motora gdje sigurno radi...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ciklama

Nije tps, i moje govno se tako ponaša, stavim drugi ECU (Đivov) i radi skoro pa normalno. Nabavio sam i yoshi box, tj. Inačicu od healtecha Sia 01 i nema ga dobit da radi kako treba
I da, tps je novi

Suki

Citat: Ciklama  u Lipanj 30, 2023, 23:03:04Nije tps, i moje govno se tako ponaša, stavim drugi ECU (Đivov) i radi skoro pa normalno. Nabavio sam i yoshi box, tj. Inačicu od healtecha Sia 01 i nema ga dobit da radi kako treba
I da, tps je novi
...si sa starim TPSom skinio i onu gumicu ispod?!
:moto2:

098 9232180

Ciklama

Citat: Suki  u Srpanj 01, 2023, 07:01:43...si sa starim TPSom skinio i onu gumicu ispod?!
Jesam

zorro

Naravno..simptomi kako TPS-a tako i ECU-a ..ali koliko znam jako jako rijetko da komp ode..zato nam je 1. pretpostavka TPS..ali eto..kad bog oće i metla pukne ko top
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

TPS daje informaciju u ECU, on po tome daje naredbu za okretaje...ne znam da li i na motorima ima neki ventil kod klapne gasa koji regulira rad u leru?
Na autima se tu zna nakupiti garezi, tj. necistoce pa se tako ponasaju...🤔