Pumpa goriva ne pumpa dovoljno goriva

Autor damir-st, Srpanj 08, 2018, 18:48:56

« natrag - naprijed »

tonciv666

Citat: Joke  u Srpanj 12, 2018, 16:54:31
grijucka kad vozis preko 100. mislim da je to zbog strujanja. mislim nema strujanja ali ist po gradu mos vozit u kratke gace i japanke. morat cemo poslat motore u air tunele pa stavit neke deflektore da a ovi kenjatori ce uvik nesto naci. ali bolje bar se nemoras sekirati ovi sto nezele benveja oni tacno znaju zasto ga ne zele. kenjatori su to sine. prije su bili dvocjevke a sad su se predefinirali u kenjatore. ljubitelje kenja. a jes vidio pumpa na kenji rikne cas posla  :-X
Čovik se vozi za razliku od vas gihtaša šta ste kupili bmw za na kavu..

fatboy

Citat: tonciv666  u Srpanj 12, 2018, 21:15:49
Čovik se vozi za razliku od vas gihtaša šta ste kupili bmw za na kavu..

Pa zato propeler i ima to grijanje-radi gihta... :smijeh:

damir-st

prominili..radi ko sat..neznam jel mi se samo čini al ko da motor bolje radi..pumpa više nije bučna negi tiho zuji..
Fat..evo ti oznaka pa pronjuškaj

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk


zorro

Citat: damir-st  u Srpanj 13, 2018, 10:38:10
..neznam jel mi se samo čini al ko da motor bolje radi..
..hmm  :huh: ..ako si oprao motor nakon što ste to sastavili..moguće da radi bolje ..tak i ja auto kad operem svaka 3-4 mjeseca..nakon pranja mi nekak bolje ide  :smijeh:

Zekim naravno  :tongue:
Naravno da može sad bolje radit ako ti je stara pumpa bila toliko loša da nije davala dovoljno goriva za normalan rad
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Srpanj 13, 2018, 10:58:03
...e sad će sjebat pakne :ooda: :)
..ma jebeš pakne..bitno da ne grije cjevanicu  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Djeco,

Katalog naravno ne prepoznaje, ali internet navodi na više od nekoliko vozila, a za njih opet nisam našao kod sebe:

Mitsubishi L200 - jebat ga koji
Kawa ER6 N
Bandit 650 i 1250
....

Potraga traje dalje...imajte strpljenja... ;)

Stjepko


damir-st

Citat: Suki  u Srpanj 13, 2018, 10:58:03
...e sad će sjebat pakne :ooda: :)
ahahahaha...dobro govoriš

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk


fatboy

Našli do sada samo ove:

http://www.rms.it/doc/catalogo/492-678-679-pompe-benzina.pdf     pogledaj ako koja od ovoga paše...

kod mojih u TTS-u imaš na stanju sljedeću: RMS 12 166 0040   Kolega mi je našao specifikacije i ona je navodno 3,5 bara, ali je nekih cca 5o litara kapacitet, a na onoj što ste vi stavili se spominje debelo više. Mislim da je 70 - 80 litara?  :misli:  Puna cijena joj je 345 kn i ima kretenski naziv "ventil goriva"  :-X

Tonči, ako uhvatiš vremena zaletit se tamo pa bacit pogled. Ako paše, cijenu ćemo korigirati kada nekome bude ne daj Bože trebalo...  :kuri:

fatboy

a evo još jedna šifra i još je bolja cijena RMS 12 166 0070...tu je puna cijena 293 kn... ;)

tonciv666

Citat: fatboy  u Srpanj 13, 2018, 14:28:06
a evo još jedna šifra i još je bolja cijena RMS 12 166 0070...tu je puna cijena 293 kn... ;)
Mislin da je to to..

zorro

Bravo drug Fat [emoji106]vis ti to..pa to je 10-15 x  jeftinije nego original..covjece..kakve lopine [emoji107]

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Mislim da je to u originalu sa plovkom i nekim drugom skalamerijom...ali i dalje preskupo... :thumbdown:

zorro

Citat: fatboy  u Srpanj 13, 2018, 15:04:35
Mislim da je to u originalu sa plovkom i nekim drugom skalamerijom...ali i dalje preskupo... [emoji107]
Je da..ali u ovlastenom nemos ni kupit samo pumpu..nego moras cijeli sklop..katastrofa

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: