[Komentari] Čepin - Munster - Pa gdje nas put odvede.e

Autor Saxi, Srpanj 08, 2018, 18:51:07

« natrag - naprijed »

Saxi

Odlicno Mrki, krenulo zajebano ali iskustvo i sreća uz put udvoje učinili su ovu rutu posebnom, super slike i putopis, i prelep narandžasti motor, bas si sve sklopio za 5 pogotovo izbegavanje auto puta od koga mi se povraca ma u kojoj zemlji ga morao voziti [emoji16]
I jako mi je drago za teču I tetku što su se lepo snašli sa restoranom [emoji108]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Mrki

Citat: Saxi  u Srpanj 08, 2018, 18:51:07
Odlicno Mrki, krenulo zajebano ali iskustvo i sreća uz put udvoje učinili su ovu rutu posebnom, super slike i putopis, i prelep narandžasti motor, bas si sve sklopio za 5 pogotovo izbegavanje auto puta od koga mi se povraca ma u kojoj zemlji ga morao voziti [emoji16]
I jako mi je drago za teču I tetku što su se lepo snašli sa restoranom [emoji108]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Hvala  :-*

Osy


Black Betty

Hmmmm,par stvari...

Jel si stigo pogledat dnevnik u onom smještaju i kakav je bio,i koja je ono crvena haljina,model,materijal,broj.....neki detalj bi dobro došao.....
Prepostavka je majka zajeba



Ćoso

Bravo. Nedostaje mi jedna mala sitnica koja može pomoći putnicima u slučaju sličnog puta, pa ako možeš nadodati smještaj i cijene istoga (ono, ne idite tu jer "deru" ili obratno)

Mrki

Citat: Black Betty  u Srpanj 08, 2018, 19:55:30
Hmmmm,par stvari...

Jel si stigo pogledat dnevnik u onom smještaju i kakav je bio,i koja je ono crvena haljina,model,materijal,broj.....neki detalj bi dobro došao.....
BB srami se.. to se ne pita.. svako gleda svoj dnevnik.. [emoji14]

Citat: Patak  u Srpanj 08, 2018, 20:08:46
Prva liga  [emoji106]
Hvala [emoji481]
Citat: Josip-Sepp  u Srpanj 08, 2018, 20:17:05
još  :)
Za nastavak se strpite.. idem u kino :)

Mrki

Citat: Ćoso  u Srpanj 08, 2018, 20:32:15
Bravo. Nedostaje mi jedna mala sitnica koja može pomoći putnicima u slučaju sličnog puta, pa ako možeš nadodati smještaj i cijene istoga (ono, ne idite tu jer "deru" ili obratno)
Može.. prepravim [emoji106]

iviccaa


Ponti

I tako kažeš .... sve ravno i da nije bilo eksera ne bi bilo ni A od avanture :smijeh:

Zezam, ajde dalje :thumbup:

fatboy


Suki

Bravo Mrki :bravo: :beer:, samo daj :ooda:.

Otvori temu za komentare i ove prebaci tamo. Očisti ovu temu i zaključaj.

Drvoredi su super, odlični za vidit :thumbup:, ali ovako uz cestu neopraštaju :huh:. Izletiš jednom i nema te više :'(.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Srpanj 09, 2018, 09:40:34
....

Drvoredi su super, odlični za vidit :thumbup:, ali ovako uz cestu neopraštaju :huh:. Izletiš jednom i nema te više :'(.

Bosance to ne brine, oni su tvrđi od drveća  :smijeh:

zorro

Fasciniraju me one kockice kojima su popločeni skoro svi Njemački gradovi..vraća me u djetinjstvo..i moja PŽ ih je imala u dosta ulica  :thumbup:

2. stvar..nisam zadovoljan jedino što smo za sad ostali uskraćeni onih lijepih "dama" iz izloga ..zabranjeno fotkanje..moš mislit  :bzvz: ..a zoom na aparatu sa nekih 20-30 m.  :ooda:
..il haj..bar da si nam pofotkao djeveruše..kumu..radne koljegice od mladenaca ..tak da..iz aviona se vidi da si na putu bio sa ženom/curom  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: