[Komentari] Čepin - Munster - Pa gdje nas put odvede.e

Autor Saxi, Srpanj 08, 2018, 18:51:07

« natrag - naprijed »

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

fatboy

Citat: zorro  u Srpanj 09, 2018, 09:44:03
2. stvar..nisam zadovoljan jedino što smo za sad ostali uskraćeni onih lijepih "dama" iz izloga ..zabranjeno fotkanje..moš mislit  :bzvz: ..a zoom na aparatu sa nekih 20-30 m.  :ooda:


Slikali mi prije 25 godina, onako iz ruke, ali je frend fotograf pa zna šta radi...međutim u tom kvartu već samo nošenje aparata u ruci privlači pozornost i lako bi se mogao okupati u kanalu skupa s njim... :shhh:

Ćoso

Citat: fatboy  u Srpanj 09, 2018, 09:56:04
Slikali mi prije 25 godina, onako iz ruke, ali je frend fotograf pa zna šta radi...međutim u tom kvartu već samo nošenje aparata u ruci privlači pozornost i lako bi se mogao okupati u kanalu skupa s njim... :shhh:
I, gdje su te slike?

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

fatboy

Citat: Ćoso  u Srpanj 09, 2018, 10:09:11
I, gdje su te slike?

Slika - jednina, a ne bih se iznenadio da je još uvijek doma negdje na tavanu... :shhh: 

fatboy


Dinko


Bravo Mrki  :thumbup:

Odličan put... prekrasni predjeli i ceste....

(A drveće..... mene ubiše ako nisam stavio zaštitnu ogradu za svako drvo promjera većeg od 15cm bliže od 10m od ruba kolnika a kod njih!! Očiglendo imamo para na bacanje...da to barem ima rezultata u statistikama sigurnosti u prometu!!)

Špoki

Mrki :thumbup: odličan ti ovaj put, neka su svakome ovakvi svatovi i dolazak do njih,fantazija!!! Nego, kako sad ovdje komentari, a tamo putopis, izgubio sam se dok sam našao gdje je što :smijeh: čekam tamo da nastaviš a ovdje kažeš da ideš u kino  :) zato samo nastavi jer znam da ima još, hoćmo još :ooda:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Mrki

Citat: Dinko  u Srpanj 09, 2018, 23:48:52
Bravo Mrki  [emoji106]

Odličan put... prekrasni predjeli i ceste....

(A drveće..... mene ubiše ako nisam stavio zaštitnu ogradu za svako drvo promjera većeg od 15cm bliže od 10m od ruba kolnika a kod njih!! Očiglendo imamo para na bacanje...da to barem ima rezultata u statistikama sigurnosti u prometu!!)
Hvala.. [emoji481]
Mislim da kod nas nije problem u drveću već u glavama..
Citat: Špoki  u Srpanj 10, 2018, 07:07:51
Mrki [emoji106] odličan ti ovaj put, neka su svakome ovakvi svatovi i dolazak do njih,fantazija!!! Nego, kako sad ovdje komentari, a tamo putopis, izgubio sam se dok sam našao gdje je što :smijeh: čekam tamo da nastaviš a ovdje kažeš da ideš u kino  :) zato samo nastavi jer znam da ima još, hoćmo još :ooda:
Hvala [emoji481]
To mi Suki preporučio da napravim.. ovako je pregledniji sami putopis..

keko

Citat: Mrki  u Srpanj 10, 2018, 07:26:37
To mi Suki preporučio da napravim.. ovako je pregledniji sami putopis..
A i ti svakog slušaš  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

u 1. Post ove teme treba stavit link na putopis..a u putopisu link na komentare  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Srpanj 10, 2018, 07:30:50
u 1. Post ove teme treba stavit link na putopis..a u putopisu link na komentare  :P
[emoji1303]

@Mrki [emoji1303] (dokazao si da i jedan odlazak na svadbu može biti interesantan nama oženjenima [emoji23]).

Mrki

Citat: zorro  u Srpanj 10, 2018, 07:30:50
u 1. Post ove teme treba stavit link na putopis..a u putopisu link na komentare  [emoji14]
[emoji106]

Bagy

Bogami fina tura i slikice! Mislim da se tim krajevima nikad neću voziti, pa zato uživam u tvojem fotopisu!  :thumbup:

Nego, zapela mi jedna "sitnica" na fotki  instrument table KLV-a: imaš 5 crtica/indikatora za temperaturu?!  :what: Kod mene 3 maximum!  :misli: Upalim motor, pričekam da se pojave 2 crtice i krećem, a zatim se pali i treća... i to je to - nema dalje!
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Bagy  u Srpanj 10, 2018, 09:06:20
....

Nego, zapela mi jedna "sitnica" na fotki  instrument table KLV-a: imaš 5 crtica/indikatora za temperaturu?!  :what: Kod mene 3 maximum!  :misli: Upalim motor, pričekam da se pojave 2 crtice i krećem, a zatim se pali i treća... i to je to - nema dalje!

To je kada okreneš ključ, a prije paljenja .... check.
Kada se motor upali onda padnu te crtice. Na novim somarama je isto 3 crtice. Na mom ex malom K9 su bile 4 crtice pod normalno.