[Komentari] Čepin - Munster - Pa gdje nas put odvede.e

Autor Saxi, Srpanj 08, 2018, 18:51:07

« natrag - naprijed »

Mrki

Citat: Ponti  u Srpanj 15, 2018, 11:06:14
Nema dorucka od 40€. Usput stanemo na cugu, nema mjesta u mojoj prtljazi za bocu vode. Kada sam zedan stanem popiti. Svaki dan od npr. 400-500km obicnom cestom stanem barem 3-4 puta. Jedno stajanje je rucak. Hocu vidjeti i usputna mjesta. Na destinaciji izadjemo van, setamo, opet neka cuga iza vecere i tako. Tako zivim i doma, nema dana da ne posjetim birc iako nisam neki drinker.
Dobro cugu i večeru nakon što sam došao na odredište ne računam pod stajanja na putu..
Ono prvo stajanje za kavu i doručak, drugo stajanje opet za kavu i možda nešto malo prigristi.. i to je to, sljedeće stajanje je na odredište (stati popiti vode i natočiti ne računam)..
Odvesti 500km lokalnih cesta i doći do odredišta do 18-19h (za večeru) mislim da ni ne možeš sa više stajanja između.. bar ja ne mogu..

Mrki

Citat: gianni  u Srpanj 15, 2018, 09:41:52
Fantasticno Mrki [emoji106]
Pohvale i Jagodici Bobici (sorry ne znam pravo ime)
Pogotovo je interesantna ruta, pravo osvjezenje ;)
Hvala.. [emoji481]

Evo Suki je rekao..
Iznenadila je i mene.. i cijelo prijepodne po kiši, i 250kn u komadu bez stajanja i tako dan za danom.. ni a nije rekla, a kamoli kukala i prigovarala..

branimir

Citat: Mrki  u Srpanj 15, 2018, 11:16:26
Hvala.. [emoji481]

Evo Suki je rekao..
Iznenadila je i mene.. i cijelo prijepodne po kiši, i 250kn u komadu bez stajanja i tako dan za danom.. ni a nije rekla, a kamoli kukala i prigovarala..
E za to sam najviše ljubomoran...
I to čuvaj ko oko u glavi...[emoji2]

Mrki

Citat: gianni  u Srpanj 15, 2018, 11:41:05
A prosle godine zenica i ja prvi puta zajedno na duzem putovanju motorom.
3200km u 6 dana i nis se ne zali, mislih bude odustala, ali nis...pa sam rade prodal pravi motor :smijeh: citaj FJR
Na benveju se jos nije vozila ;D rekoh joj da je jako neudoban za suvozacucu, pa bumo videli 8)
:D

Moja je isto vjerovatno skužila ako se bude žalila da ju neću više voditi :)

Ponti


jeeves

Citat: Mrki  u Srpanj 15, 2018, 11:16:26
Hvala.. [emoji481]

Evo Suki je rekao..
Iznenadila je i mene.. i cijelo prijepodne po kiši, i 250kn u komadu bez stajanja i tako dan za danom.. ni a nije rekla, a kamoli kukala i prigovarala..

Što se tu ima prigovarati?
Ako ti smeta, ne ideš drugi put.

Dobar putopis Mrki [emoji106][emoji106][emoji106]

Autocesta je nužno zlo ako si ograničen s vremenom, a želiš poći negdje dalje.
U Češkoj pred, sad već dosta godina, stavio izbjegavanje autoputa. Nakon nekog vremena dosadila mi sva ta fina mjestašca i doline i livade i krave itd...i samo se htio dokopati Praga, pa se vratio na autocestu [emoji16]
Jbga, nismo svi isti.

Saxi

Mrki, super destinacija, svašta ste nešto videli, ma šta koštalo, imalo se, kad se nema sedi se doma, kad se skupi para i vremena opet ponovi akrobacije sa Martinom naravno, srecan si jako što je imas, ceni to i uživaćete dugo i veselo u zajedničkim avanturama kao i mi u tvojim putopisima [emoji869]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka