Usporedba geometrije snopa svjetala s LED žaruljama

Autor agolac, Srpanj 18, 2018, 20:27:41

« natrag - naprijed »

agolac

Pravilan snop u EU (ECE left hand drive)




U tlocrtu to izgleda ovako za kratka svijetla:



I ovako za duga:





IPF 6500K (http://www.ipf-light.com/catalog/341hlb.php)








Cyclops H7 LED

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Aj vi koji imate LED, svjetla u zid i fotkanje. Da napravimo neku bazu LED žarulja u halogen farovima
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

VUCIBATINA

Nebi bilo lose, i nenakve usporedbe jeftinijih i skupljih ledica.
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

keko

Moram ti fotkati original LED svjetlo sa lećama ma Ignisu, isti mi snop kao sa Cyclopsom  :misli:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Ja sam nedavno stavio na GSA žarulje Osram 5000 Kelvina i čini mi se po noći da su prejake...ili samo nisam navikao :misli:

Danijel 23

Citat: Osy  u Srpanj 18, 2018, 20:53:19
Ja sam nedavno stavio na GSA žarulje Osram 5000 Kelvina i čini mi se po noći da su prejake...ili samo nisam navikao :misli:
Koji je to model žarulje?

Osy

Citat: Danijel 23  u Srpanj 18, 2018, 21:07:16
Koji je to model žarulje?
U oborenim svjetlima Osram Cool Blue Boost 5000K, a u maglenkama Osram Cool Blue Intense 4000K...
Strava Ime kako svijetle, progledao sam :want:

Ponti

Citat: Osy  u Srpanj 18, 2018, 21:36:07
U oborenim svjetlima Osram Cool Blue Boost 5000K, a u maglenkama Osram Cool Blue Intense 4000K...
Strava Ime kako svijetle, progledao sam :want:

A koliko kilometara ti to napraviš noću, ja sam vidio tvoje fotke slikane samo po danu  :buahaha:

damjandugi


Danijel 23

Citat: Osy  u Srpanj 18, 2018, 21:36:07
U oborenim svjetlima Osram Cool Blue Boost 5000K, a u maglenkama Osram Cool Blue Intense 4000K...
Strava Ime kako svijetle, progledao sam :want:
:bzvz: meni je ok i glavni far sa orginalnim žaruljama....sve si razmišljam da i ne motiram led maglenke koje su u kutiji već 6 mjeseci.

keko

Citat: keko  u Srpanj 18, 2018, 20:40:12
Moram ti fotkati original LED svjetlo sa lećama ma Ignisu, isti mi snop kao sa Cyclopsom  :misli:
Evo, nije baš neka razlika u snopu  :misli:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zander

Koja je minimalna razdaljina od zida da bi se imalo uvida u izgled snopa ? To mislim da je neophodno da bismo imali realnu sliku....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

keko

Citat: zander  u Srpanj 19, 2018, 12:48:14
Koja je minimalna razdaljina od zida da bi se imalo uvida u izgled snopa ? To mislim da je neophodno da bismo imali realnu sliku....
Da vrlo pametna konstatacija
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Citat: zander  u Srpanj 19, 2018, 12:48:14
Koja je minimalna razdaljina od zida da bi se imalo uvida u izgled snopa ? To mislim da je neophodno da bismo imali realnu sliku....
Vidi se kut (kad staviš karton) i 50 cm!...ako ga ima sjenilo.

Suki

Citat: zander  u Srpanj 19, 2018, 12:48:14
Koja je minimalna razdaljina od zida da bi se imalo uvida u izgled snopa ? To mislim da je neophodno da bismo imali realnu sliku....
10 m
:moto2:

098 9232180