Dodatna svetla farovi i bljeskalice

Autor zander, Srpanj 23, 2018, 07:55:32

« natrag - naprijed »

zander

https://hexezcan.com/

Juce video kod kolege na GS Rallye fantasticna sprava po fantasticnoj ceni od oko 500 E...

Sam uredjaj je oko 170$ a farove je kupio u SW motech u....farovi naravno mogu da se nadju kod kineza...za male pare...Jako mi se dopao sistem, ali nabaviti uredjaj je malo teze za Srbiju...ako neko moze da pomogne bilo bi lepo...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Srpanj 23, 2018, 07:55:32
https://hexezcan.com/

Juce video kod kolege na GS Rallye fantasticna sprava po fantasticnoj ceni od oko 500 E...

Sam uredjaj je oko 170$ a farove je kupio u SW motech u....farovi naravno mogu da se nadju kod kineza...za male pare...Jako mi se dopao sistem, ali nabaviti uredjaj je malo teze za Srbiju...ako neko moze da pomogne bilo bi lepo...

Gdje je prijatelj to kupio?
Baš sam malo gledao, sve što sam našao je shiping samo za USA.

zander

Kupio mu drugar u US i doneo...
Ima radnja u Moskvi i kojekuda....negde u Kini....poslao sam mail tamo pa da vidim da li kinezi mogu da posalju.....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

jeeves

Super kutijica [emoji106]
Sviđa mi se što daje dosta mogućnosti podešavanja, ne samo on-off.

zander

U tehnickom smislu je vrhunska prica....ali na ulici je BRUTALNO ....beze svi ko od moje zute jakne :ooda:a to mnogo pomaze u prolazu...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Doda

super stvarčica, laka za montažu i upravljanje, pogotovo što se amperaža može podesiti  za svaki kanal posebno... :thumbup:
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego život u trenutku!!!

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23


keko

Citat: Danijel 23  u Srpanj 23, 2018, 13:30:20
Kaj prelaziš na GSAaa?
Sused, daj si spij enega malega  :P pa di ću s konja na magarca  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Citat: keko  u Srpanj 23, 2018, 20:01:52
Sused, daj si spij enega malega  :P pa di ću s konja na magarca  :)
Sused. al ta ele. škatulja je kolko kužim samo za BMW.

keko

Citat: Danijel 23  u Srpanj 23, 2018, 20:19:27
Sused. al ta ele. škatulja je kolko kužim samo BMW.
Znam, rekao sam da mi se sviđa, rado bi to vidio i za Stroma  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Ne znam, fora je to fleširanje, ali treba se pitati kako je vozilu-vozaču u kojem je to usmjereno.

keko

Citat: Danijel 23  u Srpanj 23, 2018, 20:31:50
Ne znam, fora je to fleširanje, ali treba se pitati kako je vozilu-vozaču u kojem je to usmjereno.
To je samo za imrđensi situejšn
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Citat: keko  u Srpanj 23, 2018, 20:33:34
To je samo za imrđensi situejšn
Ti u real imrđensi situejšnu ne stigneš poprav ni brenzu stsnut, a kam da fleširaš il da ga pozdravljaš sa srednjakom. A zakon o svetlima je 2. par opanaka. Priznajem, sviđami se ALI samo fleširanje ŠTOP svijetla, nikog ne zablešćuje ali upozorava...ko u F1.