Trokira starac

Autor Grba, Srpanj 27, 2018, 13:08:36

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: Danijel 23  u Srpanj 28, 2018, 10:16:23
Unazad 2 mjeseca dva kolege tenkurali smeče u bosni...jedan se vratio na prikolici , a drugi se jedva dovuko u ZG.

Sigurno su vozili BMW GS?  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Kako je vec poznato da komadici metala/geleri "setaju" kroz tijelo..u ovom slucaju komadic Grbine kosti se zabio u crashbar i od tud krenuo u setnju po tijelu motora..nazalost zalutao je u neki vitalni dio..vjerojatno srce..ili ti ga pumpu..i to je sad to.
Rjesenje je bay-pass ili transplatacija.
Osveta metala..jebga

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: agolac  u Srpanj 28, 2018, 11:04:38
Sigurno su vozili BMW GS?  :smijeh:
Jedan je bio mali GS koji se doktrljo do Zgba, a drugi KTM je došo na prikolici.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Macak

Citat: Danijel 23  u Srpanj 28, 2018, 13:10:48
Jedan je bio mali GS koji se doktrljo do Zgba, a drugi KTM je došo na prikolici.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Jako dugo točim u BIH ali ne na Nestro pumpama, West, Petrol, Ina, i još neki isključivo uvoze gorivo što iz HR što iz SL.
Nikakvih problema ni u autima ni motoru.
Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220

tibertov

Motor se navikao na benzin jako lose kvalitete po ti svim vujebinama kuda je Grba prolazio pa je razvio Štokholmski sindrom...nece bolje i nece...želi pola benzin pola voda...znaci pomjesaj pola pola i to stavi u tank...vidit ces da ce proradit.

Grba

Citat: zorro  u Srpanj 28, 2018, 11:23:41
Kako je vec poznato da komadici metala/geleri "setaju" kroz tijelo..u ovom slucaju komadic Grbine kosti se zabio u crashbar i od tud krenuo u setnju po tijelu motora..nazalost zalutao je u neki vitalni dio..vjerojatno srce..ili ti ga pumpu..i to je sad to.
Rjesenje je bay-pass ili transplatacija.
Osveta metala..jebga

Poslano prekoku*ca
Jes, jes 😊
Prije da u meni ima djelova motora nego obrnuto 😉
098 737 604

Grba

Citat: tibertov  u Srpanj 28, 2018, 17:24:22
Motor se navikao na benzin jako lose kvalitete po ti svim vujebinama kuda je Grba prolazio pa je razvio Štokholmski sindrom...nece bolje i nece...želi pola benzin pola voda...znaci pomjesaj pola pola i to stavi u tank...vidit ces da ce proradit.
Mislim da ne znam di točiš na toj kilometraži pumpu jednostavno treba zamenit
098 737 604

Branac

Citat: Grba  u Srpanj 28, 2018, 19:09:58
Mislim da ne znam di točiš na toj kilometraži pumpu jednostavno treba zamenit
Kaj to znači za novog vlasnika u kunama i da li isti trošak može zadesiti i nove vlasnike ostalih staraca , npr. vlasnika plavca od Belog, pa crvenka od Ćose i td. i td. ?

agolac

Citat: Branac  u Kolovoz 01, 2018, 20:34:08
Kaj to znači za novog vlasnika u kunama i da li isti trošak može zadesiti i nove vlasnike ostalih staraca , npr. vlasnika plavca od Belog, pa crvenka od Ćose i td. i td. ?

Ma ne rikavaju pumpe baš tako često. Najviše ih ubiju hrđavi rezervari
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso

Citat: Branac  u Kolovoz 01, 2018, 20:34:08
Kaj to znači za novog vlasnika u kunama i da li isti trošak može zadesiti i nove vlasnike ostalih staraca , npr. vlasnika plavca od Belog, pa crvenka od Ćose i td. i td. ?
Treba preventivno očistiti i zaštititi rezervoar (pa Đivo piše jako/što o tome 5 godina, BRUM je i alat napravio)

Grba

Problem rješen u ST kod Dalibora za 400kn...Nečistoča u sistemu... Opet ide ko simplon, da sam ga ja nastavil vozit to se nebi ni desilo  ;)
098 737 604

beli

Citat: Branac  u Kolovoz 01, 2018, 20:34:08
Kaj to znači za novog vlasnika u kunama i da li isti trošak može zadesiti i nove vlasnike ostalih staraca , npr. vlasnika plavca od Belog, pa crvenka od Ćose i td. i td. ?
Prije prodaje, (još nisam znao da ću prodat inače ne bi  :smijeh: ) kod Bruma sam mijenjao one nekakve gumene brtve na poklopcima ventila (?) i malo sve skupa poštelao .... usput je samoinicijativno pregledao rezervoar i pumpu, vjerojatno iz znatiželje i veli da je sve bilo ko 'iz dućana' , tako da to za novog vlasnika u kunama neš znači, za nove vlasnike ne mora značit niš, odnosno ne moraju imat isti trošak tj. ne mora ih zadesit !  :beer:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu