[Komentari] Operacija Rotterdam ili 4x4 na 2

Autor agolac, Kolovoz 01, 2018, 19:57:13

« natrag - naprijed »

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Dobro vi ubijate te kilometre. Koliko km cijeli put?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

BožoLik

5283 na satu. Ima slika na kraju.
Ubili ih totalno. :)
Citat: agolac  u Kolovoz 01, 2018, 22:48:18
Dobro vi ubijate te kilometre. Koliko km cijeli put?

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Osy


fatboy

Lijepi đir...neke slike imamo skoro identične (Kinderdijk)...jedino što smo mi imali predobro vrijeme...26 - 27 stupnjeva, sunčano sa povjetarcem...idila... :thumbup:

Nizozemska mi je cijela ljepotica!  ;)

A u Heidelbergu sam isto bio par puta i to je zbilja baš lijep stari gradić...a i fino se jede i pije... :-X

Špoki

Odlično :bravo: u jednom dahu sam pročitao, stvarno lijepo putovanje :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ponti

Citat:
....
Posjeta muzeju erotike.
....


Dvije najveće prevare na svijetu su muzej erotike u Amsterdamu i kuća Maraka Pola u Korčuli, naravno ja papak posjetio sam oboje  :buahaha: :buahaha:

I da, Delft je meni najljepši grad u Nizozemskoj. :)

BožoLik

Citat: Ponti  u Kolovoz 02, 2018, 08:58:52

Dvije najveće prevare na svijetu su muzej erotike u Amsterdamu i kuća Maraka Pola u Korčuli, naravno ja papak posjetio sam oboje  :buahaha: :buahaha:

I da, Delft je meni najljepši grad u Nizozemskoj. :)
Da. Muzej nije baš nešto.

Meni osobno najljepši bio Alkmaar, ali to su nijanse u pitanju.

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Macak

E da lijepo ste se proveli,,, a zgrade u Amsterdamu su namjerno građene tako da vise i to zato što su to vlasti tako propisale ( nepitajte kada točno ) a razlog je bio taj što su u kućama  na kanalima imali problem sa požarima koji su bili veliki problem zbog otežanog gašenja pa su vlasti zabranile da kuhinje budu u prizemlju pošto su utvrdili da se najviše požara širi od kuhinje one su morale biti na vrhu zgrada kako bi se u slučaju izbijanja požara ljudi mogli evakuirati, no tada su trebali gotovo sve namirnice dizati na vrh zgrada a pošto se dostava istih vršila plovilima iz kanala zgrade su rađene da namjerno vise prema kanalima kako bi olakšali podizanje namirnica koloturama.
Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220

Suki

Jako lijep putopis :thumbup:, a i kilometraža :bravo:. Mnogi ju kroz cijelu sezonu ne prevale😜.

Gušt i za čitanje i za gledanje :gimme5: :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

iviccaa


zare

Šta reći nego  :bravo: :bravo: i za putopis i za putovanje
Nego kako ti se pokazao S8 kao navigacija, mislim na pregrijavanje na suncu i sl. Moj S5 se na jakom suncu pregrije i na kraju ugasi, e sad dali je problem u mom mobitelu ili  :misli:

Suki

:moto2:

098 9232180

Bagy

mob: 095/573-6874