Čizme za ljeto (vodopropusne)

Autor Danijel 23, Kolovoz 02, 2018, 09:33:03

« natrag - naprijed »

Osy

A evo i slika...pravi se u EU, u kojoj god to zemlji bilo. Sjedište firme je u Njemačkoj i vlasnik je Njemac, ne vidim razlog zašto se tamo ne bi i pravile...

agolac

Kao i GS. Vlasnik Nijemac, djelovi iz kine  :ebudale:
Ništa čudno  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: Osy  u Kolovoz 02, 2018, 19:58:03
A evo i slika...pravi se u EU, u kojoj god to zemlji bilo. Sjedište firme je u Njemačkoj i vlasnik je Njemac, ne vidim razlog zašto se tamo ne bi i pravile...

Kao prvo, opet slikaš naopako.
A kao drugo, koji je broj tih čizama?

Osy

Citat: Ponti  u Kolovoz 02, 2018, 20:32:34
Kao prvo, opet slikaš naopako.
A kao drugo, koji je broj tih čizama?
46

Saxi

Moje TCX infinity su super za vožnju i nevreme ali za šetanje je Forma daleko bolja, inače Made in Romania su. A ima neka fora da se stvari izvorno sklapaju u Kini, pa se pošalju u neku zemlju EU gde se kao završe tipa spakuju u kutiju, stavi etiketa cena digne do nebesa ali izbegne se carina i dobije ono Made in Germany.

@ Osy, apropo Fiat 500 i isti XL model oba se prave u Srbiji a serviseri kažu da je napravljen da se ne kvari do 100000 a posle toga raspad [emoji848]

Osy

Citat: Saxi  u Kolovoz 02, 2018, 23:48:27
Moje TCX infinity su super za vožnju i nevreme ali za šetanje je Forma daleko bolja, inače Made in Romania su. A ima neka fora da se stvari izvorno sklapaju u Kini, pa se pošalju u neku zemlju EU gde se kao završe tipa spakuju u kutiju, stavi etiketa cena digne do nebesa ali izbegne se carina i dobije ono Made in Germany.

@ Osy, apropo Fiat 500 i isti XL model oba se prave u Srbiji a serviseri kažu da je napravljen da se ne kvari do 100000 a posle toga raspad [emoji848]
A ja pitao Juricu da mi proda kad Luka položi, za godinu dana  :)

HAL

Ja imam Sidi AIR i super su.........

Danijel 23

Citat: tibertov  u Kolovoz 02, 2018, 16:16:54
Na bmw samo njemacko...daytona
To je najmanji problem.  :thumbup: Al mi nije sjeo ni jedan model bez GTX i još k tome pošto imam TRAVEL STAR GTX ne želim čižme na isti kalup. Ostaju i dalje u igri Dainese Solaris AiR, Fabbricato in Italia.  :P

fatboy

Citat: HAL  u Kolovoz 03, 2018, 07:45:22
Ja imam Sidi AIR i super su.........

Ovo mi je lijepa cizma!  :thumbup:

Danijel 23

Citat: fatboy  u Kolovoz 03, 2018, 10:00:11
Ovo mi je lijepa cizma!  :thumbup:
Ajmo slijedeći tjedan skočit do Čarlija?

fatboy

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 03, 2018, 13:15:55
Ajmo slijedeći tjedan skočit do Čarlija?

Nemam niti šanse imat slobodno narednih 20 dana...a mislio sam tamo ili do Graza... :misli:

Danijel 23

Citat: fatboy  u Kolovoz 03, 2018, 13:48:29
Nemam niti šanse imat slobodno narednih 20 dana...a mislio sam tamo ili do Graza... :misli:
A 3dnevna viroza?  :misli:
:smijeh:

fatboy


zander

To se kod nas zove ciljano bolovanje.... :smijeh:bolujes kratko, zavrsis posao koji dugo ceka, ili se mora obaviti....shtela jbga :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

..zato ja uvijek imam u rezervi par dana starog bolovanja  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: