Vikend u Slavoniji

Autor Saxi, Kolovoz 05, 2018, 21:21:05

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: bajki  u Kolovoz 06, 2018, 07:12:30
Probao isti dan nekoliko motora, Osyjevog GSA, Saxijevog DL650A, Sukijevu kraljicu i naravnog mog kralja! I na kraju mogu zaključiti GS nije ni blizu Stromu 1000, kraljica je dosta bolja od GS, ali ipak zaostaje za Stromom. Nema do Somarinog udaraca kada daš gas! GS-ovci ljutite se koliko hoćete, ali Ponti je u pravu!

Ali zato GS-ov ovjes je san snova kao i Afrikin mjenjač! Na GS-u mi je bilo čudno sjedenje gdje se dosta visoko sjedi na motoru,  dok si na Stromu dosta nisko "u motoru". Afrika je po tom pitanju nekako između. Kod Afrike mi je dosta smetao digitalni obrtomjer, ali su mi pasali Sukijevi fuzići koje je on dodatno spustio i nekako su mi na najboljoj visini od svih motora koje sam probao.
Kako sam od početka pisao, GS nije ravan Klajvu  ili Somari po ubrzanju u što sam se još jednom uvjerio u subotu na Bajkijevom motoru...Stvarno leti za popizdit...Dizajn i to što je uzak sprijeda mi se ne sviđa i to je jedini razlog što ga nisam kupio. Inače se vozi odlično...
Pravo je pitanje kakav je onda đilkoš bivši vlasnik Pontijevog Stroma koji je još ugradio Power Commander :-\ :smijeh:

Ponti

Aha tu smo, nitko mi nije vjerovao kada sam pisao da somara ima ubrzanje bolje od gs-a, a baš se osjeti koliko bolje ide.
Nema dileme, somara je definitivno best buy  :) 
Samo moram nešto sa sicom napraviti da bude udobniji.

Ćoso

Koje glupe usporedbe...
Možda Vas je bmw čuo, pa će izbaciti GS od 160 HP druge godine...

fatboy

S 1000 XR...ionako je gabaritima i zapreminom sličniji Stromu... ;)

zander

Tezina motora je razlicita...to sigurno ima veze....GSA 270kg znaci kao da ima jos jednu osobu stalno....Osim toga razni skakavci od 70kg :) sednu i potegnu gas a Osy preko 100kg...i ja doduse  ;) pa eto celih 100kg razlike u ukupnoj tezini....

Nisam pristrasan moj Vstrom 1000 je drao sve gsove 2007 i 2008 godine koji su postojali u Srbiji...i to glatko....tako da se nadam da ove stromasi nece shvatiti kao zajebanciju, nego kao neki pogled na tu startnost ako im je verovati....

Cisto sumnjam da neko ima herzza da potegne tudjum motorom kao svojim....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Kolovoz 06, 2018, 09:59:04
.....

Cisto sumnjam da neko ima herzza da potegne tudjum motorom kao svojim....

Kako to misliš?
Strom je na 200 katastrofa sa Vješticom i koferima, probao par puta i nije to to. GS je išao sasvim solidno na 200.  :)

Ponti

Citat: fatboy  u Kolovoz 06, 2018, 09:38:15
S 1000 XR...ionako je gabaritima i zapreminom sličniji Stromu... ;)

Taj motor mi se sviđa  :)

fatboy


bajki

Citat: Ponti  u Kolovoz 06, 2018, 10:19:49
Taj motor mi se sviđa  :)

S obzirom da nema kardan, možda bude i dobar BMW! ;)

gogs

Bravo ekipa, lajkam!   :bravo: :bravo: :beer:

(...mislim na druženje a ne na ovo vaše laprdanje o ispaljivanju  :tongue: )

zorro

Citat: Ćoso  u Kolovoz 06, 2018, 09:35:56
Koje glupe usporedbe...
Možda Vas je bmw čuo, pa će izbaciti GS od 160 HP druge godine...
Zasto glupo ???
To su 3 motora koje mozes komparirati bez ikakvog beda

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

...nema smisla laprdat o ispaljivanju :bzvz:...treba povuć crtu jedan do drugog i ispalit se :ooda:. Zorro, imaš kredu, ponesi slijedeći put ;) :).
:moto2:

098 9232180

Suki

Citat: Ćoso  u Kolovoz 06, 2018, 09:35:56
Koje glupe usporedbe...
Možda Vas je bmw čuo, pa će izbaciti GS od 160 HP druge godine...
...đaba GSu i 160 konja ako ga strom somara prepiša :smijeh:
:moto2:

098 9232180

fatboy

Ovo su prepucavanja ko Mara mulica iz Velog mista... :samaranje:

zander

Citat: Ponti  u Kolovoz 06, 2018, 10:18:12
Kako to misliš?
Strom je na 200 katastrofa sa Vješticom i koferima, probao par puta i nije to to. GS je išao sasvim solidno na 200.  :)

Da te vido Joze kako mu habas makinu.... :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED