BoosterPlug Suzuki DL1000 V-Strom Forget the Power Commander

Autor zubakis, Kolovoz 07, 2018, 16:44:04

« natrag - naprijed »

Ponti


agolac

Ne valja. Uzmi rađe powercomander od pontia. To na slici je temperaturni senzor. Ta elektronika ustvari vara ECU da je vani hladno kao u sibiru da ovaj krka više goriva. Tako si samo možeš shebati motor jer ti je smjesa smeće.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zubakis

Citat: agolac  u Kolovoz 07, 2018, 18:10:51
Ne valja. Uzmi rađe powercomander od pontia. To na slici je temperaturni senzor. Ta elektronika ustvari vara ECU da je vani hladno kao u sibiru da ovaj krka više goriva. Tako si samo možeš shebati motor jer ti je smjesa smeće.
Taman čitam malo po stranim forumima. Misljenja su dosta podjeljena. Uglavnom dobije se valjda mirniji rad u niskim okretajima i jači start. Ali navodno se dosta izgubi u visokim okretajima. Povecana je potrošnja, a i nisu svi sigurni kako svicice reagiraju na tu bogatu smjesu.
Uglavnom Power C se može i finije štelovat pa isto mislim da je bolje rješenje.

Ponti hvala na ponudi. Ako ne prodaš dok se vratim iz Afrike, uzmem ga ja. Za sada nix.  :-*

Ćoso

Nemoj kupovati od Pontija jer je to njegov Mojo
http://youtu.be/gEuw2mgLRuQ

Kako će se moći praviti da ima najbrži motor na svijetu [emoji15]

zubakis

Citat: Ćoso  u Kolovoz 07, 2018, 19:04:54
Nemoj kupovati od Pontija jer je to njegov Mojo
http://youtu.be/gEuw2mgLRuQ

Kako će se moći praviti da ima najbrži motor na svijetu [emoji15]

:smijeh:

Jesi se ti dopelja iz Grčke?

Ponti

Citat: Ćoso  u Kolovoz 07, 2018, 19:04:54
Nemoj kupovati od Pontija jer je to njegov Mojo
http://youtu.be/gEuw2mgLRuQ

Kako će se moći praviti da ima najbrži motor na svijetu [emoji15]

Kakvo pravljenje, samo činjenice  :)

Ponti

Citat: zubakis  u Kolovoz 07, 2018, 18:22:36
...

Ponti hvala na ponudi. Ako ne prodaš dok se vratim iz Afrike, uzmem ga ja. Za sada nix.  :-*

Ma, nije uopće u prodaji. Eno ga spava u dnevnom boravku i ja zaboravio na njega. To samo za tebe ponuda. Ako ćeš ga uzeti super, ako nećeš opet super i sve 5.  :thumbup:

tibertov

Jel moze na uljaru...Kupio bi ga samo da te pobjedim ma 100m pa ti  ga vracam [emoji28]

Ponti

Citat: tibertov  u Kolovoz 07, 2018, 19:51:21
Jel moze na uljaru...Kupio bi ga samo da te pobjedim ma 100m pa ti  ga vracam [emoji28]

Uljari ni 14 komada serijski spojenih ne može pomoći da vozi kako treba :buahaha:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Saxi

Citat: zander  u Kolovoz 07, 2018, 20:23:12
Pratim pomno  :)
Da imate drugi motor Ponti bi pratio vas, ovako samo možete da pratite u oblaku dima i prašine i da se čudu nadate da Pontiju pukne guma ili ga ukradu vanzemaljci [emoji23]

zander

Citat: Saxi  u Kolovoz 07, 2018, 22:59:54
Da imate drugi motor Ponti bi pratio vas, ovako samo možete da pratite u oblaku dima i prašine i da se čudu nadate da Pontiju pukne guma ili ga ukradu vanzemaljci [emoji23]


Tebi  se u Mokroj gori mozak ubudjao batice :buahaha:....kakva pratnja u voznji, ja pratim postove  :ooda:....ili..... :misli:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Citat: zander  u Kolovoz 08, 2018, 10:40:58
Tebi  se u Mokroj gori mozak ubudjao batice :buahaha:....kakva pratnja u voznji, ja pratim postove  :ooda:....ili..... :misli:
:buahaha: Ajde malo se prčite vas dvojica, niste dugo :gimme5:

Saxi

Citat: Osy  u Kolovoz 08, 2018, 10:58:10
:buahaha: Ajde malo se prčite vas dvojica, niste dugo :gimme5:
Jok i nećemo, sve za ljubav [emoji23][emoji23][emoji23]
Inače za vikend ga nisam video na drumu, tako da mu ostaje samo da pati i kad se vozi i kad preskače vožnje [emoji39]