BoosterPlug Suzuki DL1000 V-Strom Forget the Power Commander

Autor zubakis, Kolovoz 07, 2018, 16:44:04

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: Saxi  u Kolovoz 08, 2018, 11:06:39
Jok i nećemo, sve za ljubav [emoji23][emoji23][emoji23]
Inače za vikend ga nisam video na drumu, tako da mu ostaje samo da pati i kad se vozi i kad preskače vožnje [emoji39]
Pa kad nije htio doći...jbga...a sve misleći da bi neko imo želju probati njegovog vodenjaka, a on ne voli davat ;)

Ponti

Citat: Osy  u Kolovoz 08, 2018, 11:21:09
Pa kad nije htio doći...jbga...a sve misleći da bi neko imo želju probati njegovog vodenjaka, a on ne voli davat ;)

A šta će se to probati ... ne ide i amen  :smijeh:

zander

Ma lako je dati i uzeti motor...problemi su posle nekog nezeljenog dogadjaja....koji niko ne moze da garantuje da se nece desiti....ako se ne desi, lako je....

Zao mi je sto nisam dosao zaista....ali tako je moralo biti....

A rado bih pokazao decici kako se vozi ....i zao mi sto nisam sacuvao neke podatke sa mog \Garmina da se vidi max speed sa GSA koji je inace najbolji motor , najbrzi od goreneavedenih vocki :) i kenja ;) i somara :-\ i slicno....

Igra tu i srce u junaka, i ludost u mozgu, i ko zna sta jos.... :tongue:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23

Citat: zander  u Kolovoz 08, 2018, 12:38:20
Ma lako je dati i uzeti motor...problemi su posle nekog nezeljenog dogadjaja....koji niko ne moze da garantuje da se nece desiti....ako se ne desi, lako je....

Zao mi je sto nisam dosao zaista....ali tako je moralo biti....

A rado bih pokazao decici kako se vozi ....i zao mi sto nisam sacuvao neke podatke sa mog \Garmina da se vidi max speed sa GSA koji je inace najbolji motor , najbrzi od goreneavedenih vocki :) i kenja ;) i somara :-\ i slicno....

Igra tu i srce u junaka, i ludost u mozgu, i ko zna sta jos.... :tongue:
O kojem modelu GSA pričaš?

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Saxi

Teška srca i meka kurca moram priznati da Deda daje, meni je dao da probam i jeste napredniji i bolji za vožnju od starog GSA ali sa Stromom 1000 novim nema sta da traži i amen kako kaže Ponti [emoji6][emoji8]

tibertov

Kaj je sad strom brži i od novog gsa [emoji28]...Pontiju je vrucina udarila u glavu [emoji51][emoji23]

fatboy


Suki

Citat: tibertov  u Kolovoz 08, 2018, 13:19:10
Kaj je sad strom brži i od novog gsa [emoji28]...
...na ovom forumu DA :) :smijeh:

....a uskoro će biti i udobniji :smijeh:
:moto2:

098 9232180

zorro

Nije ponti rekao da je brzi..nego da bolje povlaci..vuce.. kad mu zasarafis gas
..jebes konacnu brzinu..to je najmanje bitno

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Kolovoz 08, 2018, 13:58:04
Nije ponti rekao da je brzi..nego da bolje povlaci..vuce.. kad mu zasarafis gas
..jebes konacnu brzinu..to je najmanje bitno

Poslano prekoku*ca

Baš tako, vodenjak je na autocesti kralj, ide kao vlak na šinama. Ali na običnoj i zavojitoj cesti otresem ga kao komarca  :buahaha:

Osy


Saxi

Potezu oba modela, stim da je bavarsko drlo samo šire, glomaznije, udobnije, ima veću potrošnju i krajnju brzinu, ali  za avanturu i uživanje po zavojima Strom je nezamenljiv [emoji16] evo vam oba na slici pa prosudite [emoji41]
Svaka sličnost je namerna [emoji23][emoji23][emoji23]

fatboy

Citat: Saxi  u Kolovoz 08, 2018, 14:42:30
Potezu oba modela, stim da je bavarsko drlo samo šire, glomaznije, udobnije, ima veću potrošnju i krajnju brzinu, ali  za avanturu i uživanje po zavojima Strom je nezamenljiv [emoji16] evo vam oba na slici pa prosudite [emoji41]
Svaka sličnost je namerna [emoji23][emoji23][emoji23]

Hm...ove potrošnje što sam vidio, baš i ne idu tako... :misli:

Ponti

Citat: fatboy  u Kolovoz 08, 2018, 14:45:37
Hm...ove potrošnje što sam vidio, baš i ne idu tako... :misli:

Kako to misliš, Juricin vodenjak pod mojom rukom je trošio 8L.