Krpanje i popravak raznih djelova

Autor Black Betty, Srpanj 30, 2017, 09:13:47

« natrag - naprijed »

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: agolac  u Kolovoz 10, 2017, 19:43:41


Au šit, sic mu je ispao gadan za popizdit. Umro sam od smjeha  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Citat: agolac  u Kolovoz 10, 2017, 20:21:12
Au šit, sic mu je ispao gadan za popizdit. Umro sam od smjeha  :buahaha:

:smijeh: :smijeh: :buahaha:

Danijel 23

Odite kod Vladeka pa bu te videli i ČULI kaj su zici!  :)

tibertov


zare

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 10, 2017, 20:45:16
Odite kod Vladeka pa bu te videli i ČULI kaj su zici!  :)
:thumbup: za njega svi znaju

Danijel 23

Citat: zare  u Kolovoz 10, 2017, 20:48:03
[emoji106] za njega svi znaju
I poanta je da je fabrikato a Croazia!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


agolac

Citat: tibertov  u Kolovoz 10, 2017, 20:42:45
:smijeh: :smijeh: :buahaha:

Hehe, munjeni ameri svašta će naljepit na svoj motor i misliti da izgleda cool  :shhh: :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Ima tu posla..truda..znanja..materijala..i u konačnici onih 150-200 ojra..kad bolje pogledaš..nije ni puno  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Ponti

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 10, 2017, 20:45:16
Odite kod Vladeka pa bu te videli i ČULI kaj su zici!  :)

Mene je "zatočio" jedno 2 sata i pričao mi o sicevima .... spasila me njegova žena tajlanđanka jer ga zvala da joj nešto popravi.
To je bilo kada sam donio sic.
A kada je bio gotov nisam htio ući unutra, nego mi ga je donio van, nisam ni gledao nego platio i crta.... tek kasnije sam se divio uratku :)

Black Betty

Kao što sam danas i napisao da idem prema Ri i da bi volio dat donaciju za rad foruma javio mi se G.Agolac.

Nakon detaljnog opisa i uputa di ćemo se nać i kako ćemo se prepoznat na dogovorenom mjestu vrlo brzo dolazi G.Agolac ,sa svojim Stromom.

Nakon detaljnog upoznavanja i ispitivanja nastavili smo sjednicu sa mnogobrojnim pitanjima.Sve me ispitao,ime,prezime,oib,broj cipela,dal volim više slana jela,slatka.....

Kad je utvrdio da sam relativno normalan dalnji tijek sjednice je bio vrlo ugodan,prešli smo par vrlo zanimljivih točaka .

I pitanje  za rad sa stakloplastikom i koji su potrebni materijali,alati..... su

Kao prvo garaža,mora imat prozore,visinu naimanje 4 m,sve mora bit po EU standardima unutra

frižider za birru,jer kad radiš u garaži uvijek če ti neko doč sa glupim pitanjia pa dok ga slušaš piješ biricu usput

odvojivač za kalupe,geal coat,mata,smola,mala brusilica,maska za lice,rukavice,zaštita za oči.
Prepostavka je majka zajeba

Ponti

Citat: Black Betty  u Kolovoz 10, 2017, 21:42:56
....

,jer kad radiš u garaži uvijek če ti neko doč sa glupim pitanjia pa dok ga slušaš piješ biricu usput

odvojivač za kalupe,geal coat,mata,smola,mala brusilica,maska za lice,rukavice,zaštita za oči.

Fali katalizator i onaj metalni valjak   :smijeh:

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba