P: Kawasaki KMX 125 R

Autor Vinko, Kolovoz 10, 2018, 18:23:10

« natrag - naprijed »

Vinko

Draga nacijo ako zelite posjedovati motor kakav je Osy vozio u vojsci slusaj vamo :tongue:
Ili za nekog tko trazi manji enduro za ribiciju, za do kleti, vikendice....za na plazu ili ima klinca koji ulazi ozbiljnije u moto svijet.....
Znaci prodajem ocuvanog u 99 % original stanju, od prvog vlasnika KMXa 125......
1999 g.
Uredni papiri, bio registriran do 2016, trenutno odjavljen.....
29000 km, prije godinu dana stavljen novi klip, pripadajuca brtvila i akumulator, od tad nije napravljeno ni 100 km.
Motor ima originalan alat, dva kljuca, workshop manual.....
U cijelosti ispravan i funkcionalan, spreman za registraciju (osim guma koje su od 2003).
U papirima je 15 konja, gore su jos original blokade koje se mogu maknuti te se snaga dize na 24.
Slike stavljam u ponedjeljak, nisam pri kompu a tapatalk me zeza i ne mogu stavljat slike.
Zainteresiranim saljem slike na viber, whats up......
Cijena 1500€
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Vinko

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Osy

Joooooj kad se samo sjetim...krasan motor  :thumbup:
Ali uvijek smo se smijali kad smo ih istjerali iz hangara i svatko stao pored onog kojeg je dužio, a onda je iz usta zapovjednika bilo otprilike ovako...
Kacigu staviiiiiiii

Na motocikl sjedniiiiiii

Motocikl paliiiiii... :smijeh: :smijeh: :smijeh:

I onda ko ga nije ugasio po zapovjedi, odnosno na kill switch,
20 sklekova na tucaniku, ili guranje Moto Guzzija od 350kg oko hangara na plus 30 :) :smijeh:

Ponti

Citat: Osy  u Kolovoz 10, 2018, 18:56:26
Joooooj kad se samo sjetim...krasan motor  :thumbup:
Ali uvijek smo se smijali kad smo ih istjerali iz hangara i svatko stao pored onog kojeg je dužio, a onda je iz usta zapovjednika bilo otprilike ovako...
Kacigu staviiiiiiii

Na motocikl sjedniiiiiii

Motocikl paliiiiii... :smijeh: :smijeh: :smijeh:

I onda ko ga nije ugasio po zapovjedi, odnosno na kill switch,
20 sklekova na tucaniku, ili guranje Moto Guzzija od 350kg oko hangara na plus 30 :) :smijeh:

To HV .... pih.... za djecu.
Da si bio u jna 200 sklekova, kopanje 2 km kanala i guranje dajca od 6 tona na najmanje +40  :buahaha:

gogs

Citat: Ponti  u Kolovoz 10, 2018, 19:09:30
To HV .... pih.... za djecu.
Da si bio u jna 200 sklekova, kopanje 2 km kanala i guranje dajca od 6 tona na najmanje +40  :buahaha:

...i to s gas maskom na glavi  :smijeh:

zorro

..da je on bio u JNA u moto jedinici..danas bi znao i voziti kak spada  :ooda: ..a ne u HV-u..naučio brzo i dinamično  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

:moto2:

098 9232180

Patak

 :smijeh: Vas dvojica kao u uvijek palite za 10  :smijeh: ;)  :) :thumbup:

Vinko

https://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/kawasaki-kmx-125-r-125-cm3-oglas-26165510
Evo slika.....
E da sam ovakav motor imao s 16 :) a ne na BTu u srednju skolu putoval  :smijeh:
Motor je odlican ili to samo ja patim na stare endurace u originalnom stanju, da je malo veci ili da mi klinac veci ostavil bi ga definitivno sebi  :blato:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Vinko

Ošla prilika da budete ko Osy u mladosti :tongue:
Prodano
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Osy


Vinko

Ako Vam je vožnja po Istanbulu ko igranje lopaticom u pješčaniku onda ste spremni za ulazak u enduro vode, budite ko i mi.....Slavonci, Zagorci i ostali....ispunjeni :tongue: srećom, prirodom....srušite koji mostić.....  :smijeh:...
Nego, dosta laprdanja, prodajem još jednog KMXa 125, sve na linku:
https://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/kawasaki-kmx-125-124-cm3-oglas-26444495
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

keko

Citat: Vinko  u Rujan 15, 2018, 08:21:29
Ako Vam je vožnja po Istanbulu ko igranje lopaticom u pješčaniku onda ste spremni za ulazak u enduro vode, budite ko i mi.....Slavonci, Zagorci i ostali....ispunjeni :tongue: srećom, prirodom....srušite koji mostić.....  :smijeh:...
Nego, dosta laprdanja, prodajem još jednog KMXa 125, sve na linku:
https://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/kawasaki-kmx-125-124-cm3-oglas-26444495
Kak se to registrira, s obzirom da ne vidim žmigavce  :misli:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Vinko

Citat: keko  u Rujan 15, 2018, 12:43:44
Kak se to registrira, s obzirom da ne vidim žmigavce  :misli:
Pažljivije gledaj, gore su.....
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

keko

Citat: Vinko  u Rujan 15, 2018, 12:44:57
Pažljivije gledaj, gore su.....
A sorry, sad vidjeh  :) e sad pitanje totalnog amatera, jel ide to kaj po šumi i jel ima dosta snage za takve tulipane ko ja  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎