Istra iliti koji kuki tamo mogu obići i vidjeti

Autor munja, Kolovoz 15, 2018, 18:02:25

« natrag - naprijed »

munja

Sredinom 9 mjeseca se planiram par dana vozati po Istri.Baza mi je u Buju i odtamo bi se vozao.Molio bi neke pametne prijedloge kud da idem jer sam nisam dovoljno pametan da se organiziram.

fatboy

Imenjak, tamo ne mozes promasiti kud god da ides. Domaci ce reci vise, ali: Motovun, Rovinj, Bale, Limski kanal, Vodnjan, Labin...milion stancija i konoba sa hranom i picem...Istra je ljepotica parekselans.... :thumbup:

JZ

Citat: fatboy  u Kolovoz 15, 2018, 18:07:13
Imenjak, tamo ne mozes promasiti kud god da ides. Domaci ce reci vise, ali: Motovun, Rovinj, Bale, Limski kanal, Vodnjan, Labin...milion stancija i konoba sa hranom i picem...Istra je ljepotica parekselans.... :thumbup:

Izbjegavaj Y i ne moš faliti...
Kupujem polovnu kacigu

keko

Grožnjan, jama Baredine, jama Mramornica, sajam u Livadama (preko puta Motovuna), Hùm, Kotli, dolina Raše, Labin...ima toga puno za vidjeti i teško ćeš sve u jednom điru,
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ćoso

Ja sam isto namjeravao 2-3 dana upoznati Istru (tako da pratim pozorno)...

Mrki

Ja sam se 4mj navozavao po Istri (sa kombijem nažalost) i zaključio sam sam da je super za doći i voziti se motorom..
I nema neke filozofije, izbjegavati Y kao što je kolega gore napisao, za par dana ju prođeš cijelu uzduž i poprijeko..
Od cesta za istaknuti: od Istarskih toplica do Buzeta (odlično ali kratko), od Buzeta do Cerovlja..

beli

Povratak:  Roč, pa gore na Ćićariju .... Vodice ....  Mune ....
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Ćoso


Black Betty

Ako se kreće iz Buja možeš prema Brtonigli tamo ima spilja mramornica i imaju muzej starinskih stvari,a poslje se može nešto fino i pojest(Sterle se zove Restoran),nakon toga može se prema Višnjanu(tamo je zvjezdarnica),u Višnjanu je konoba Borgonja(uz cestu se nalazi),poslje toga prema poreču(na samoj rivi ima dosta objekata koji nude sve i svašta),poslje prema Vrsaru,Funtani,limski kanal.Na limskom kanalu imaju dobar sladoled,pa dalje prema Rovinju.
Iz Rovinja dolazite prema Puli,javite se meni( nije obavezno,ako se ne javite,ocrnit ču vas na forumu,pa vi kako očete).

Iz Pule lagano prema Marčani,Labinu ,Voziličima.na kružnom  toku u Voziličima skrenite u livo i prema Pazinu.poslje Pazina možete prema Motovunu i Buzetu.Pa poslje se može i prema Bujama.
Prepostavka je majka zajeba

sasaa

Groznjan... meni prekrasan. Nedaleko Buja. Obavezno odi posjetit...
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Osy

Brate Munjeni, imaš na motorima putopisa pa izvuci najbolje :gimme5:

Mrki

Osy kako možeš slati ljude na drugi forum? ???
Sada da je IB tu letio bi sa foruma :D

Osy

Citat: Mrki  u Kolovoz 16, 2018, 09:00:35
Osy kako možeš slati ljude na drugi forum? ???
Sada da je IB tu letio bi sa foruma :D
:ooda: :smijeh:

VUCIBATINA

Ja planiram drugi tjedan kampirati 4 dana po istri. Procita sam te putopise pa napisem popodne sto sam zapisa
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948