Africa Twin CRF 1000

Autor Danijel 23, Srpanj 30, 2017, 11:27:33

« natrag - naprijed »

zander

 :bravo: koristis taj tripod majstorski  :) :beer:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

...kad si sam...snađi se druže :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

zander

Imam i selfi stick i tripod, jos ih modifikovao , ali sam lencuga da ih koristim...kao gubim vreme....ali tvoje fotke me inspirisu zaista...  :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

...danas Đakovo :-* :ooda:. Bila je još jedna crveno bijela i jedna mat crna :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

:moto2:

098 9232180

Dadi

˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Osy


beli

ne znam, meni da Afriku twin i neko pokloni, ja to ne bi nikad vozio ! .... evo iskreno, nemojte zamjerit !
(malo kasnije: nisam mislio na karakteristike nego mislim da bi teže mogao nogicama do poda )
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Suki

...standardno sic je na 870mm, a može ga se spustit i na 850mm. Ništa višlja od drugih ADV motora...sve je to tu negdje :bzvz:...
:moto2:

098 9232180

agolac

Citat: Suki  u Studeni 17, 2019, 22:26:16
...standardno sic je na 870mm, a može ga se spustit i na 850mm. Ništa višlja od drugih ADV motora...sve je to tu negdje :bzvz:...

Nekako mi u glavi da je strom 820? Gljivari ne stanu na više ali sve se može spustiti  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: beli  u Studeni 17, 2019, 21:28:06
ne znam, meni da Afriku twin i neko pokloni, ja to ne bi nikad vozio ! .... evo iskreno, nemojte zamjerit !
(malo kasnije: nisam mislio na karakteristike nego mislim da bi teže mogao nogicama do poda )

Nas dva smo tu negdje po nizini  :smijeh:
vjerovao ili ne na africi su mi noge više na podu nego li na stromu. Sic je nekako uži i kada sjedneš africa još potone dolje.

Dadi

˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Suki

:moto2:

098 9232180

Stjepko