Morgan Carbtune Pro

Autor agolac, Kolovoz 20, 2018, 22:13:16

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: agolac  u Kolovoz 21, 2018, 21:02:18
Je, trebalo bi da radi. Samo se treba poigrati s težinom kuglice da ne bude prelagana za vakum
:thumbup:
..a ni preteške da ih vakum nemre ni pomać  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Kolovoz 21, 2018, 21:13:10
:thumbup:
..a ni preteške da ih vakum nemre ni pomać  :)

I dobrog promjera za epruvetu     :smijeh:

zorro

Citat: Ponti  u Kolovoz 22, 2018, 08:12:15
I dobrog promjera za epruvetu     :smijeh:
ne mora bit ni kuglica..moglo bi komotno gljiveni čep manjeg promjera da stane u epruvetu
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Kolovoz 22, 2018, 08:14:36
ne mora bit ni kuglica..moglo bi komotno gljiveni čep manjeg promjera da stane u epruvetu

Zaboravio si napomenuti da epruveta mora biti prozirna  :buahaha:

agolac

Stiglo...

Evo kako izgleda moj DL1K. Plače za sinhronizacijom  :)

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

grafit

Nekidan sinhronizirao sa njim vfr ,dobar alat ,nada se moze I sa obicnim vakum metrina koje koriste na muzilicama cca 60 kn mom I ventili sa akvarija(Imam I te dva kom).Posao se isto odradi

agolac

Urice su mi očito bile zak**ac. Nakon synch s ovom spravicom jednostavno ne mogu vjerovati kako je uglađen. E da mi je Golileu blizu da mu dam đir  :) Hebeš me ako nije kao DL650. :smijeh:

No uglavnom, najveću promjenu sam osjetio kad sam zadnji put napravio synch a prije toga stavio nove iridium i počupao PAIR. Mislim si nekako da to govno od PAIRa dosta hebe dobar rad motora. Ne znam što drugo. Ova zadnja synch je samo šlag na vrhu. DL1000 stvarno puuno bolje radi nakon dobre synch. DL650 nije toliko "alergičan" na synch.

Tako da što se mene tiče, vrh proizvod  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Rujan 11, 2018, 20:51:35
Urice su mi očito bile zak**ac. Nakon synch s ovom spravicom jednostavno ne mogu vjerovati kako je uglađen. E da mi je Golileu blizu da mu dam đir  :) Hebeš me ako nije kao DL650. :smijeh:

No uglavnom, najveću promjenu sam osjetio kad sam zadnji put napravio synch a prije toga stavio nove iridium i počupao PAIR. Mislim si nekako da to govno od PAIRa dosta hebe dobar rad motora. Ne znam što drugo. Ova zadnja synch je samo šlag na vrhu. DL1000 stvarno puuno bolje radi nakon dobre synch. DL650 nije toliko "alergičan" na synch.

Tako da što se mene tiče, vrh proizvod  :)
:bravo: a što u somare ne ide Iridijum svećke?

iviccaa

Citat: Danijel 23  u Rujan 11, 2018, 21:13:47
:bravo: a što u somare ne ide Iridijum svećke?
Nije tada bilo iridijuma. [emoji16][emoji16]

agolac

Citat: Danijel 23  u Rujan 11, 2018, 21:13:47
:bravo: a što u somare ne ide Iridijum svećke?

Po manualu ne. Ide ako staviš. Ali ne dolaze tako stock. Međutim to sigurno nije napravilo toliku razliku mislim već ovo drugo...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Rujan 11, 2018, 22:03:20
Po manualu ne. Ide ako staviš. Ali ne dolaze tako stock. Međutim to sigurno nije napravilo toliku razliku mislim već ovo drugo...
Pazi kaj delaš, da nebu klip strado. Razlika u radu se ziher osjeti,  ali moras znati da Iridijum svjecka ima snazniju "munju" iskru od vugaris svijecice.