Izrada nosača kofera?

Autor lalegator, Kolovoz 24, 2018, 20:08:59

« natrag - naprijed »

lalegator

Zna li netko nekoga tko izrađuje nosače moto kofera? Konkretno za topcase, ne bočne kofere.
Netko tko bi po mjerama izradio ili barem okvirno smotao cijevi, pa bi već nekako povario hvatiša u privatnoj režiji.
Nekoć je g. Kucelj to radio, no više se ne bavi time.
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

agolac

Se isplati to raditi? Koliko koštaju novi od npr Givi. Zaboravih pa pitam...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

gianni

Talijanski slamperaj givi/kappa sluzi svrsi i kosta toliko da je majstorima neisplativ rucni rad :misli:
Nego daj fotku tog tvog XRV ;)

lalegator

Imam gore givijev wingrack (kompletne nosače za 3 kofera) i stalno me kopka da ga skinem i montiram samo nosač topcasea, odnosno neku ploču za torbu. Motor je ionako dosta težak, a bočni koferi mi ne trebaju. U prodaji nema ništa takvoga za moju kravicu, osim nekih racing igrarija koje mi ne pašu. Budem, čini se, sam nešto kemijao. 
Gianni, nemam nijednu fotku ovdje na kompu. Stavit ću prvom prilikom, ili se vidimo na cesti.  ;)
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

Suki

Slikaj, i mene zanima kako zgleda stara dama :-*.
:moto2:

098 9232180

lalegator

People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

Danijel 23

Citat: gianni  u Kolovoz 24, 2018, 20:36:25
Talijanski slamperaj givi/kappa sluzi svrsi i kosta toliko da je majstorima neisplativ rucni rad :misli:
Nego daj fotku tog tvog XRV ;)
:smajser:
Pazi da ti ne otpadne kofer!  :P

Danijel 23

Citat: lalegator  u Kolovoz 24, 2018, 20:08:59
Zna li netko nekoga tko izrađuje nosače moto kofera? Konkretno za topcase, ne bočne kofere.
Netko tko bi po mjerama izradio ili barem okvirno smotao cijevi, pa bi već nekako povario hvatiša u privatnoj režiji.
Nekoć je g. Kucelj to radio, no više se ne bavi time.
Ima finih  inox cijevi i gotovih lukova pa se možeš sam pozabavit nosačem. A zašto baš od cijevi, zar nebi bilo bolje neka AL ploča koja bi ti koristila kad skineš kofer nosač za mekanu torbu, ruksak, gajbu bire?

lalegator

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 24, 2018, 21:52:15
Ima finih  inox cijevi i gotovih lukova pa se možeš sam pozabavit nosačem. A zašto baš od cijevi, zar nebi bilo bolje neka AL ploča koja bi ti koristila kad skineš kofer nosač za mekanu torbu, ruksak, gajbu bire?
Nemam bazu tj. orig. plastični nosač kakav imaju honde iz tog vremena (transalp, afrika i sl.). Možda pošarafam samo neki deblji flak s distancerima na postojeće rupe i stavim manju alu ploču. Za meku torbu dovoljno.
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

lalegator

Citat: gianni  u Kolovoz 24, 2018, 21:52:39
Stara Afrik je pravo osvjezenje ovdje izmedu vec dosadnih Stromova i GejSona :)
Sretno :thumbup:
Haha...  :)  :thumbup:
Ja zadovoljan s debelom curom. No bio sam i s transalpom...meni to super motori.
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

Patak

Znam ;)

CRASH BARS SEBA :thumbup: potraži ga na fejsu, majstor je iz Beograda te odlično radi i živi od svog rada! Za neke motore ima gotove šprance...kontaktiraj ga za više inf.


Patak

Citat: lalegator  u Kolovoz 24, 2018, 21:33:29
Iskopao jednu...

Ako ljubav pukne, javi mi se! Za interesiran sam za motor ;)

Klasika :-*

lalegator

Ma skupe su ko vrag...samo zaljubljenici daju te novce, a ni oni baš lako.
Hvala za informaciju za nosač. Čuo sam za čovjeka, čak mislim da sam ga pitao za crash barove za transalpa, no nije imao. Tako da sumnjam da će imati za afriku. No hvala u svakom slučaju.  :thumbup:
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

Saxi

Ja Sebu ne preporučujem, mene je provozao u sezoni, daj motor na par dana, daj na par nedelja posle toga, i na kraju ispade da treba da presedi sezonu da on napravi centralni stender za maloga Stroma koji neće da kači u krivinama pod opterećenjem... Drugaru je radio crash bar za TA, na oko lep, kvalitetan... Bese nevreme, čovek u Beogradu nalete na baru i crash bar preseče prednji blatobran na 2 dela [emoji22]
Mada znam i radove koji su lepo ispali za BMW a nisu puno para, tako da...

Saxi

Ja Sebu ne preporučujem, mene je provozao u sezoni, daj motor na par dana, daj na par nedelja posle toga, i na kraju ispade da treba da presedi sezonu da on napravi centralni stender za maloga Stroma koji neće da kači u krivinama pod opterećenjem... Drugaru je radio crash bar za TA, na oko lep, kvalitetan... Bese nevreme, čovek u Beogradu nalete na baru i crash bar preseče prednji blatobran na 2 dela [emoji22]
Mada znam i radove koji su lepo ispali za BMW a nisu puno para, tako da...