Kod Albokrkija LEVO ili DESNO to je pitanje

Autor glažar, Rujan 10, 2018, 15:53:46

« natrag - naprijed »

glažar

Kod Albokrkija LEVO ili DESNO  to je pitanje  :smijeh: :buahaha:za nas dva sa Goranom je uvjek bilo pitanje i tako ove godine ništa novo ,kao svi znate da je bio plan iči na SARDINIJU i evo desilo se ono naj gore Zorica mi pala na poslu poštedila kičmu 6 dana prije odlaska  i ništa sa njom  :smijeh:meni bilo jako teško  tako da sva se sa Goranom dogovorila da ideva za tjedan dana na mušku furo  :ooda: ;) :),malo razgovaram sa našom ekipom jel sam znao da ERIK ,SEBA i JURE idu u sredu za APENINE jel se možemo priključit pa naravno i odmah doleti SMS od Erika jel on može sa nama več u nedelju pa naravno .
I tako Goran kreče u subotu ujotro iz Podgorice kod mene i u nedelju produžavamo za Švicu i dalje za Apenine  :smijeh: :ooda: :want:
Nedelja je bio plan da se dođe do Levinja kdje spavamo 2 dana 650km preko svih prevoja  nabrojat ču samo on glavne , Asiago ,Passo Tonale,Passo Gavia ,Bormio  i za kraj Arnoga v Levinjo   :smijeh:

glažar

Ovaj dan nas večinoma prala kiša ništa strašno nije bilo potrebe za kišnjake bar ne za nas dvojicu sa Erikom a goranu bilo hladno  :P :buahaha:

glažar

Ovako je bilo u ponedeljak ujotro i bio plan da se napravi jedan Mali krug na Passo Stelvio i nazad preko Lago di Resia in passo Resia ,Sankt Moriza ,Passo Brenina u Levinjo ,naravno da je to prekratko i ja sa Eriko malo zakompliciram Goranu jel sam mu kazao da če danas dobit morsku bolest  jel če bit puno zavoja LEVO i DESN i višinsku bolest ,GORE DOLE  :buahaha: :buahaha: :buahaha: :want: :want:.
I tako počeli odmah iz Levinja preko 2000m i spustili se u Bormio i Goran je več mislio da idemo na Passo Stelvio ali tu greši  :ebudale: :ebudale:Idemo na Lago di Cancano

glažar


glažar

E sada je došao na red Stelvio   :smijeh:   :buahaha: :buahaha: u početku je bilo ok :ooda:

glažar


glažar

Ovo mi je ove godine drugi put da ga pređem u snjegu , a Goran  :samaranje: :samaranje: :samaranje: :buahaha: :ooda:

glažar

Ovako je izgledao Goran Kada sam mu kazao koliko je temperatura   :smijeh: 4 stepeni  :ebudale:

glažar

Za ove slike se znaju kdje se nalaze i neču ništa posebno izdvojit jedino cesta do Sankt Moriza je fenomenalna kao sve u Švici

glažar

I za kraj nazad u Levinjo preko Brenina Pass :thumbup: jel sutra počnemo za početak isto  :buahaha:

tibertov

Švicarska je jako ljepa, ali za mene najuređenija država je Austrija.

agolac

Odlična vožnja  :want:
Ja ništa od Alpi ove godine. Tjedan kad smo planirali, tamo je bio potop te smo odustali... Druge godine nadam se...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Glazar svaka čast i Zorica da se sto pre opravi i vrati u sedlo pa da jasete zajedno [emoji846]

Suki

:moto2:

098 9232180

zare

Brvo :thumbup: već sam pobojao gdje ste nestali
Hehe snijeg pao par dana nakon što samo provozali dio tog vašeg putovanja
Tvoje fure po Alpama su mi često inspiracija  :thumbup: