Kod Albokrkija LEVO ili DESNO to je pitanje

Autor glažar, Rujan 10, 2018, 15:53:46

« natrag - naprijed »

Osy



Ponti


glažar

Pa ova dva dana smo tek počeli za torek smo imali sređenu turu da se prođe bar 8 puta preko 2000m one najbitnije švicarske prevoje ba jih malo nabrojim za početak  ,Furka pass
Grimsell pass
Susten pass
Oberalp pass
Julier pass
Splugen pass
Bernina pass
Simplon pas
I za kraj spavanje v Domodossola v Italiji  :ooda: Ili kako je kazao Goran na kraju da je taj dan prešao više nadmorsku višino nego Montenegro Arilans :smijeh:

glažar



glažar



glažar

Kada smo došli na Furka pass bilo je još jedna opcija preko Neufen pass ali bi izgubili previše vremena i nebu stigli po danu u Hotel

tibertov


Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Bagy

Krasni su to pejzaži!  :thumbup: Nego, vidim "uljeza" među vašim motorima - može li vas kenja pratiti ili ga tu i tamo morate pričekati?  :)
mob: 095/573-6874

glažar

I tako stignemo do Hotela uzmemo sobu idemo do motora kada Erik pogleda moju zadnju gumu  :want: :want: i kaže pa ovoj tvojoj gumi je kraj i kako ti misliš preč još 1,900km sa njom , :smijeh: po Apeninama  kdje ti je asfalt još gori nego tu  ,pogledam jaooo  :smijeh:nema profila spljoh  :ooda:, Što sada radit znamo da se sutra sastajemo sa JURETOM i SEBO u Bologni i dođe ERIK na ideju ajde nazovi Jureta nek ti je dopelje u Bolognu  :buahaha: :smijeh: i to je bilo u 21,30kad se ja odličim da ga nazovem , :smijeh:,Jure kaže pričekaj minut daj mi dimenziju i koju imaš pa te nazovem nazat , u 21,45 bilo je sve dogovoreno . :ooda:
Gumu imaju u vulkanizerstvu ŠPAN ujutro u 7h čemo je pokupit dopeljat a u 11h imaš dogovoreno za menjavu u Bologni  :buahaha:

Ponti


glažar

I tako ujotro mi polako po Crnogorski krenemo za Bologno kada ja u Milanu pogledam na sat i vidim da je 10,25h i još sam oddaljen od Bolonje 165km stanem i kažem Erik preuzmi Gorana a ja razpalim za Bolongu i ja razpaljot trebam stič jel vulkanizeri i na splošnu u Italiji imaju pavzu za ručak od 12 do 15 i ako očemo u 12h produžit dalje moram stič najkasnije do 11,15 , :smijeh: :smijeh: neču kazat koliko sam jurio samo da kažem da kad sam krenuo imao sam bencina renge 400km kada sam stigao imao sam za 26 km :want: :want: :want: ali sam stigao na vreme ,promenili gumu išli tankat bencin i popili kavu kada su stigal Goran i Erik  :ebudale: :ebudale: