Kod Albokrkija LEVO ili DESNO to je pitanje

Autor glažar, Rujan 10, 2018, 15:53:46

« natrag - naprijed »

iviccaa

Super tura i slike..
Nego...lik kojem je LOŠA zadnja guma juri 200km/h kako bi je stigao promijeniti?!
Lud 100%.
[emoji23][emoji23]

Danijel 23

Citat: iviccaa  u Rujan 11, 2018, 21:40:18
Super tura i slike..
Nego...lik kojem je LOŠA zadnja guma juri 200km/h kako bi je stigao promijeniti?!
Lud 100%.
[emoji23][emoji23]
Pa nije imao mehanicko ostecenje gume, popucala armatura vec je bila istrosena...izgledala je kao kod pravih RRov,  pa je tako onda Glažar prilagodio vožnju izgledu gume!  :smijeh:

agolac

Nadam se da ću se i ja jednom voziti s vama. Ja volim te sado mazo dnevne kilometaže. Zadnji put sam s slovenskom ekipom vozio daaavno. Mislim da je bio Oberwiesenthal, njemačko v-strom okupljanje i bili smo izlet u Passsu. Super
vam je ovaj đir  :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Momci fantastično ste uživali, nemam ja snage za toliko kilometara u danu zbog problema sa leđima ali sam zato u dahu iscitao sve vratolomije vaših putesestvija, i išao gore dole pa passovima i krivinama, hvala na detaljnom izveštaju i lepim slikama [emoji7][emoji8][emoji108]

Ćoso

Citat: Saxi  u Rujan 12, 2018, 07:29:30
Momci fantastično ste uživali, nemam ja snage za toliko kilometara u danu zbog problema sa leđima ali sam zato u dahu iscitao sve vratolomije vaših putesestvija, i išao gore dole pa passovima i krivinama, hvala na detaljnom izveštaju i lepim slikama [emoji7][emoji8][emoji108]
Čuj, da ideš s Glažarom nebi imao niti benzina (a i pišanje bi bilo rijetko [emoji33])

Saxi

Citat: Ćoso  u Rujan 12, 2018, 07:31:16
Čuj, da ideš s Glažarom nebi imao niti benzina (a i pišanje bi bilo rijetko [emoji33])
A imam i ja takve u ekipi, istreniran sam da pisam u sebi pa da prospem na kraju dana [emoji23][emoji23][emoji23]

Osy

Citat: Saxi  u Rujan 12, 2018, 07:32:47
A imam i ja takve u ekipi, istreniran sam da pisam u sebi pa da prospem na kraju dana [emoji23][emoji23][emoji23]
Vidjet ćemo za tjedan dana...smrdi mi na Iron butt :) ;) :smijeh:

glažar

Citat: iviccaa  u Rujan 11, 2018, 21:40:18
Super tura i slike..
Nego...lik kojem je LOŠA zadnja guma juri 200km/h kako bi je stigao promijeniti?!
Lud 100%.
[emoji23][emoji23]

Kako kaže Daniel23 guma je bila po sredini OK za avtoputeve samo po rubovima nije bilo profila kao uvjek  :ooda:jel se mi sjebe od previše zavoja nešto ovako bila još malo slabija  :smijeh:

Goran69

Ne bih puno komentarisao, sve je Joza napisao....mogu samo da stavim svoje slike pa vidite kako sam ja to dozivio..Sto se tice onih koji hoce da se voze sa Jozom... par komentara:

Kada ga vidite da je skinuo lijevu ruku sa volana i malo se nagnuo naprijed

  • Pogledajte koliko goriva imate
  • Razmislite da li vam djeca kuci imaju sta za veceru i ko ce im je dati
  • Razmislite o tome imate li rezervnih djelova za bilo sta moze da se desi
  • Razmislite o tome imate li bas sve Google mape na telefonu jer gdje cete zavrsiti.....

fatboy


Osy


Suki

:moto2:

098 9232180

Ćoso


Danijel 23

Citat: glažar  u Rujan 12, 2018, 09:13:34
Kako kaže Daniel23 guma je bila po sredini OK za avtoputeve samo po rubovima nije bilo profila kao uvjek  :ooda:jel se mi sjebe od previše zavoja nešto ovako bila još malo slabija  :smijeh:
Samo GaSssss Joža, pokaži Krampusima  kak se kardan vrti!  :-*

glažar