Potrebne gume u Budvi ili okolini

Autor Saxi, Rujan 13, 2018, 21:27:59

« natrag - naprijed »

Saxi

Moj rođeni Gale se zalaufao sa novom Super Tenerom i ups u Budvi primetio da su gume u totalnom kurcu, fabričke, pa mi treba savet, pomoć gde bi najbliže mogao da nazuje nove Metzeler Tourance Next ili Pireli Scorpion Trail 2 opanke i nastavi uzivanje ?
Još 4,5 dana je dole.
Galeta znate iz Brela sa Stromom 1000 i mojih putopisa jer ga svuda vodim sa sobom [emoji16]

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Da "skoči" malo do Splita? Ne sumnjam da će mu Lavandić i ekipa izaći u susret...

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso


beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Saxi

Hvala društvo, zvao je i poslao poruke Aleksandru, pošto se ne javlja [emoji869]  Osy kopa i juri crnogorsku ekipu, nastavak sledi ujutru [emoji846]

jeeves

Može i u Dubrovniku, ali nijedan vulkanizer nema moto gume na lageru.
S obzirom da je petak ne vjerujem da bi stigle prije ponedjeljka, vjerojatnije utorak.

Ako ih ne zamjeni u CG, javi pa ih mogu naručiti.

Milanezi

Ma gume su korektne, mogu još par hiljada da predju...nije hitna zamena uopšte...

Saxi

Čuo se sa Crnogorcima dole, kažu ima guma ali nema na stanju za ugradnju odmah, a kako je dole petak imaće info tek u ponedeljak, u medjuvremenu je našao prijatelja i prikolicu pa će skratiti odmor i vraća se ranije.
Da ne nabrajam pojedinačnovi propustim nekoga, ali srce mi je puno i jako mi je drago na nesebičnoj pomoći koju ste mi pružili i preko foruma i preko Vibera, veliko hvala još jednom [emoji7][emoji8]