Plan putovanja na susret preko Meteora u Pamporovo

Autor Tintom, Svibanj 27, 2018, 09:35:22

« natrag - naprijed »

Tintom


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti


pikas

Citat: Bagy  u Svibanj 29, 2018, 14:03:28
Ja s kolegom prošle godine zaobišao Tiranu, a na cesti od Kukeša do Peškopija nismo sreli ni jedan motor, a kamoli GS Advenčr!  :ooda: Malo smo se pogubili na toj dionici, a prošli smo je ultra brzo samo da se što prije dočepamo Makedonije!  :shhh:

na koji prelaz ste prošli AL-MK granicu ? Mi smo išli na Strugu jer drugi su navodno samo za lokalce....

Bagy

Citat: pikas  u Lipanj 13, 2018, 09:21:27
na koji prelaz ste prošli AL-MK granicu ? Mi smo išli na Strugu jer drugi su navodno samo za lokalce....

Prešli preko Debra - karta je u prilogu na 1. strani. Nikakvih znakova/uputa da je nekakva granica u blizini. Sve zapušteno, ali prijelaz radi. Nije samo za lokalce, ima neka politička stvar u pozadini.
mob: 095/573-6874

pikas

Citat: Bagy  u Lipanj 13, 2018, 14:30:10
Prešli preko Debra - karta je u prilogu na 1. strani. Nikakvih znakova/uputa da je nekakva granica u blizini. Sve zapušteno, ali prijelaz radi. Nije samo za lokalce, ima neka politička stvar u pozadini.
Kad je to bilo? Da se nije situacija možda promjenila ,jer ovu informaciju sam dobil od Makedonaca nedugo.Ako je to sigurno i meni bolje odgovara jer sam htel zaobići Tiranu  i posjetiti Mavrovo..

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk


Bagy

Citat: pikas  u Lipanj 13, 2018, 14:46:34
Kad je to bilo? Da se nije situacija možda promjenila ,jer ovu informaciju sam dobil od Makedonaca nedugo.Ako je to sigurno i meni bolje odgovara jer sam htel zaobići Tiranu  i posjetiti Mavrovo..

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk

Prošle godine, potkraj 6. mjeseca. I mi smo htjeli izbjeći Tiranu!
mob: 095/573-6874

pikas

Tnx,moram to još provjeriti..[emoji481]

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk