Slavonija crew gostuje u Srbiji

Autor Saxi, Rujan 16, 2018, 13:49:05

« natrag - naprijed »

Saxi

Želja je puno, mogućnosti malo, ali katkad se uspemo dogovoriti i napraviti da se snovi ostvare, pa stoga javno najavljujem dolazak dragih prijatelja u Beograd 22. 09 2018, detalje ćemo naknadno ugovoriti pa da ne bude posle da smo nekoga preskočili odavde i odande, evo javnog poziva za druzenje [emoji12]
Vesela ekipa će se vozati po propisima , druziti preko granica , zezati na sve načine, uživati preko mere, istestirati još neke motore ako bude bilo dobre volje , isprobati staze i bogaze ... znači ko može nek izvoli a ko može nek odoli [emoji869]

Evo i okvirne rute za subotu, od Beograda do prenoćišta 320ak km, biće to i više kilometraze, a sve zavisi od vremena i želje gostiju [emoji7]
Juriiis [emoji41]

Patak

Će biti kakvog off-a, fruška gora i sl.?

Ipak svi voze advenčur motore :smijeh:

Danijel 23

Ček. To je javni poziv svih "Stromera" na susret u BG za 7 dana?


Danijel 23


Saxi

Piše u naslovu Slavonija, veliki susret se ne pravi za nedelju dana, prvi dan, a da se ne bi kucali preko Vibera otvorio sam ovde temu a i sa ciljem da poguram Zorroa i Mrkog [emoji16]

Ćoso

Znači krećete iz Beograda u koliko sati (da se i ja zaletim [emoji6])?

Danijel 23

Citat: Saxi  u Rujan 16, 2018, 20:27:48
Piše u naslovu Slavonija, veliki susret se ne pravi za nedelju dana, prvi dan, a da se ne bi kucali preko Vibera otvorio sam ovde temu a i sa ciljem da poguram Zorroa i Mrkog [emoji16]
:bzvz: znaci opet se separiramo? Bit če i 4. Foruma, bude se vratio IBi!  :ebudale:

Saxi

Citat: Ćoso  u Rujan 16, 2018, 20:45:41
Znači krećete iz Beograda u koliko sati (da se i ja zaletim [emoji6])?
Kad god došao dobro nam došao, a ovi Slavonci se ne javljaju, nadam se da i Ponti dolazi, em je Slavonac em mora neko da spasava ove silne BeMWeje [emoji16]

zorro

Citat: Saxi  u Rujan 16, 2018, 20:27:48
... a i sa ciljem da poguram Zorroa...
Nažalost..i da sam planirao..morao bi otkazati ..vozim moje Vrance ..i vjerojatno nas nema do subote ojtra kući..kud bi takav ko kuvana noga išao 300-400 km  :-\
..bez obzira..hvala ti na pozivu  :-* ..prošli put ti kod nas..ja u Livnu..sad ovi kod tebe..ja u kurcu ..bit će prilike nadama se  :thumbup:  :beer: (..pa makar i bez osy-a  :smijeh: )
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Evo prijavljujem se, štas se usro :P
Biti će nam prilika da se lijepo provozamo i upoznamo, a posebno imam želju da upoznam Milanezija :thumbup:
Kad sam nabavljao one dijelove za razbijenog Stroma, onda smo bili svako malo na Viberu, a sada ćemo proljudikat uživo :gimme5:

Suki

:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Osy  u Rujan 17, 2018, 00:09:40

..-Kad sam nabavljao one dijelove za razbijenog Stroma, ...
..Suki..de mu ti rec  :bzvz: :samaranje:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Rujan 17, 2018, 07:39:58
..Suki..de mu ti rec  :bzvz: :samaranje:
Nema frke, biti će za ponjet Leskovačkih ćevapa :ooda: :smijeh:

Suki

:moto2:

098 9232180