Bluetooth komunikacija Vnetphone V6

Autor jeeves, Rujan 23, 2018, 18:49:08

« natrag - naprijed »

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Struja

Citat: Martin  u Siječanj 30, 2019, 18:27:10
ja naručio ovu, hebem li je valjda će biti dobra  :)

www.ebay.com/itm/153317452940
Ja sam takvu uzeo preko alija, dvopek, al nisam stigao isprobat. Moja je intercom verzija, barem bi trebala biti s obzirom da je duplo pakiranje a i cini mi se da je pisao u opisu.
Djeluje solidno s obzirom koliko kosta, vidjet cu jel valja na proljece

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Tintom

Pitanje ljudi  !

Radi se o tome da nemogu pričvrstiti v6 icom na schuberth kacigu sa njihovim orginalnim nosačem već bih trebao nosač nekako zaljepiti na kacigu .
S kojom obostranom ljepljivom trakom,a da ne ispadne......ili nečim drugim bi to napravio,savjet neki , hvala  :thumbup:

Mrki

Najbolje od 3M-a.
Ako imaš nekoga tko ima GoPro, oni imaju te za kameru, drži ko sam vrag a može se skinuti i nakon godinu dvije stajanja bez problema i bez ostataka..

Tintom

Citat: Mrki  u Veljača 10, 2019, 13:28:33
Najbolje od 3M-a.
Ako imaš nekoga tko ima GoPro, oni imaju te za kameru, drži ko sam vrag a može se skinuti i nakon godinu dvije stajanja bez problema i bez ostataka..

Hvala Mrki nekaj sam čitao o toj 3m traci samo sam htio potvrdu , a bum ju kupil jer imam 2 komada za pričvrstit nekih 80-ak kuna košta niš strašno.....

Saxi

Uz skuplje komunikacije ide zajedno i komad 3M trake, koja u mene drži već 4 godine Interphone F5MC zalepljen za kacigu, tako da poslušaj Mrkija i siguran si [emoji4]

Tintom