Najbolje rukavice na svijetu

Autor Ponti, Rujan 25, 2018, 11:05:35

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: Ponti  u Rujan 25, 2018, 19:05:18
Kako će ti biti mokre ruke kada je goretex .... stvarno te ne razumijem  :buahaha:


Baš me zanima, vidjeti ću kada dođem doma :)
Iznutra...Znojne ruke

Osy

Citat: agolac  u Rujan 25, 2018, 18:26:10
Unutrašnjost kompletno slijepljena s vanjskim djelom.
Kad ih svlačiš mokrim rukama da ne potegneš sve van ili psuješ sve po spisku dok ih oblačiš a ono unutrašnjost zapinje. Ako nisu xtrafit onda ne da nisu najbolje na svijetu, već su zakujac  :buahaha:
A u p.m. ni Bmw rukavice ne smiju biti najbolje :buahaha:

Ponti

Citat: Ćoso  u Rujan 25, 2018, 19:26:43
Iznutra...Znojne ruke

Pazi ovoga ... kako će ti se ruke znojiti kada je goretex i ruka diše kao da je na respiratoru


:buahaha: :buahaha:

agolac

Ti kao da se nikad nisi vozio po kiši majke mi. Evo ilustracije. Nakon kratke vožnje počne padati kiša. Ti lijepo staneš s motorom, oblačiš kišnjak. Ne znam kako ti, ja to ne uspjevam raditi u rukavicama. Nespretno mi je. I ruke ti se smoče. Uzmeš rukavice koje nemaju zalijepljenu podstavu, guraš, sve zapinje i psuješ. Been there, done that. I tisuću drugih načina da se ruke smoče. Možda ti imaš fen za kosu pri ruci pa to malkice sve osušiš prije nego rukice idu u rukavice.  :buahaha: :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Rujan 25, 2018, 19:51:04
Ti kao da se nikad nisi vozio po kiši majke mi. Evo ilustracije. Nakon kratke vožnje počne padati kiša. Ti lijepo staneš s motorom, oblačiš kišnjak. Ne znam kako ti, ja to ne uspjevam raditi u rukavicama. Nespretno mi je. I ruke ti se smoče. Uzmeš rukavice koje nemaju zalijepljenu podstavu, guraš, sve zapinje i psuješ. Been there, done that. I tisuću drugih načina da se ruke smoče. Možda ti imaš fen za kosu pri ruci pa to malkice sve osušiš prije nego rukice idu u rukavice.  :buahaha: :ebudale:

S bmw rukavicama nije nespretno oblačiti kišnjak.
Njih se ne skida nikada.
Večeras ću spavati s njima.
Javljam ujutro kako je bilo  :smijeh:

Grba

Rukavice sa benzinske ispod i klizi ko u kuminu
098 737 604

Ponti

Zapravo se cudim ljudima koji sumnjaju u bmw moto opremu.
Motori ne valjaju ali oprema je best of the best [emoji23]

agolac

X-trafit. E to to... Bez toga više ne kupujem rukavice. Jesi ih stavio na ruke?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Rujan 25, 2018, 20:26:52
X-trafit. E to to... Bez toga više ne kupujem rukavice. Jesi ih stavio na ruke?

Jesam ..... i ne skidam ih više nikada  :smijeh: :smijeh:

agolac

Citat: Ponti  u Rujan 25, 2018, 20:36:46
Jesam ..... i ne skidam ih više nikada  :smijeh: :smijeh:

Ja imam x-trafit od Helda ali nisam zadovoljan s njima. Prebrzo su se raspale. Ne kupujem više Held...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Rujan 25, 2018, 20:46:28
Ja imam x-trafit od Helda ali nisam zadovoljan s njima. Prebrzo su se raspale. Ne kupujem više Held...

Sada znaš koje trebaš kupiti  :)

agolac

Citat: Ponti  u Rujan 25, 2018, 20:47:06
Sada znaš koje trebaš kupiti  :)

Nope, sljedeće je x-trafit od Dainese. Alergičan sam na sve što ima BMW znak. Dobio bih osip po rukama  :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Rujan 25, 2018, 20:53:47
Nope, sljedeće je x-trafit od Dainese. Alergičan sam na sve što ima BMW znak. Dobio bih osip po rukama  :ebudale:

Nema nigdje znaka na rukavicama, samo piše b m w.

Nemoj slučajno da vidim više kako koristiš ta tri slova dok pišeš, a očekujem da ih i u razgovoru izbjegavaš    :buahaha:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Citat: Ponti  u Rujan 25, 2018, 20:36:46
Jesam ..... i ne skidam ih više nikada  :smijeh: :smijeh:
Stigle i meni...Na prvu nisam toliko oduševljen...Ove moje Modeka kožne su se već formirale po rukama i super su mi udobne.
Vidjeti ćemo nakon jedne duže vožnje (već drugi vikend)