Zaključna slovenska fura na Pag 2018

Autor glažar, Listopad 01, 2018, 13:08:20

« natrag - naprijed »

glažar

Pa evo več 9godina zaredom se slo ekipa odlucuje da se zVRŠAVA SEZONA NEKDJE NA MORU 
Pa več 6 put na Pag u metajnu.
I bili malo u dilemi jel je za ovaj vikend bila prognoza jako slaba , :smijeh: a imamo mi VRAČA koji je imao zadatak da radi bilo što ,
Bacanje vrač kosti ili da odpleše ples i evo on počeo radit na tome



.https://www.facebook.com/PriznajemJugoslavenSam/videos/1114586045344053/UzpfSTEwMDAwMDQ2NDg3MjcxNjoyNzc1NTQxNzc5MTM3OTU3/

glažar

Nekako mu uspelo sredio vreme za četvrtak petak i nedelju a za subotu mi nedostalo kondicije ali tu mu oprastamo jel zna se da je subota dan za PIJANKU i tu bura stvarno pomaže ,kad si pijan več ovako ideš levo i desno a bura pojačava naklon  :buahaha:

glažar

Kod nas se več zna da je plan takav da

NEMA PLANA  ko stugne i kada stigne dobro došao ,i tako se dogovaramo Nikola ,Ofi  Ladi i ja stžemo na Pag u četvrtak bilo kada po bilo kojoj ruti tamo se dobijemo  :)

glažar

I tako ja i Lado Krečemo u četvrtak u 8,30h na temperaturu +4 stepeni brrr ali se srca odmah ugriju kada dohvatimo pogled na MORE

glažar

Kada nas dva dođemo u paklenicu u 16sati počnemo pričat da je ovo prebrzo i ali nema veze idemo plako dalje Nikola je več tamo pa čemo malo popričat i da idemo dalje  :smijeh: :smijeh: :smijeh: :shhh:i da Lado vodi dalje i ja pratim  :ooda: :shhh: :buahaha: i tako krenemo dalje kad Lado kod Masleničkog mosta skrene levo za OBROVAC i GRAČAC ja si mislim pa kud je on skrenuo  :smijeh: :smijeh:i pratim  pa zna on što radi stari je čovjek možda zna koju prečicu koju ja neznam   :shhh: :ooda: i tako nas dva vozimo kad on stane pored ove table i me pita jel je možda nedkje krivo skrenuo  :smijeh: :smijeh: :buahaha:

glažar

Ja puko od smjeha :smijeh: i mu kažem da prije 75 km nazad :ooda:

glažar

Pa vozio po garminu imam sređenu rutu  :smijeh: i on meni pokaže cedulju na tanku .

Morate da je on još stara škola i ima na tanku napisanu na listič papira glavne gradove skoz koje mora proč

Vec


glažar

Ja pogledam listič  :smijeh: :smijeh: pa Lado nas dva idemo na PAG i ne u TROGIR   :smijeh: i Lado ko iz topa

Jebote zaboravio promenit listič ostao mi još kada smo sa ženom krenuli na dopust u TROGIR :shhh:

gogs


Vec

Citat: glažar  u Listopad 01, 2018, 13:38:44
Ja pogledam listič  :smijeh: :smijeh: pa Lado nas dva idemo na PAG i ne u TROGIR   :smijeh: i Lado ko iz topa

Jebote zaboravio promenit listič ostao mi još kada smo sa ženom krenuli na dopust u TROGIR :shhh:

Aj bar je pola puta OK... ili malo više čak  :)

glažar

Ajde sad ti vodi napred i tako krenuli ka RENSKIM slapovima SKRADIN ,Benkovac , Posedarje i konačno se nakon 150km vratili na pravi put  :ooda: u 19h gledali
zalzak sunca na Pagu :-* :-* :-*

glažar

I tu ima još jedna dobra stvar  sada znam da še prije meni sfalit bencina nego njemu jel na PAGU nakon prevoženih 570 km ja došao na benzinsku  sa renge 7 km a on je još imao za 30km :P :P

glažar

A zaboravi OFI krenuo iz HRASTNIKA u 15h i bili skupa u METAJNI  i još je čeka trajekt 45 minuta  ;) a NIKOLA bio u 17h

glažar

Nakon ove male avanture  :smijeh: i sada znam da onaj ko kaže da je do PAGA 430km laže meni je trebalo 600km :ebudale:

Došao je Petak da se opet malo provozamo jel je bio dan vrhunski a OFI i NIKOLA kažu nemoj slučajno da idemo opet gledat tablu KNIN,i kaže LADO ne GLAŽAR če da vodi  :smijeh: :smijeh: :smijeh: