Kestenijada H. Kostajnica '18

Autor beli, Listopad 05, 2018, 16:12:33

« natrag - naprijed »

Ponti

Kod Gogsovog šahta ... bez Gogsa  :smijeh:

Uživajte  :thumbup:

Osy


Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zare

Lijepo vas vidjeti :thumbup: šteta što nismo mogli s vama, dosta toga se poklopilo da nemremo ići
Inače kroz Petrinju prošlo jako puno motora  :moto2:

Ćoso


Renči

stigli  doma oko pola 9,
lijepo se vozili, družili,najeli i pokisnuli na kraju!
Ali ukupni dojam 5+!
Dok su neki kestenijali, mi se malo provozali po SMŽ!
Bilo je i barikada!

fatboy


Lavandić

Odlično! I odlična ekipa! Btw. Gdje je Gogs on d pikčr?!?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


gogs

Citat: Lavandić  u Listopad 07, 2018, 09:15:19
Odlično! I odlična ekipa! Btw. Gdje je Gogs on d pikčr?!?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Ne trljaj mi sol na ranu  :smijeh:  nego pali kombi. Uvatit će se ruzina 

beli

Gogs je bio 'bizi' ..... možda za bučijadu nešto smisli, ako ništa neka si metne na regal ovu Ćosinu sa gepeka  ;)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Citat: Lavandić  u Listopad 07, 2018, 09:15:19
Odlično! I odlična ekipa! Btw. Gdje je Gogs on d pikčr?!?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
Na 1:37 [emoji23]
http://youtu.be/fCg9Vt9qlBk

Baš gledam kako smo se nekad uspjeli "skupiti" bez puno komplikacija/priče i whatsapp/viber grupa.

Netko "pukne" na forum, tko može doći dođe i to je to...Danas, osim 2 foruma svaka "županija" ima svoje whatsapp/viber grupe...

Btw, Chimpa vas je sve pozdravio

Ćoso

Ma daj Gianni...Tko se to "filtrira" i koji je to "normalan", a koji "fancy" motor?

Ono, nije više netko dobar ako vozi malog iz 2005!? Bome jučer smo svi "kaskali" za jednim takvim [emoji6]...Crvenim kraljem

fatboy

Mislim da pricate o istoj stvari...samo vam je izricaj drugaciji...a slazem se sa obadvojicom... :beer:

Ćoso


zorro

Jebga Ćoso..vi srednjekontinentalci..ZG ...ste 1. krenuli s vocapima i viberima i vožnje/druženja počeli tamo dogovarati..nakon toga su Dalmoši.. pa mi gayovi Slavonci  :) ..no nema veze ..ne zamjeramo  ;)..to je bilo neminovno.  :beer:
Općenito to nema veze s forumom..jednostavno je došlo do nekakvog zasićenja pa je teško skupiti 5 ljudi da dođu jest i pit..a zamisli tek da treba betonirat deku  :smijeh:

BTW. kad drugi put vidiš čimpanznog..pozdravi i ti njega i reci mu da ga nabijem na **rac ..skupa s kumom mu  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: