P: TDR-125 (Markanov)

Autor zorro, Listopad 12, 2018, 09:45:02

« natrag - naprijed »

zorro

Ev Markan prodaje ..nikad..ama baš nikad nije ni zaštucao..kiloometraža milion % stvarna ..stavljao u njega najskuplji dvotaktol..da imam kompetenciju ja bi dao garanciju godinu dana (al nemam  :) )

YAMAHA TDR 125
godina proizvodnje 1997.
drugi vlasnik
18 000km
registrirana do 09. 2019.
cijena 10 000 kn fiksno .
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

Ko mali TDM, mašina izdržljiva ko u DTa  :thumbup:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Branac

De mi šapni kol'ko ga je Markan platio, obećo si , neću nikom reći  :-X. Aj živio  :beer: i jel mu prednja guma 90/90-19 metzeler, i kol'ka mu je max.brzina i  prosječna potrošnja?

zorro

Citat: Branac  u Listopad 15, 2018, 20:19:54
De mi šapni kol'ko ga je Markan platio, obećo si , neću nikom reći  :-X. Aj živio  :beer: i jel mu prednja guma 90/90-19 metzeler, i kol'ka mu je max.brzina i  prosječna potrošnja?
Prednja guma je 18 " , a zadnja 17
..a kolko ga je platio ..hmmm  :huh: ..nebi bilo sad fer da pričam kad ga prodaje..al nešto malo manje neg što je sad cijena
Ali to je bio hitan slučaj..čovjek umro i žena trebala pare..i pod hitno ga prodavala..znaš da se onda može cjenkat
Markanu nije priša..i ne želi se cjenkat uopće  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Branac

Hvala . Cijena TDR-a je  skoro ok. ali sve dok za iste pare možeš kupiti ( npr. u Njemačkoj) s davanjima u RH , isto godište ili mlađeg  4-cilindraša , četri takta, 600 ccm , teško će se ovo prodati, al ,ko što reče poslovica " da svaka roba nađe kupca", nadam se da će i Markanov TDR ( kao i moja bundica :smijeh:) pronaći   brzo novog vlasnika.  :beer:

zorro

Citat: Branac  u Listopad 19, 2018, 19:34:01
Hvala . Cijena TDR-a je  skoro ok. ali sve dok za iste pare možeš kupiti ( npr. u Njemačkoj) s davanjima u RH , isto godište ili mlađeg  4-cilindraša , četri takta, 600 ccm , teško će se ovo prodati, al ,ko što reče poslovica " da svaka roba nađe kupca", nadam se da će i Markanov TDR ( kao i moja bundica :smijeh:) pronaći   brzo novog vlasnika.  :beer:
..za 2200 € ..ili ti ga 17 000 kn moš i u HR i u EU kupiti nekakvu somaru..a eto..toliko su i Markana i mene izašli DR-ovi ..tak da..to su ti nekakvi motorići koji su rijetki na tržištu..jer tko ih kupi teško više prodaje..a kad i izađe nekakav solidan primjerak..odmah se proda bez obzira na visoko nerealnu cijenu
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

Citat: Branac  u Listopad 19, 2018, 19:34:01
Hvala . Cijena TDR-a je  skoro ok. ali sve dok za iste pare možeš kupiti ( npr. u Njemačkoj) s davanjima u RH , isto godište ili mlađeg  4-cilindraša , četri takta, 600 ccm , teško će se ovo prodati, al ,ko što reče poslovica " da svaka roba nađe kupca", nadam se da će i Markanov TDR ( kao i moja bundica :smijeh:) pronaći   brzo novog vlasnika.  :beer:
Ne možeš tak uspoređivati cijene motora.....
Po takvoj računici npr APN 6 iz 86" bi trebal koštat kolko 200 kuna.....
Neko kog zanima TDR i slična 125ica neće sigurno tražit 4 cilindra 600ccm motor
Prodal sam dvije slične 125ice u zadnja dva mjeseca sa puno više km, jedna kozmetički puno lošija nego ovaj TDR i dobil sam sličnu lovu kao što Markan traži....

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Suki

Branac, ponudi Markanu bundu pod račun :) :ooda:...on se fura na te neke metro fore...bradica, zurka, obleka...
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Listopad 19, 2018, 22:28:18
Branac, ponudi Markanu bundu pod račun :) :ooda:...on se fura na te neke metro fore...bradica, zurka, obleka...
..izdat ću te za Marku za tu izjavu  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Branac

Citat: zorro  u Listopad 19, 2018, 21:16:33
..za 2200 € ..ili ti ga 17 000 kn moš i u HR i u EU kupiti nekakvu somaru..a eto..toliko su i Markana i mene izašli DR-ovi ..tak da..to su ti nekakvi motorići koji su rijetki na tržištu..jer tko ih kupi teško više prodaje..a kad i izađe nekakav solidan primjerak..odmah se proda bez obzira na visoko nerealnu cijenu
Moje razmišljanje o  TDR-u, kojega izuzetno cijenim,  temeljeno je  na principu "uloženo-dobiveno" , a tu je jedan firtakt od 600 ccm  u  velikoj prednosti, pogotovo jer se cvajtaktima  temeljem propisa o zaštiti okoliša općenito loše piše u EU.... i još jednom ponavljam to je moje osobno mišljenje  :beer: